Forum Polityka, aktualnościGospodarka

OLX kazał płacić internautom za ogłoszenia. Ich reakcja była zaskakująca

OLX kazał płacić internautom za ogłoszenia. Ich reakcja była zaskakująca

Wyświetlaj:
Karol 1985 / 94.254.139.* / 2017-09-01 22:00
j... złoedzieje i na dodatek kłamcy . Albo ten cały dyro kłamie prosto w oczy albo nie wie co sie dzieję w firmie chłopie nie tylko na kategorie nieruchomości i motoryzacje nałozyliście opłaty ale też i na inne kategorie . Je... ć!!
Kuba908 / 176.221.121.* / 2017-08-22 20:52
Nie ma mowy żebym coś u nich wystawił... niech sobie szukają jeleni gdzieś indziej...
ztefan / 84.38.105.* / 2017-08-19 11:31
No i wprowadzili płatne ogłoszenia w dziale Praca. Kłamcy.
Waldek-4 / 176.115.8.* / 2017-08-03 22:55
Ten OLX szuka Nowych pieniędzy i co chwilę wymyślają nowe opłaty za zamieszczane ogłoszenia. Nie wyróżniajcie ogłoszeń bo jak ktoś czego szuka to bez wyróżniania ogłoszenie znajdzie. Starajcie się unikać jakichkolwiek opłat. Płacąc nabijacie im tylko kieszenie. Oni są coraz bardziej zachłanni.
CHRISS1984NN / 31.0.121.* / 2017-07-20 12:02
!!! OSTRZEŻENIE !!! dla ogłaszających się na olx.pl i płacących za te ogłoszenia: ludzie uważajcie ta firma to banda oszustów i naciągaczy, prowadzę firmę, posiadam u nich konto od jakiegoś czasu, często korzystałem z promowania firmowych ogłoszeń płatnych, ostatnio zawiesili moje ogłoszenia również te opłacone i żądają dodatkowej zapłaty za ich odwieszenie (ponad 900zł w jakiś pakiecie), jedno w pakiecie maxi kosztowało ponad 100zł drugie podstawowe ok 25zł, ogłoszenie nie są wyświetlane, pieniędzy nie chcą zwrócić i nie można się z nimi skontaktować, do końca trwania ogłoszenia płatnego zostało prawie 3 tygodnie jest to przestroga dla tych którzy chcieliby wyróżniać u nich swoje ogłoszenia, nie polecam, stracicie tylko pieniądze i nerwy !!! NIE ZAMAWIAJCIE U NICH OGŁOSZEŃ TO OSZUŚCI !!!
Cezary Karol / 89.69.236.* / 2017-07-14 15:41
A do tego jeszcze sam OLX jest oszukańczym badziewnym portalikiem,ponieważ ogłoszenie,które miałem opłacone do 18 lipca usunęli mi do 'oczekujących" i nie mogę żadną siłą aktywować
,a po dziesiątkach maili odpowiedzieli wreszcie,że maja jakiś problem i nic się nie da zrobić...o zwrocie kasy nawet się nie zająknęli!!!!
cxcxxx / 178.43.241.* / 2017-07-06 17:05
Ostrzegam przed OLX wycwanili sie za bardzo juz chyba ...
Kiedy dodałem, ogłoszenie i wyróźniłem wisiało ono przez 7 dni jak to normalnie bywa, natomiast kiedy ogłosznie nie było juz promowane otzrymałem informacje ze zdjecia z mojego ogłoszenia zostały usuniete przez niby tresci promujace bezposrednio firme! teraz kiedy chce dodac nowe oglosznie musze zapłacic za pakiet ogłoszen najtanszy 190 zł, najdrozszy 850 zł , uwazam ze moje zdjecia specjalnie zostały usuniete abym zapłacił jesli ogloszenie ma dalej wisiec na olx. Dziwne jest to ze w trakcie promowania ogloszenia zdjecia byly wporzadku i ogłoszenie wisiało przez 7 dni, po tym okresie nagle zdjecia zostały usuniete, nie polecam bo widze ze celowo administratorzy robia co chca, rezygnuje z usług olx i odradze to wszystkim po kolei . pozdrawiam.
kir / 91.239.249.* / 2017-06-13 09:00
OLX kazał mi zapłacić za ogłoszenie więc umieściłem je na GUMTREE za darmo
annnn / 46.112.217.* / 2017-03-30 23:14
Powinien ktoś inny, darmowy portal ogłosić i oby tak było :)
PRB JOANNA / 79.186.218.* / 2017-03-28 16:54
Ostrzegam przed dodawaniem ogłoszeń wyróżnionych.
Kosztuje to ponad 36 złotych.
Ja się dałem nabrać i to parę razy bo czekałem aż ogłoszenie wskoczy na plan pierwszy.
Ogłoszenie takie nie nie ląduje na pierwszej stronie lecz pozostaje daleko w tyle.
OLX jedynie nakleja żółty pasek i tyle.
Po co mi więc ogłoszenia na 50 stronie.
No po co? Kto się do nich dokopie.
Dla mnie jest to czyste oszustwo.
Z czego cieszy się właściciel portalu?
Z tego że nabija klientów w butelkę?
Inne portale po zapłaceniu kwoty ogłoszenia przesuwają na plan pierwszy.
sobicz / 5.172.234.* / 2017-02-14 14:07
Olx to naciągacze potrafią kasę wziąść i usunąć /zmoderować/ogłoszenie,które tak prawdę mowiąc poprzednio wisiało i nie przeszkadzało i było zgodne z regulaminem,
Sssandraxs / 91.94.217.* / 2016-11-05 20:16
Prawda jest taka, że mimo że się zapłaci nawet za to ogłoszenie to i tak usuwają bo np nie zgodne z regulaminem, w takim razie to by oddali pieniądze które ktoś wyłożył. Poza tym kiedyś ogłaszałam dom, próbowałam sprzedać przez OLX - może i odsłon dużo, na ogłoszenia wydałam masę pieniędzy, domu do dziś nie sprzedałam, a więc troszkę by się tak zastanowili nad osobami które ileś czasu nie dają rady sprzedać domu czy samochodu itd A oni zwyczajnie ciągną kasę z człowieka do końca. Życzę im jak najgorzej i mam nadzieję, że ludzie przeniosą się na inny portal gdzie szanuje się ludzi. Albo to jest wręcz żałosne, " weryfikacja " chcesz do kogoś napisać wiadomość w sprawie ogłoszenia, musisz zarejestrować się, założyć konto, chcesz dodać ogłoszenie to jeszcze każdą Ci podać prywatny nr tel na które wyślą Ci hasło do konta, w ogóle już człowiek na tym portalu nie ma prywatności. Nigdzie się z czym takim nie spotkałam jak tu .
rgwaew wregf / 83.25.160.* / 2020-01-07 21:54
Zakładasz konto na gmail i możesz anonimowo pisać do wszystkich. Pokazuje sie tylko imię i nic więcej.
maruda niecuda / 83.5.184.* / 2017-01-04 06:36
Ja prosiłam o weryfikację bo otrzymywałam na telefon bardzo negatywne rzeczy. Teraz jest bezpiecznie i porządnie.
Oszukany przez OLX / 155.133.0.* / 2016-11-01 07:12
OLX to największe dziadostwo. Jestem użytkownikiem allegro od lat i nigdy nie miałem żadnych problemów z dodawaniem i utrzymywaniem ogłoszeń. OLX bierze pieniądze a później pod jakimś idiotycznym pretekstem usuwa ogłoszenie i pieniądze przepadają. NIE KORZYSTAJCIE Z OLX !!!
big.a.miller / 46.113.143.* / 2016-08-19 18:44
Śmieszne zaś jest to, że na pocztę www.gazeta.pl nie docierają e-maile z linkiem do aktywacji !
Zgłosiłem ten fakt jako reklamacja - i dalej nic !
Za to niejaki Krzysztof z pomoc@olx.pl " rekomendował " mi udanie się z tym problemem do gazeta.pl
Bo to jest przecież mój problem, że nie mam jak aktywować konta na oxl.pl
Facet ( dyrektor ) pieprzy co mu ślina na język przyniesie o aplikacjach mobilnych i o tym ile to w 2016 roku ogłoszeń ma nie być dane z urządzeń mobilnych - tylko to wszystko wygląda tak jak w wiejskiej opowieści o Guciu co poszedł za stodołę i papieru toaletowego nie zabrał !!!
To o czym piszę i na co się skarżę wydarzyło się 18 sierpnia 2016 roku !
W Kołobrzegu !
Problem trwa całą dobę - i dla " może Krzysztofa " jest nadal nie do rozwiązania !
Jeśli z użytkowników portal żyje, a nie umie portal przesłać linka do aktywacji konta to to nie powinno być refleksją dla akcjonariuszy - bo jak widać dla Pana Dyrektora powodem do refleksji nie jest !
Alicja E : big.a.miller@gazeta.pl
Żałosna historia! / 89.67.114.* / 2018-02-19 15:09
Odnoszę takie wrażenie,ze w przypadku moich reklamacji ,co do OLXu to mam jedynie mozliwosc korespondować z jakimiś cyborgami,którzy z automatu przekonują mnie,ze chcą mi "pomoc"...
H Szatkowski / 2016-08-20 07:44
1. Popracuj nad manierami w wypowiedzi publicznej.

2. Aby coś skutecznie przesłać - musi być wysłane ORAZ odebrane- bardziej prosto się nie da.
Skoro OLX żyje z klientów, tzn. że większość z nich nie ma problemu z linku otrzymywaniem. Sporo wskazuje więc na problem jednak po stronie odbiorcy- tu poczty gazety.pl.

I tyle.
zdx-zdx / 188.146.129.* / 2016-07-20 14:04
OLX juz pobiera opłaty za kategorie PRACA
I robią nas w trąbe. Są nie uczciwi i unikają wyjaśnień.
3 dni temu wprowadzałem ogłoszenie jako standardowe i bezpłatne ( tak wskazywała opcja na portalu)
Po zaznaczeniu opcji " bezpłatne" przekierowało mnie do płatności 24,99zł
Nie wywiązują się z tego co portal wskazuje.
Nęcą, że bezpłatne a potem każą płacić.

Najnowsze wpisy