Forum Forum finansoweInne

Opem Finance- czy aż tak dobzi?!

Opem Finance- czy aż tak dobzi?!

Krakowianin12 / 2011-03-30 13:05
Witam!! To że Open Finance jest najwiekszą firmą zajmującą się doradztwem finansowym to już wiem, to że dużo gazet opiera się na ich opiniach to także wiem , ale czy naprawdę warto jest wydać pieniądze w razie jakiś wątpliwości? Słyszałem że na przyĸlad Expander ma lepszych doradców... co sądzicie?
forumowniczka / 213.158.217.* / 2011-03-30 17:51
Nawet jeśli i jedni i drudzy nazywają się doradcami, to na pewno nie są to doradcy klienta. Są to firmy które pośredniczą w sprzedaży produktów finansowych i zatrudniają do tego celu sprzedawców. Im większa marża na danym produkcie (kredycie, inwestycji) tym chętniej "doradzają" ten produkt klientowi.
Faktem jest, że są wśród nich ludzie którzy są zorientowani w rynku, którzy są w stanie przedstawić klientowi fachową ekspertyzę dotyczącą sytucji rynkowej, prognoz itd. Jednak żaden z tych doradców nie doradzi klientowi żeby dał sobie spokój i nie brał na przykład kredytu gotówkowego bo szkoda na to pieniędzy :).

------------------------
zapraszam do wypełnienia ankiety na temat zarządzania domowymi finansami http://moje-ankiety.pl/respond-7746.html

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: