Forum Forum finansoweKredyty

OPEN FINANCE POZNAN- SKANDAL

OPEN FINANCE POZNAN- SKANDAL

XYZ / 62.21.78.* / 2006-05-16 18:39
Chcę ostrzec przed niekompetentnym doradcą open-finance w Poznaniu. Obiecuje "gruszki na wierzbie" a tymczasem... czekam na aneks do umowy kredytowej 9 tygodni!!! W tym czasie pertraktacje z bankiem bezpośrednio trwałyby dużo krócej!!! Przedstawiciele banku poinformowali, że to właśnie wina pana M.K.!!! Nie jestem widocznie już "ciekawym" klientem dla pana M.K. bo to co trzeba zgarnął do kieszeni, a pewnie za aneks nic nie ma i ma mnie w d....SKANDAL!!! Hańba dla firmy!!!
Wyświetlaj:
polds / 77.79.220.* / 2010-09-23 16:59
na jaką cholerę wam pośrednicy, a razu do dawcy się idzie czyli do banku
Piotr Szymański / 178.36.142.* / 2013-07-31 21:11
Nasza firma nie jest formą pośredniczącą w procesie udzielania kredytów, tylko doradczą w wyborze najkorzystniejszej oferty na rynku. Różnica polega na tym, że nasze usługi są dla Klienta całkowicie bezpłatne. Nie ma też żadnych ukrytych kosztów w ratach kredytu, co można sprawdzić porównując naszą ofertę do tej bezpośrednio w banku - zapewniam, że będą identyczne.

Po co zatem korzystać z naszych usług? W przeciwieństwie do doradców w banku nie zachwalamy oferty jednego banku ("przypadkowo" tego, w którym pracują), lecz wskazujemy kilka najkorzystniejszych z 23 różnych banków. Po drugie załatwiamy za Klienta wszelkie formalności, których przy jednoczesnym składaniu wniosku kredytowego do kilku banków jest naprawdę sporo. Po trzecie negocjujemy z bankiem w imieniu Klienta ostateczne warunki kredytu.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
skończyłam z firmami doradczymi / 83.9.21.* / 2010-09-23 10:52
kredyt dostałam, ale z wieloma tu uwagami się zgadzam, m. in.
brak profesjonalizmu, obietnice, że oddzwoni i oczywiście nie dzwonił
pomyłki w dokumentach i donoszenie wciąż nowych , bo wcześniej zapomniał o nie poprosić
kłamstwo już przy pierwszej rozmowie - na pytanie ile najdłużej będzie to trwało stwierdził, że nie dłużej niż 5 tygodni, ale pewnie wystarczą dwa lub trzy haaaaa
i już na koniec PEREŁKA - przy podpisywaniu umowy w banku okazało się, że zapomniał nam powiedzieć o wekslach - ZAPOMNIAŁ haaaaaaa
gdyby wspomniał o tych wekslach to bym od razu powiedziała, gdzie mam jego propozycję
Piotr Szymański / 178.36.142.* / 2013-07-31 21:31
Proszę wybaczyć, że się powtórzę - napisałem już podobną odpowiedź powyżej. Kwestia wymaganych dokumentów, od których dostarczenia bank uzależnia przyznanie kredytu czasem ulega zmianie na samym końcu procesu. Być może w Pani sytuacji bank uznał, że - z jakiegoś względu - dla wydania pozytywnej decyzji kredytowej potrzebny jest mu podpisany weksel, o którym wcześniej nie wspomniał. Summa Summarum cieszę się, że nasz doradca skutecznie pomógł Pani w uzyskaniu dobrych warunków kredytowych.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
admin@eurobankforum.pl / 95.49.182.* / 2010-09-23 17:13
http://forum.trojmiasto.pl/przestepca-windykator-Marcin-Borkowski-eurobank-t183643,1,2.html

zapoznaj sie z tym windykatorem
berbe / 82.210.153.* / 2010-09-16 21:12
Ja też nie polecam. Rondo ONZ. Sprzedają to za co mają największe prowizje, a potem nie można dzwonić a oni mają cie gdzieś
Piotr Szymański / 178.36.142.* / 2013-07-31 21:15
Doradcy naszej firmy otrzymują wynagrodzenie niezależnie od banku, w którym Klient weźmie kredyt. Jedyną motywacją jest zatem najkorzystniejsza oferta dla Klienta, ponieważ tylko zadowolony Klient poleci doradcę swoim znajomym.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
canioke / 83.16.1.* / 2010-04-06 11:40
Hehh :(, nie pierwsza taka opinia o OPEN! Do pierwszego doradcy trafiłam właśnie do Open Finance. Jakaś porażka - mało informacji, dużo zmartwień - najlepiej żeby klient przychodząc po poradę o nic nie pytał...

Później z polecenia trafiłam do osoby BARDZO RZETELNEJ i PROFESJONALNEJ w firmie Golden Egg! Był to Pan Jakub Tomczak. Pozwalam sobie podać imię i nazwisko tego doradcy ponieważ szczerze polecam jego usługi. Jest osobą,która poważnie podchodzi do klienta. Zostałam przysłowiowo obsłużona w kwestii kredytu od A do Z :). Nie to co w Open FInance :/..

Jeżeli ktokolwiek chciałby blizsze dane to podam z przyjemnością.
Piotr Szymański / 178.36.142.* / 2013-07-31 21:18
Proszę rozwinąć kwestie, na które doradca naszej firmy nie umiał Pani udzielić odpowiedzi. Bardzo chętnie wyjaśnię Pani wszelkie wątpliwości.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
__michal / 77.115.5.* / 2010-02-28 02:10
Mi się na całe szczęści udało trafić z polecenia do doradcy open finance, właśnie w Poznaniu. Pomógł mi wynegocjować u dewelopera cenę mieszkania i dość szybko załatwić kredyt. Polecam Adama Nowaka jak masz problem z tą sprawą.
Piotr Szymański / 178.36.142.* / 2013-07-31 21:19
Jest mi niezmiernie miło, że mogliśmy Panu pomóc. Polecamy się na przyszłość :)


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
kaliszok / 89.228.212.* / 2010-02-20 14:55
normalka ... temat odgrzany widzę. ale niekompetencja wielu daje siewe znaki. swojego czasu staralismy się o kredyt w DNB Nord ale z racji tego ze w Kaliszu nie ma placówki to chcieliśmy przez pośrednika. No i tak zamotal ten pośrednik że szybciej ja bym załatatwił jadąc do Poznania samodzielnie. Więc moral z tego jest taki - trzeba uważać, jeśli sie coś nie podoba - zawsze można iść gdzie indziej - na pewno przyjmą z otwartymi rękoma
jestem_juz_duza / 2010-01-26 22:27
Ojej, tam takie zagrania są na porządku dziennym, to nie tylko Pan M.K. Wierz mi, wiem z doświadczenia. Przewalacze...
jkitr / 77.79.241.* / 2010-01-26 18:57
Jestem zbulwersowana pracą i podejściem jednego z warszawskich doradców , który nota bene pochodzi z Poznania. Myslałm , że firma zatrudnia rzetelnych i kompetentnych pracowników którzy pomagają nam w celu podjęcia niejednokrotnie życiowej decyzji ( bo czym nazwac 30- letnie spłacanie kredytu?)Nasz doradca to urodzony kłamca - od obietnic oddzwonienia do mnie, do obietnic " otrzymania kredydtu na dniach". Długo by mozna pisac o współpracy z " moim doradca", ale nie to jest celem tej informacji. Manowicie chcę przestrzec wszystkich przed Panem Adamem Nowakiem, który wiedząc , że otrzymaliśmy negatywną decyzję z banku zachęcił nas wręcz do podpisania umowy przedwstepnej z developerem obiecując "błyskawiczne otrzymanie kredytu" na szczęście są jeszcze instytucje któe moga wyciągnąć od tego pana konsekwencje.
Jest mi przykro , że w wyniku niekompetencji pracownika Open Finance jestem stratna o kilkanaście tysięcy złotych.
Troche inaczej wyobrażałam sobie współprace z firma doradczą.
1cosmo / 89.75.198.* / 2010-01-28 01:19
Witam,

Jeszcze raz, bo usunięto mój wpis niestety.

Trafiła Pani na partacza, który nie był w stanie przewidzieć negata, chyba że rzeczywiście był jakiś problem, o którym się Pani nie przyznała. Ja osobiście w to wątpię, raczej zaważyła tu nieudolność, skoro jednak gdzieś można załatwić finansowanie. Fakt jest taki, że powinien powiedzieć jaki był powód odmowy. Jestem skory dobrze poprowadzić tą sprawę i powiedzieć przede wszystkim jakie ma Pani szansę oraz gdzie próbować, a gdzie nie. Proszę o kontakt na cosmo-pl@o2.pl
agg / 91.90.187.* / 2009-12-15 18:28
Witam,
odradzam wszystkim korzystanie z usług OPEN FINANCE. 2 doradców, z którymi
miałam kontakt nie potrafili realnie wyliczyć zdolności, jednemu mieszał się
wibor z liborem, a jeden radził przy kredycie w euro kupować walutę w
kantorze! zgroza. Ludzie z łapanki, bez wykształcenia i wyobraźni.

polecam mniejsze firmy i doradców w wieku 35+
Piotr Szymański / 85.128.81.* / 2013-08-09 10:18
Zapewniam Pana, że nasi doradcy radzą sobie nie tylko z wykazaniem różnic pomiędzy wiborem a liborem, ale i całą rzeszą innych obowiązków. Doradcy zatrudnieni w naszej firmie posiadają odpowiedni branżowe wykształcenie oraz niezbędne doświadczenie poparte dodatkowo dużą liczbą szkoleń wewnętrznych.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
1cosmo / 89.75.198.* / 2010-01-26 22:49
Wiek nie ma znaczenia, ja mam sporo mniej, pracuję od 3,5 roku w branży i doskonale wiem o co chodzi. Doradcy 35+ często się nie znają, bo ich mózg niestety nie jest już tak chłonny.

Dobrze Ci powiedział, że możesz kupować walutę w kantorze, ponieważ jest taka możliwość. Natomiast bez sensu, że to nie Twój pomysł, a jego, bo co mu do tego jak ty spłacasz kredyt :). Chciał zabłysną pewnie i nie miał innych argumentów, myślał, że kupisz jego tanią podpowiedź :) hehe

Mam klientów, którzy tak właśnie robią. Pytanie tylko czy Ci się chce biegać co miesiąc do banku. Korzyść taka, że jest trochę tańszy kredyt, minus - tracisz czas.
ksj / 83.8.71.* / 2009-10-27 18:58
my też mieliśmy "przejścia"z doradcą mobilnym z Poznania - przekazaliśmy mu komplet dokumentów do 3 banków w sprawie kredytu hipotecznego, niestety złożył wniosek tylkow w jednym i do końca uparcie twierdził,że złożył do wszystkich trzech, ale tylko z jednego mamy decyzję, a w pozostałych bankach bardzo długo trwa rozpatrywanie, a że potrzebowaliśmy szybko pieniędzy to chciał nas wrobić w kredyt na gorszych dla nas warunkach, ale z większa prowizją dla niego!!!Zenada
Piotr Szymański / 178.36.142.* / 2013-07-31 21:49
Któryś raz widzę podobne zarzuty, więc powtórzę raz jeszcze - wysokość wynagrodzenia doradcy Open Finance nie jest w żaden sposób zależna od banku, w którym Klient otrzyma kredyt. Co do długości rozpatrywania wniosków przez niektóre banki to, niestety, prawda. Czasami podjęcie decyzji w ciągu dwóch miesięcy jest wielką radością.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
!!!!!!!!!!! / 79.188.156.* / 2009-12-04 10:04
ja mialam kontakt z warszawskim open finance, to klamcy i oszusci... nie podpisujcie umow przedwstepnych dopoki nie zobaczyie umowy z bankiem, a po drugie weryfikujcie umowy bo stosuja duzo niedozwolonych klauzul.. wszystko co mowia mija sie z prawda w momencie podpisywania umowy...!!!!!!!!!!!!
Piotr Szymański / 85.128.81.* / 2013-08-09 10:22
Mógłbym prosić o wsparcie argumentami Pana zarzutów? O jakiej umowie przedwstępnej Pan mówi? O jakich "mijających się z prawdą" faktach Pan wspomina? Chętnie odpowiem na merytoryczną krytykę.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
mszczygielska / 2009-07-14 00:45
Witam bardzo serdecznie,
Jesli szukaja Państwo doradztwa finansowego na terenie Warszawy, polecam firme w ktorej ja osobiscie pracuje i napewno nie beda Państwo zawiedzieni nasza obsługa, to moge zapewnic juz w tym momencie. Każdy jest klientem, ale nie kazdy potrafi sie postawic w roli klienta, kazdy ma wymagania, my wymagamy wiele od SIEBIE.
www.biznesteam.pl
Specjalista ds. finansów
kontakt: mszczygielska@biznesteam.pl

Pozdrawiam
1cosmo / 89.75.198.* / 2010-01-26 22:59
Tak, a w ofercie brak połowy banków i ciekawe w ilu tak naprawdę jesteście zgłoszeni, bo na pewno nie w Millennium. Rzeczywiście wymagacie od SIEBIE :)
madafaka open fin. / 94.42.58.* / 2009-02-04 20:20
fajna to firemka, moja siostra rowniez w szale nieruchomoscioweej glupoty chciala za ich posrednictwem wziac brakujaca kwote... 'odezwiemy sie w 48h' czy cos takiego - po 5 dniach telefon na infolinie... na pewno oddzwonimy (w naszym miescie byl tylko mobilny doradca). nie musze chyba nawet pisac, ze do dzisiaj z tej firmy nikt sie nie odezwal, a kredyt wziela normalnie w banku. i loozik. pozdro dla zapracowanych z oper, oby wam sie w konncu cos otworzylo w mysleniu.
łysol / 150.254.181.* / 2008-12-10 09:02
JA MIAŁEM DOKŁĄDNIE TO SAMO: mój pośrednik nie raczył nawet odpowiadać na moje maile - poszedłem sam do banku i samemu załatwiełem kredyt.
ODRADZAM OPEN FINANCE!
marta_S / 83.20.107.* / 2008-07-23 10:32
Ja również nie mam najlepszego zdania o tej firmie, czekamy już z mężem od KWIETNIA!!!! a wciąż jeszcze nie widać końca, Pan Łukasz - Pracownik Open Finance w Bygdoszczy, który "załatwia" nam kredyt, jest nieodpowiedzialny i całokowicei nas olewa. Gdy dzwonie najczęsciej go nie ma, proszę wówczas również bardzo "miłą Panią" by Pan ten oddzwonił, czego on oczywiście nie czyni, bezczelnie kłamie i ma wszystko w głębokim poważaniu, jestem zdruzgotana, gdybym wcześniej wiedziała, że w taki sposób traktuje się w OPEN FINANCE w Bydgoszczy klientów napewno bym nie zdecydowała się na tę firmę. Jednym słowem WSTYD! Pan Łukasz pięknie obiecywał niestworzone rzeczy, my uwierzyliśmy i teraz wyszliśmy na tym najgorzej, bo liczyliśmy na pieniądze, które miały tak łatwo i szybko przyjść, a teraz pozostaliśmy z kupą długów i musimy się przemęczyć do końca, gdyż nie widzę sensu zalatwiania wszystkiego od początku, jestem tak zdenarwowana ale przede wszystkim zawiedziona, bo miałam na samaym początku naprawde dobre zdanie o tej firmie, cieszyłam, że w Polsce w koncu sie zmienia, że w końcu dobrze traktuje się klienta, ale widzę, że w firmie OPEN FINANCE wciąż liczy się tylko na "głupków" którzy dadzą sie nabrać na słodkie słówka.... szkoda gadać...
ona79 / 78.88.235.* / 2011-02-09 19:30
Zgadzam się i nie polecam OF w Bydgoszczy, pracownik wykazał się brakiem profesjonalizmu i wiedzy. Robią wszystko żeby wybrać ofertę banku Getin Noble - powiązania finansowe. Składałam zapytanie o kredyt do 3 banków, jednak do 2 pozostałych pracownik OF złożył w jednym przypadku błędnie w skutek czego przyznano mi mniejszy kredyt, a w drugim przypadku po długim upływie czasu, tak żeby opóźnić otrzymanie oferty. Poza tym nie mają dobrej oferty, bezpośrednio z banku otrzymałam korzystniejsze warunki niż te zaproponowane za pośrednictwem OF. ZDECYDOWANIE ODRADZAM
Piotr Szymański / 95.49.63.* / 2013-08-09 10:32
Open Finance nie jest pośrednikiem, a grupą doradczą w branży finansowej, więc oferty przedstawiane przez doradców naszej firmy nie różnią się od tych uzyskanych bezpośrednio w banku. Proszę wskazać mi jeden bank, który bezpośrednio przedstawił Pani inną ofertę od tej, którą przedstawił Pani doradca Open Finance.

Klient nie jest zobligowany do współpracy z naszym doradcą na żadnym jej etapie, więc jeśli nasza oferta różniłaby się od oferty, którą Klient mógłby uzyskać bezpośrednio w banku, stracilibyśmy jego zaufanie.

Co do terminów uzyskiwania odpowiedzi na wniosek kredytowy - w momencie ich złożenia efektywność i nierozerwalnie związana z nią szybkość całego procesu leży w gestii pracowników banków. Jest wielce niesprawiedliwe obarczać doradcę naszej firmy winą za opóźnienia, bądź negatywną decyzję kredytową.


Pozdrawiam, Piotr Szymański, Open Finance
julia k / 195.145.88.* / 2008-05-28 13:48
nie tylko w Poznaniu, W Warszawie doradca kredytowy - Kobieta - tez nie jest osoba godną zaufania! obiecuje i obiecuje, jednak nawet nie potrafi oddzwonić, choć telefonów wykonałam do niej kilkanaście przez 2 tyg. w końcu sprawe przejął kolega z open finanse - jednak teraz - również jakby sie zapadli....

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: