Forum Forum finansoweInne

Open Finance opinie

Open Finance opinie

barrbaa / 2011-09-20 10:39
myślę o skorzystaniu z usług Open Finance, chciałabym by pomogli mi w doborze kredytu hipotecznego, czy moglibyście podzielić się opiniami na ich temat?
Wyświetlaj:
Wisia / 83.31.207.* / 2014-02-26 10:30
Dla mnie Open Finanse to takie dwa w jednym.Czyli porównywarka kredytów i kalkulator kredytów. Własnie takie miałam pierwsze wrażenie jak rozmawiałam z doradcą finansowym w sprawie kredytu konsolidacyjnego .
Kaśka9999 / 83.238.233.* / 2014-03-13 01:06
Ja dzięki doradcy z Open Finance wybrałam najkorzystniejszy dla mnie kredyt. Do tego nieoceniona pomoc doradcy z szeregiem formalności. Gdybym miała jeszcze raz brać kredyt na pewno skorzystałabym jeszcze raz z ich doradztwa
Lucyna289 / 178.42.172.* / 2014-02-20 10:14
Ja otworzyłam przez open finanse rachunek maklerski i według mnie maja niską prowizje za prowadzenie tego konta. Kredyt hipoteczny również na atrakcyjnych warunkach można u nich dostać .
zzzx / 79.190.40.* / 2014-01-28 16:17
to firma, ktora posredniczy, nic nie ryzykuje, bierze za to bandyckie prowizje i oplaty, konstruuje umowy tak, ze jeszcze nie wyjdziesz z ich biura i juz straciles, tylko tego nie wiesz. Tzw doradcy wala scieme, zwyczajnie klamia, np. o oplatach, zyskach, warunkach wyjscia itd. Potem przez miesiac robia wszystko, zebys nie dostal umowy, kont itd i nie mogl sie wycofac z umowy. Jak minie miesiac, jestes ich. Placz i zgrzytanie zebow. W zyciu nie spotkalem sie z taka sciema i bandytyzmem finansowym. Jesli ktos nie jest ekspertem od umow i finansow, niech omija ich punkty z daleka. Ja stracilem kilkanascie tys.
Aisa383 / 31.11.213.* / 2014-02-13 11:22
W pełni zgadzam się, że open finance trzeba omijać z daleka - pracują tam niekompetentni doradcy, którzy nie potrafią dokładnie przeliczyć zdolności kredytowej i nie odróżniają przychodu od dochodu. Ja proponuję przy kredytach hipotecznych załatwiać formalności bezpośrednio w bankach lub ewentualnie poszukać indywidualnego doradcy.
Piotr Szymański / 159.205.248.* / 2014-02-24 22:01
Szanowna Pani,

zapewniam Panią, że nasi doradcy finansowi to osoby posiadające odpowiednie wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Gwarantują przy tym najwyższy poziom profesjonalizmu przy doradztwie Klientowi, dla którego nie tylko badają zdolność kredytową, analizują wszystkie dostępne oferty kredytu gotówkowego dostępne na rynku, ale również wyręczają Klienta we wszelkich możliwych formalnościach związanych z procesem kredytowym. Mają ponadto tę przewagę nad bezpośrednią wizytą w banku, którą Pani była życzliwa polecić, że mogą bez przeszkód porozmawiać z Klientem o ofercie konkurencyjnego banku, która może okazać się dla Klienta najkorzystniejsza.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
aga 111111111111111111 / 91.223.64.* / 2014-02-27 18:28
Szanowny Panie, najkorzystniejsze dla Klienta to odpuścić sobie wizyty w tego typu tworach tylko samemu podejść do banku. Nic dzisiaj nie ma za darmo, a jezeli ktoś tak myśli to jest głupcem, a ja przekonałam się na czym zarabiacie - wyższa marża za udzielenie kredytu niż w tym samym banku u pracownika pionu kredytowego.

Pozdrawiam serdecznie
Piotr Szymański / 159.205.248.* / 2014-03-04 00:17
Szanowna Pani Agnieszko,

proszę wybaczyć, jeśli na drugi Pani post o takiej samej treści odpowiem prawie tymi samymi słowami.

Pozwolę sobie zwrócić Pani uwagę, że w banku Klient otrzymuję usługę od sprzedawcy kredytu, a nie usługę doradczą, którą świadczą nasi doradcy finansowi.

Zmuszony jestem również sprostować błędnie opisywaną przez Panią kwestię naszego wynagrodzenia. W żadnym stopniu nie zależy od bowiem nie tylko od marży i prowizji płaconej bankowi przez Klienta, ale nie zależy od żadnej opłaty ponoszonej przez Klienta na rzecz banku przy zawieraniu umowy kredytu gotówkowego!

Nasze wynagrodzenie jest wypłacane bezpośrednio przez bank - za podpisanie przez Klienta umowy kredytowej - zgodnie z treścią umowy współpracy naszej firmy z bankiem. Długość i wysokość kredytu, prowizja banku, marża banku, czy też sam wybór przez Klienta konkretnego banku, nie ma tutaj absolutnie żadnego znaczenia.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Kazadi / 80.238.112.* / 2014-01-28 22:19
twierdzi Pan, ze firma oszukala Pana na kilka tys.... a czytal Pan przed podpisaniem umowe? Ludzie no badzmy dorosli...
Lolo!@3 / 62.29.160.* / 2014-01-29 12:37
Zapewniam cię, że dam ci taką umowę np. programu Pareto, że bez wizyty w dobrej kancelari prawnej nie połapiesz się o co w niej chodzi ( najważniejsze rzeczy są w załącznikach do funduszu ). Umowy w tej firmie są specjalnie tak skonstuowane, także nie pisz bzdur bo każdego kto jest nieuważny można oszukać. Dziwi mnie, że KNF nie weźmie się za takie rzeczy, za co oni biorą pieniądze w tych instytucjach opłacanych z pieniędzy podatników?
kasikw / 87.206.35.* / 2014-02-21 22:27
PARETO to wielkie oszustwo i AFERA!!!!!!!!!!
Piotr Szymański / 159.205.248.* / 2014-02-20 22:41
Szanowna Pani,

wszelkie umowy to wzorce umowne będące pod stałą kontrolą UOKiK. Zapewniam Panią, że wszystkie zapisy są również zgodne z wszelkimi wytycznymi KNF. Niezależnie od powyższego nasi doradcy finansowi mają wręcz obowiązek dochowania wszelkich starań ku należytemu poinformowaniu Klienta o szczegółach każdej podpisywanego przez niego umowy.

Najistotniejsze informacje można również bez trudu znaleźć na naszej stronie internetowej -> www.open.pl/inwestowanie-i-oszczedzanie/jak-to-dziala.html

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Dziekit / 82.160.131.* / 2014-01-23 18:36
Doradztwo OPEN FINANCE to tak jakby ktoś pomógł staruszce przejść na drugą stronę jezdni tylko zapomniał jej powiedzieć ,że niestety ale za ta usługę musiał ukraść jej portfel.
Piotr Szymański / 83.24.125.* / 2014-03-10 10:01
Szanowny Panie,

opinie naszych Klientów są dla nas niezwykle istotne, lecz Pana komentarz, niestety, jest pozbawiony argumentów, co uniemożliwia poznanie powodów jego negatywnego wydźwięku. Proszę zatem o rozwinięcie Pana opinii.

Liczę na dyskusję.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
oszukana wrocławianka / 159.205.106.* / 2014-03-17 23:20
Zgadzam się w 100% z tymi, którzy uważają was za oszustów. Zostałam wrobiona w Multiprofit oraz w Pareto. Ciekawe dlaczego ten sam doradca zaproponował mi 2 produkty strukturyzowane w tym samym TU Europa, przeciwko któremu toczy się proces zbiorowy , nabór zbiera prestiżowa kancelaria w Warszawie. Po 5 latach systematycznego oszczędzania na Multi po 500 zł. miesięcznie, straciłam 5 000 na samy kapitale, a gdzie sowite obiecane zyski. Gdybym wtedy włączyła dyktafon, dziś śmiałabym się Pawłowi Komar w twarz (OF we Wrocławiu, obecnie w Warszawie). Co to kretyn proponuje samotnej kobiecie 2 tak ryzykowne produkty na tyle lat? Doradca chce pan powiedzieć, łowca prowizji za głowę.Poszłam do was po kredyt na zakup mieszkania, a ten palant wrobił mnie w cholerne produkty strukturyzowane, twierdząc,że zakup małego mieszkania to bardzo niepewna inwestycja. Do końca życia nie przestanę pisać o nim złych opinii, a jak wygram w totka, wytoczę mu proces o zniszczenie zdrowia i ograbienie mnie z moich oszczędności.Pracuję w ogromnej korporacji i wieszam na was psy od lat, wystawiam wam bardzo negatywne opinie,bo jesteście drugim Amber Gold w białych rękawiczkach. Wszyscy powinniście trafić za kratki.Jestem na etapie zaskarżenia waszej oszukańczej działalności w organizacjach UE.
pinezk / 87.205.246.* / 2014-01-22 15:48
Chciałam wyrazić swoją opinie oraz przestrzec innych przed braniem kredytu hipotecznego za pośrednictwem Open Finance. Pewnego dnia odwiedziłam Warszawską placówkę przy rondzie ONZ. Zajmował się nami Pan ..... Początkowo wszystko było ok, miło, sprawnie. Złożyliśmy wnioski do PKO BP, Deutsche, Getin. Czekaliśmy grzecznie na odpowiedź, minął prawie miesiąc, odpowiedzi brak. Próbowałam dodzwonić się do naszego doradcy, zajęło mi to 2 dni. Kiedy wreszcie udało mi się uzyskać połączenie Pan ..... obiecał wysłać mi maila, ponieważ podobno okazało się, że brakuje jakichś dokumentów. Maila oczywiście nie dostałam, Pan ....nie raczył odebrać ode mnie telefonu przez 2 tygodnie (choć dzwoniłam prawie codziennie, kilkakrotnie zostawiłam również wiadomość na poczcie głosowej). Asystentka również nie oddzwoniła. Zbliżał się koniec roku, a nam zależało na złożeniu wniosku na starych zasadach. Wybralismy się wiec sami do PKO BP. Jakież było nasze zdziwienie gdy usłyszeliśmy dłuuuuga liste dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku(Pan .... poinformował nas może o połowie z nich, więc nic dziwnego, że wniosek został odrzucony). Skończyło się dobrze, dostaliśmy kredyt, poradziliśmy sobie sami. Któregoś pięknego dnia wybrałąm się do placówki open finance przy ONZ, Pan .....nie bardzo potrafił wytłumaczyć czemu nie odbierał moich telefonów, czemu nie poinformował nas jaki był powód odrzucenia wniosków, czemu poprostu olał nas ciepłym strumieniem moczu :) Także NIE POLECAM.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - z_grutkowski.]
Piotr Szymański / 159.205.255.* / 2014-03-08 21:18
Szanowna pinezk,

odpowiedziałem Pani na wiadomość o dokładnie takiej samej treści na kilku innych forach internetowych. Pozwolę sobie jednak odpowiedzieć ponownie, licząc, że tym razem będziemy mieli możliwość podjęcia dyskusji.

Nasi doradcy przykładają ogromną wagę do uzyskania od Klienta nie tylko niezbędnych dokumentów wymaganych przez wszystkie banki, lecz także tych dokumentów, których banki wymagają jedynie w pojedynczych przypadkach. Wszystko z uwagi na chęć wyeliminowania konieczności donoszenia przez Klienta kolejnych dokumentów. Niestety, pomimo szczerej chęci naszych doradców, nie zawsze można przewidzieć wymagania banków, które w poszczególnych przypadkach potrafią dotyczyć dokumentu, którego nigdy wcześniej żaden bank nie wymagał. Pomimo powyższego jestem przekonany, że nasz doradca dochował wszelkiej staranności, a opisana przez Pana sytuacja zaistniała jedynie w wyniku specyficznej sytuacji, która wytworzyła się na kanwie niestandardowych wymagań banku.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
gargamel111 / 82.160.131.* / 2014-01-23 18:17
To standard ich pracy ale prawda jest o wiele gorsza . Panu tak naprawdę niby tylko nie pomogli ale wielu klientów zwyczajnie zostało podle oszukanych. Przekręty z ubezpieczeniem w AXA , przekręty z inwestowaniem w AXA ,świetne plany z których nie sposób wyjść by znacząco nie stracić. Najistotniejsze informacje skrzętnie ukryte aby tylko złapać potencjalnego jelenia w sidła OF.
oszukani123456 / 158.66.1.* / 2014-01-15 09:06
OSZUŚCI!!!!!!Przez doradce z "open fajans" ponieśliśmy nie małe koszty!!!!!!a TERAZ NIE MA WINNEGO!!!!!ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!
pawelmarzena / 2014-03-25 13:20
Zgadzam sie z ta opinia. mnie rowniez tylko naciagneli na koszty. To pseudodoradcy i amatorzy. Probowalem za ich posrednictwem zalatwic kredyt na rozwoj firmy i co ? W biurze terenowym powiedzieli ze takie kredyty i dofinansowania to tylko u nich w Warszawie na ul. Przyokopowej. Mowilem ze za daleko ale oni ze mam tam jechac bo na 100 powtarzam na 100 procent zalatwia kredyt i jeszcze do tego dofinansowanie na firme. A tam co ? Po dwoch moze trzech minutach rozmowy z "doradca" dowiedzialem sie tylko jak dojechac do placowki mBanku a tam ze kredytu nie dostane blabla itd./w zamian kupa ofert zakladania kont ,lokat itd. / Tyle to moglem sie dowiedziec w swoim miescie a nie jechac 150km do Warszawy i tracac przy tym kupe pieniedzy i czasu. Wiec pytam. TO SA DORADCY ? Amatorzy i naciagacze. Ludzie trzymajcie sie od nich z daleka.
pawelmarzena / 2014-04-02 21:52
Witam Serdecznie.
Chcialbym sprostowac swoja wypowiedz na temat doradcow w Open Finance. Nadal twierdze ze nie kazdy nadaje sie do tego zawodu lecz po mojej wypowiedzi na temat doradcow dostalo sie nie slusznie jednemu z nich. Chodzi tu o Pana B. z oddz. w Plocku ktory Bogu Ducha winny zostal pomylony z kolega w oddziale w Warszawie przy ul. Okopowej. Chcialbym nadmienic ze jest mi przykro w zwiazku z tym nieporozumieniem bo akurat oddzial OF w Plocku a tym samym Pan Bartosz jak nikt zasluguje na miano dobrego doradcy i szacunek.
Z powazaniem Pawel M.
KrzysztofMac / 5.60.247.* / 2014-01-19 16:31
Witam.
Zostałem wprowadzony w błąd przez doradcę z Open Finance, który po roku przestał być ich pracownikiem i któremu wytoczono sprawę o oszustwo. Open Finance nie ma sobie nic do zarzucenia, nie uważa za stosowne renegocjować umowy, a doradztwo kończy się w momencie, gdy już wyciągnęli od ciebie pieniądze. To, że trafiają się nieuczciwi bądź niekompetentni doradcy - to trudno. Najgorsze jest że polityka firmy jest nastawiona na wykorzystanie klienta, a cytat z Open Finance "Nie zostawiamy klientów samych sobie” jest pustym sloganem reklamowym.
Piotr Szymański / 83.24.125.* / 2014-03-10 09:52
Szanowny Panie Krzysztofie,

ubolewam, że nie do końca jest Pan zadowolony z usług świadczonych przez naszego doradcę finansowego. Dziękuję jednak za Pana komentarz, gdyż opinia naszych Klientów jest dla nas niezwykle ważna. Będę zobowiązany za podanie więcej szczegółów, które pomogą nam świadczyć jeszcze skuteczniejszą pomoc naszym Klientom.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
modarmo / 82.160.131.* / 2014-01-22 10:25
Nie zostawiamy kilientów samych sobie dopóki ich nie OSZUKAMY ,później to już tylko ich problem co z tym zrobią.
kopres / 195.95.144.* / 2014-01-17 14:17
Wy ludzie porażki umiecie tylko narzekać! Nikt zadowolony nie wchodzi na durne fora i nie dzieli się swoimi sukcesami. A jeśli nieudacznikowi coś nie pójdzie po jego myśli wypisuje głupoty by tylko oczerniać innych.

Zastanówcie się nad sobą!
!Ole / 62.29.160.* / 2014-01-22 16:57
Ciekaw jestem
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

co ty byś zrobił jak by cię oszukali? Sukces sam się obroni a oszustwa powinny być karane i dobrze o tym wiesz tylko jak się to robi w białych rekawiczkach to w Polsce jesteś bezkarny co pokazuje przykład tej pseudo doradczej firmy.
sławomir / 83.5.96.* / 2014-01-20 22:03
Trochę pokory do tysięcy oszukanych chłopcze.
pustyś / 82.160.131.* / 2014-01-18 20:01
Sam jesteś porażką bo albo nie wiesz co mówisz ,albo jesteś z branży tych pseudodoradców owładniętych chęcią przejęcia cudzej kasy
pawelec142 / 86.63.110.* / 2014-04-04 18:29
to jest wszystko racja mówią tak jest inaczej nie korzystajcie z usług wyżej wymienionych banków i wszelkie pisma czytać od deski do deski pytać o każde nurtujące cię słowo w umowie jak już chcesz ją podpisać czytaj ją nawet 8 godzin w oddziale masz do tego prawo i sprawdź inne banki zanim podpiszesz umowę open
NIE NIE NIE NIE NIE NIE open
to wszystkie komentarze nie działaniem konkurencji tylko niezadowolonych klientów w open
Piotr Szymański / 159.205.236.* / 2014-04-10 05:41
Szanowny Panie,

nie ma żadnego kłopotu z wyjaśnieniem Klientowi przez naszego doradcę finansowego każdego nurtującego go zapisu w umowie. Z moich rozmów z doradcami wielokrotnie wynika, że takie sytuacje mają miejsce.

Także proszę się nie krępować - pytać o wszystko, czego Państwo nie rozumieją. Doradcy bardzo chętnie Państwu wszystko wyjaśnią.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
zakupowiczku..a / 82.160.131.* / 2014-01-10 15:07
Przychodzimy o naiwności aby tfu!!! doradcy mający doświadczenie pomogli nam ją pomnożyć. I co się okazuje ,że te pazerne hieny Open Finance podkładając nam opakowane w sreberka lub złotka swoje pomysły tak naprawdę przejmują naszą kasę a nam pozostaje w tym wypadku tylko suto opłacone doświadczenie. Przynosimy do domu te świetnie zapakowane produkty finansowe a tam w środku [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

jasiek998 / 88.220.37.* / 2014-01-04 18:21
Wniosek kredytowy złożony w Open Finance to błąd - ta firma wykonuje kilkadziesiąt(!!!) zapytań do BIKu, co automatycznie blokuje cię jeśli chodzi o szukanie pożyczek przez co najmniej 3 miesiące
Piotr Szymański / 159.205.248.* / 2014-02-20 23:02
Szanowny Panie,

doradcy finansowi Open Finance w procesie obsługi Klienta zainteresowanego kredytem korzystają z kalkulatorów kredytowych do oszacowania zdolności kredytowej Klienta, a następnie przedstawiają Klientowi kilka najkorzystniejszych dla Klienta propozycji. Absolutnie nie ma potrzeby wielokrotnego wysyłania zapytań do BIK. Kolejnym etapem jest złożenie wniosków kredytowych do wybranych przez Klienta banków oraz przypilnowanie wszystkich formalności związanych z procesem kredytowym w banku.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
dorf / 195.95.144.* / 2014-01-10 14:57
a niby jak to robią? Jeden wniosek = jedno zapytanie, czy podpisałeś "kilkadziesiąt" wniosków?!
miś682 / 94.251.231.* / 2014-01-04 13:12
oszust finansowy nr 1 w Polsce
Dyktafon 112 / 109.196.87.* / 2013-12-24 12:41
Wszystkiego najlepszego dla klientów OPEN FINANCE tzn. żadnych umów z tymi pseudo - doradcami,podpisywania jakichkolwiek planów inwestycyjnych z tymi hienami finansowymi, żadnych prezentów od Open Finance za Wasze drodzy klienci pieniądze. Za to udanych rejestracji,zapisów ,nagrań rozmów z tymi oszustami,podłymi ludkami nastawionymi łapczywie na Wasza kasę za każda cenę.Razem łatwiej to udowodnić.
kinga675 / 31.175.238.* / 2014-01-02 22:55
Popieram, Open finance to najzdolniejsza w oszukiwaniu klientów firma/ żadne doradztwo/ mają na sumieniu tysiące wrobionych klientów w wieloletnie polisolokaty wciśnięte poprzez nie informowanie o kosztach- opłatach prowizjach pobieranych z tych pseudo-lokat. Chroni ich bogaty L CH dla którego oszukują uczciwych ludzi i niech ich w tym Nowym Roku Wszystkich szlag trafi- kto ich urodził i tak wychował !
kwas252, / 79.139.6.* / 2013-12-10 19:15
Takiego badziewia to nie powinno być na rynku, złodziejstwo w biały dzień , żadnej odpowiedzialności za decyzje. Tak podpowiadać może każdy nie ponosząc żadnych konsekwencji. tylko w RP można w taki sposób bezkarnie manipulować obywatelem.
Piotr Szymański / 159.205.255.* / 2014-03-07 00:00
Szanowny Panie,

proszę rozwinąć swoją opinię? Jako osoba odpowiedzialna za kontakt z Klientami w sieci, cenię sobie niezmiernie każdą merytoryczną krytykę. Niestety, twoja obecnie pozbawiona jest argumentów, przez co uniemożliwia poznanie powodu jej negatywnego wydźwięku.

Liczę na dyskusję.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
tośkaa / 109.241.123.* / 2013-12-04 15:31
ja korzystałam z usług doradcy open finance i jestem zadowolona, nie wyobrażam sobie biegania po wszystkich bankach i porównywania ofert, a tak wszystko w jednym miejscu i oczywiście nikt mnie nie zmuszał do podpisywania czegokolwiek...jak widzę w innych opiniach...byłam w oddziale na Jerozolimskich
niedoszły klient / 109.207.147.* / 2014-01-18 00:18
I na pewno najlepszą ofertą okazała się ta z Get in Bank. Ciekawe dlaczego? Może dlatego, że to ta sama grupa kapitałowa, a Open Finance to nic innego jak dział sprzedaży Get in Bank...
Piotr Szymański / 159.205.248.* / 2014-02-20 23:09
Szanowny Panie,

doradcy finansowi Open Finance mają w obowiązku, ale i najlepszym swoim interesie, działać na korzyść Klienta. Jak wiadomo zadowolony Klient to najlepsza reklama. Dlatego nasi doradcy po analizie wszystkich dostępnych na rynku ofert kredytu gotówkowego przedstawiają Klientowi kilka najkorzystniejszych dla Klienta propozycji. Ostateczna decyzja, do którego banku złożyć wniosek kredytowy, należy do Klienta.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
zajawka / 82.160.131.* / 2013-11-15 22:57
Kto CI kazał napisać tę dobrą opinię chyba twój doradca - przekręt z OPEN FINANCE. Pokaż tych dobrych doradców i ich ukryte prowizje za oszustwa w całej Polsce ,których jest bez liku. Ta firma sama powinna rejestrować własne spotkania z klientami jak to robią operatorzy telefonicznie aby mogła pokazać to co czyni, ale nigdy tego nie zrobi. Szkoda splunąć na to bagno.
Daaria / 178.42.165.* / 2013-11-14 17:53
Według mnie Open Finanse są najlepsza firma doradczą . Mają wysoko wykwalifikowanych doradców .Swój kredyt na mieszkanie brałam za ich pośrednictwem i nie narzekam , nic przykrego mnie nie spotkało .
Krystian767 / 83.17.137.* / 2013-11-05 09:25
A ja tam nie mam nic do zarzucenia ani doradcom Open-a, ani o tym co mówią. Przedstawiają praktycznie wszystkie scenariusze, a klient dopiero później sam wybiera czy chce z danego skorzystać czy też nie. Dla mnie Open Finance jest ok, jak najbardziej polecam. Korzystam z oddziału w Tychach i polecam Pana Dariusz Cierpiał
openfajassssssss / 82.160.131.* / 2013-11-12 18:41
Na co Cierpiał Pan Dariusz, chyba na finansowe przekręty swoich kolegów oszustów i dlatego być może jego firma postanowiła zrobić wyjątek w regule, chociaż bardzo trudno w to uwierzyć. Jeśli to naprawdę jeden gołąb to i tak zostanie pożarty przez te Sępy.
123Woo / 79.191.166.* / 2013-11-08 20:49
A w której placówce Pani pracuje? :)
Piotr Szymański / 178.36.146.* / 2013-11-17 22:16
Zapewniam Pana, że jedynym pracownikiem naszej firmy wypowiadającym się na tym forum jestem ja. Nasi doradcy mają pełne ręce pracy przy obsłudze Klientów. Jeśli miałby Pan jakieś pytania, bardzo chętnie odpowiem.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Bow. / 178.43.212.* / 2014-01-11 21:47
A skąd pan to może wiedzieć ? Pan jako jedyny występuje tu formalnie i podpisuje się jako pracownik OF ale z tym zapewnianiem to juz pan przesadził. Co najwyżej może pan zapewnić, ze nie wie nic o tym, żeby wypowiadał się tu inny pracownik pańskiej firmy.
pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: