Forum Polityka, aktualnościGospodarka

OneStep - zakupy przez SMS

OneStep - zakupy przez SMS

Money.pl / 2009-09-19 10:27
Komentarze do wiadomości: OneStep - zakupy przez SMS.
Wyświetlaj:
malgosia_t / 2009-11-10 09:37
ja najbardziej sobie cenię wygodę i przyjemne jest to, że nie tracę czasu na wycieczki po sklepach.. Także bardzo mi się spodobała opcja zakupów smsem. Zwłaszcza, że ilośc produktów, jakie mogę kupić w ten sposób stale rośnie i są one jak najbardziej godne polecenia
Annie / 2009-11-12 15:42
no wlasnie oszczednosc czasu i poniekad pieniedzy. Wg mnie usluga jest super bo czytam recenzje i wiem czy produkt jest ok czy nie jest. szkoda tylko ze gama produktow jest ciagle zamnieka, ja bym obstawiala jeszcze cos do tego np drobne upomniku do kupienia, moze bizuteria... wiekszy wybor zeby byl, ale nie mozna miec wszystkiego, niestety
roxy1111212 / 93.159.32.* / 2009-10-29 12:21
mysle ze ich strona internetowa jest bardzo dobrze skonstruowana i łatwno tam odnalezc wszystkie nam potrzebne informacje. koszt dostawy jest niski , co napewno spodoba sie wielu klientom, zakupy sms'em - jak dla mnie swietny to pomysl
Annie / 2009-11-12 15:32
no tak, masz racje jest przejrzyscie, a do tego zdecydowali sie na zamieszczenie katalogu produktow, czyli nie musze kupic gazety zeby cos zamowic. dla mnie ok
arek00xxx00 / 93.159.32.* / 2009-09-30 13:00
hej
a ja zamawialem przez poczte polska i przesylke mialem za darmo bo byly to 2 produkty,
i rowniez cala usluge oceniam, bardzo pozytywnie i napweno jeszcze nie raz skorzystam z uslug one step-u
super maja te opcje z przesylka za 7zl albo za free
cyborgia / 2009-09-19 10:27
Wszystko sie zgadza. Pomysl mieli naprawde niezly, prostota i łatwosc nabycia upatrzonego produktu to uklon w strone konsumentow. Dostawa jest rzeczywiscie szybka, towar kompletny. Polecam.
Annie / 2009-09-29 14:44
sprobowali by dostarczyc niekompletny towar, od razu zlozylabym reklamacje czy zwrocila. Ale musze przyznac ze oblsuga jest ok, dostalam wszystko szybko nawet sie nie spodziewalam kuriera tak szybko - fakt - obudzil mnie rano, ale to swiadczy tylko o zaangazowaniu wszystkich z onestep i ludzi ktorzy z nimi wspolpracuja, wiec warto mysle docenic te starania
cyborgia / 2009-09-30 19:49
Ogólnie pozwolilam sobie na kolejne skorzystanie z ich uslug. Niezawodnosc, precyzja i po raz kolejny szybkosc. Podobaja mi sie ich godziny pracy, 8.00-22.00 przez siedem dni w tygodniu! Jedynie ich pracownicy moga byc mniej zadowoleni. Ale to jest kolejny uklon w strone klientow - dostepnosc! Wiadomo, ze musze sobie wyrobic marke, ale maja dobry poczatek. Moi znajomi tez powoli zaczynaj korzystac z one-step.
Annie / 2009-10-28 16:40
fajnie ze pojawia sie duzo nowych produktwo i nie ma tu zastoju jako takiego - mysle ze to duzy plus ze odnajdujemy coraz to nowsze produkty. sledze ciagle i uporczywie rozwoj tego przedsiewziecia i trzymam mocno kciuki zeby dalej bylo dobrze tak jak jest teraz i niech ceny spadaja dla stalych klientow ;)

Najnowsze wpisy