Forum Polityka, aktualnościGospodarka

OLX kazał płacić internautom za ogłoszenia. Ich reakcja była zaskakująca

OLX kazał płacić internautom za ogłoszenia. Ich reakcja była zaskakująca

Wyświetlaj:
Maciek 66 / 77.91.29.* / 2015-06-27 15:33
po raz pierwszy i po raz ostatni moje ogłoszenie na olx cwaniactwo i oszustwo tak jak na Polaków przystało
poszkodowany 111 / 193.33.9.* / 2015-07-28 22:25
UWAGA UWAGA UWAGA. Witam wszystkich. Widzę że nie tylko mnie ciągle blokują ogłoszenia, niekompetentni pracownicy portalu chodzili na wagary zamiast do szkoły w związku z tym maja pokończone po 1-3 klas, a niektórzy nawet może i tego nie maja bo nie potrafią ze zrozumieniem czytać treści ogłoszeń dla tego blokują .
w związku z tym jest taki jeden urząd który bardzo skutecznie działa w tym kierunku, mianowicie UOKiK. lodz@uokik.gov.pl, proszę wszystkich tych którzy w jakiś kolwiek sposób zostali źle potraktowani przez OLX o pisanie skarg , wklejanie dowodów, linków, Sprawa nabiera poważnego trybu bo jest nawet prawdopodobieństwo blokady całkowitej portalu oraz wysokiej-bardzo wysokiej kary grzywny
za nieuczciwe stosowanie praktyk przez właściciela portalu UOKiK może nanieść karę pieniężną nawet 1 mln zł.
jednak żeby to było skuteczne proszę wszystkich o pisanie skarg, do UOKiK .
ewa były ogłoszeniodawca / 83.27.48.* / 2015-05-27 20:43
dlaczego piszą opłata za samochód o wartości 5 tyś, gdy mi olx kazało zapłacić już za auto o wartości 3,5 tyś.kolejne oszustwo czy szukanie frajera
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wt943 / 178.37.145.* / 2015-05-04 17:09
Ja przesiadłem się na Gratkę i myślę,że każdy kto ma olej w głowie zrobi tak samo..
Opłaty moto na Olx i Otomoto -złodziejskie
Otomoto 10 lat temx kosztowalo1 zl. I jakoś można było.
Grupa allegro dusi z polaków jak najwięcej,bez skrupółów..
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
boni956 / 178.37.29.* / 2015-04-29 08:42
Wielu ogłoszeniodawców zrezygnowało z OLX bo opłaty są dużo wyższe niż na innych portalach ogłoszeniowych. OLX nie jest już atrakcyjny dla mnie jako ogłoszeniodawcy i kupca szukającego nowej oferty nieruchomości. Wypowiedzi w wywiadzie nie są dla mnie przekonywujące.
Bombastic / 178.37.52.* / 2015-04-24 22:26
Panie Urbańczyk - szukam domu do kupna w górach - często szukałam go na Tablicy - teraz liczba ogłoszeń jest żenująca - widoczny bardzo duży spadek. Wie Pan jak w psychologii nazywa się taka reakcja jak powyżej opisana o wzroście ogłoszeń: myślenie magiczno - życzeniowe.
Radek0000 / 178.36.113.* / 2015-04-22 17:30
OLX to banda złodziei. Na początku przyciąganie klienta reklamami - ogłoszenia za darmo - a teraz opłaty za prawie wszystko.I te chore limity w dziale motoryzacja.Zamiast pozwolić aby ogłoszeniodawca dawał jak najwięcej ogłoszeń i logiczne że tym samym przyciągnie jak najwięcej klientów to OLX działa zupełnie odwrotnie,na wszystko wprowadza limity i ograniczenia.To jest po prostu chore.Krótko pisząc to pazerne świnie i tyle.Znam super fajny portal zbliżony do opisywanego OLX.Jest to portal www.ProTablica.pl i ten sam wlaściciel na również portal www.AleGielda.pl To naprawdę fajne przejrzyste portale zbliżone do dawnej Tablicy i UWAGA co najważniejsze wszystko za darmo i bez żadnych chorych limitów i ograniczeń.Gorąco polecam.Nie jest on jeszcze rozpowszechniony bo wiadomo jak trudno przebić się przez pazernych wyżeraczy ale jestem pełen optymizmy ,że pier......OLX w końcu padnie a tamte się przebiją i szybko rozpowszechnią. Pozdrawiam, były ogłoszeniodawca OLX Radek.
poszkodowany 111 / 193.33.9.* / 2015-07-28 22:26
UWAGA UWAGA UWAGA. Witam wszystkich. Widzę że nie tylko mnie ciągle blokują ogłoszenia, niekompetentni pracownicy portalu chodzili na wagary zamiast do szkoły w związku z tym maja pokończone po 1-3 klas, a niektórzy nawet może i tego nie maja bo nie potrafią ze zrozumieniem czytać treści ogłoszeń dla tego blokują .
w związku z tym jest taki jeden urząd który bardzo skutecznie działa w tym kierunku, mianowicie UOKiK. lodz@uokik.gov.pl, proszę wszystkich tych którzy w jakiś kolwiek sposób zostali źle potraktowani przez OLX o pisanie skarg , wklejanie dowodów, linków, Sprawa nabiera poważnego trybu bo jest nawet prawdopodobieństwo blokady całkowitej portalu oraz wysokiej-bardzo wysokiej kary grzywny
za nieuczciwe stosowanie praktyk przez właściciela portalu UOKiK może nanieść karę pieniężną nawet 1 mln zł.
jednak żeby to było skuteczne proszę wszystkich o pisanie skarg, do UOKiK .
pion584 / 79.186.202.* / 2015-04-21 09:59
...a założę się z tym gostkiem że albo zejdą drastycznie z opłat albo olx padnie to więcej niż pewne nikt nie jest głupi żeby płacić taką kasę... 50 zł na miesiąc za ogłoszenie samochodu który może tam wisieć kilka miesięcy... a przy zakupie właściciel często nawet stówy nie chce opuścić....nikt napewno nie będzie inwestował w ogłoszenia 25 zł/14 dni...śmieszne
Zenon-K / 37.190.204.* / 2015-04-21 08:14
Pieprzenie pazernego kmiota! Za chwile wprowadza opłatę za ogłoszenia sprzedaży zabawek dla dzieci, rowerów i mebli i osioł będzie opowiadał, że "wcześniej takich planów nie mieliśmy"...
mi6 / 178.183.139.* / 2015-04-18 16:03
Po pierwsze to że skoczek narciarski amator skoczył sobie na mamuciej skoczni i się nie zabił a w dodatku zajął przyzwoite miejsce to nie znaczy że postąpił rozsądnie i słusznie, nie na tym polega zawodowstwo a zmiana takiej nazwy jak tablica.pl (w języku polskim to jest hit internetowy - ciekawe za ile taki adres można teraz sprzedać podejrzewam że za niezłe pieniądze) to biznesowa głupota no ale co angielskojęzyczni menadżerowie z olx mogą wiedzieć o języku polskim i topowych adresach www? Po prostu cudem ten szalony pomysł się udał ale to wcale nie znaczy, że był to krok profesjonalny-tu krytykujący mieli i mają rację, zresztą ciekawe dlaczego olx do dziś używa przy nazwie dopisek "dawniej tablica.pl" skoro to taki super pomysł ze zmianą nazwy? Po drugie wzrost klientów nie ma żadnego związku ze zmianą nazwy-po prostu ten pomysł na sprzedaż rzeczy jest w tej chwili w trendzie wznoszącym i jeszcze chwilę tak będzie (zresztą sam menadżer o tym mówi) poza tym tablica (m.in. dzięki nazwie) miała wyrobioną markę i solidną pozycję więc na tym zyskują, ciekawe z drugiej strony czy wzrost też by mieli gdyby nazwy nie zmienili na olx, myślę, że tak a może nawet większy niż obecnie. Zmiana na zwy na olx tak naprawdę potrzebna była jedynie menadżerom tablicy a nie klientom.
dscsd / 212.160.117.* / 2015-04-16 10:21
....wlsanie sie dowiedzialem ze ona jest pedalem....
sa inne darmowe portale :)))
n';ononi / 212.160.117.* / 2015-04-16 10:19
i tu sie pan wzany myli bo jest juz konkurencja i kilka innych portali DARMOWYCH !!! a liczba ogloszen i klientow w tych darmowcyh poratalach rosnie z dnia na dzien :-)))))
olololo / 37.152.18.* / 2015-04-16 10:16
facet bzdury plecie z tym sukcesem. Jak wprowadzili opłaty to zrezygnowałem z ich usług. Znalazłem portal bez opłat gdzie wystawiłem swoje ogłoszenia. Taki jak ja pewno są miliony lub conajmniej setki tysiecy. Znów propaganda reklamowa ze sponsorowanym artykułem . Ależ oni kłamią !
Ttom / 83.27.214.* / 2015-04-16 10:10
Była Tablica darmowa - były ogłoszenia - były pieniądze z reklam.
Jest pazerny OLX - nie będzie nawet przychodów z reklam - przewiduję czarny scenariusz - Czego WAM życzę z całego serca.
arek25 / 79.185.249.* / 2015-04-16 09:56
Ciekawe kiedy znowu po cichu prowadzą kolejne opłaty.. olx dla mnie to dno
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
buce do bani / 82.165.155.* / 2015-04-16 09:56
Bezczelne chamstwo jakiegoś osobnika z olx i moje pożegnanie z tą stroną, z szajslegro dawno przestałem korzystać. Dno dna

Najnowsze wpisy