Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Open Finance nie oddaje pieniędzy na czas

Open Finance nie oddaje pieniędzy na czas

marian613 / 188.125.59.* / 2012-09-13 15:06
Od ponad tygodnia Open Finance nie zwraca mi środków za zakończone lokaty. Kilkukrotnie próbowałem wyjaśnić sprawę, ale nikt nic nie wie, mimo że w umowie jest napisane, że zwracają środki w 1 dzień roboczy.
Pan na infolinii milczy. Nie może porozmawiać z przełożonym, bo się nie da. Nie może skontaktować się z Centrum Operacyjnym, bo też się nie da. Nie jest w stanie powiedzieć kiedy dostanę środki. Najśmieszniejsze jest to, że podobno wiszą one na jakimś koncie technicznym. Jak loguję się na swoje konto to środków nie ma. Nie mogę więc nic zrobić - ani lokaty, ani przelewu, bo na koncie mam zero. Wygląda to tak jakby ktoś ukradł mi pieniądze i nimi sobie obraca. Jak widać robi to Pan Czarnecki. Ciekawy jestem jaka jest skala tego procederu? Jak zapytałem kto mi zwróci za kary umowne, które w tym tygodniu mnie dopadły z tytułu niewywiązania się z płatności to konsultant oczywiście powiedział "przepraszam". Czyli tak działa słynny Getin Bank? Bierze sobie pieniądze klientów i przelewa na własne konta? To tak jakbym poszedł do banku, a oni powiedzieliby że nie ma na moim koncie pieniędzy, bo przelali sobie na tydzień na swoje konto. Ciekawe tylko ile to potrwa, bo po czwartej rozmowie słyszę tylko - nie wiemy kiedy środki zostaną przelane.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy