Open Finance

sabina / 84.40.231.* / 2006-08-07 00:09
Witam ! Czy ktoś może coś napisać o Open Finance
Wyświetlaj:
AniaC / 213.186.76.* / 2014-03-13 10:48
Nie korzystać z ich usług. Zapewne doradcy polecą usługi Get in Banku (firmy z jednego Holdingu). Nie cierpię ich.
Piotr Szymański / 83.9.159.* / 2014-05-26 09:40
Szanowna Pani Anno,

nasza firma znajduje się w jednej grupie kapitałowej z Getin Bankiem, lecz posiada niezależne struktury, kierownictwo oraz pracowników. Działamy zatem całkowicie niezależnie.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Fianance
była klientka open finance / 178.42.165.* / 2014-02-12 12:24
Proszę uważać na tych pseudo doradców. Można przy nich wiele stracić , ale na pewno nic zaoszczędzić. OMIJAĆ NIE KORZYSTAĆ Z OPEN FINANCE
Mirosława / 31.0.238.* / 2014-03-12 08:04
Że się tak wtrącę - zakładam, że opinia napisana została w stanie wzburzenia i z chęci rozładowania frustracji. Nie znamy ani problemu, ani jego przebiegu, ani warunków na jakich współpraca się odbywa, więc jedyne co możemy zrobić, to pocieszyć Panią i powiedzieć, że z ludźmi powinno się przede wszystkim rozmawiać, bo w większości przypadków okazuje się, że problem jest łatwy do rozwiązania tylko nas poniosły emocje. Sama jestem tego przykładem i pomimo onegdaj negatywnej opinii i reakcji podobnej do tek, którą czytam, dziś jestem z Open Finance bardzo zadowolona i - uwaga - ZARABIAM, nie tracę, czego i Państwu życzę.
magda189 / 89.76.55.* / 2014-03-16 11:15
Zarabia Pani czyli zakupiła Pani w Open Finance jakiś produkt finansowy? Mogłaby Pani napisać parę słów więcej?
Piotr Szymański / 159.205.215.* / 2014-03-11 23:47
Szanowna Pani,

czy mógłbym prosić Panią o bardziej merytoryczną krytykę naszych usług? Przykładamy bardzo dużą wagę do opinii naszych Klientów, gdyż z każdej można wyciągnąć jakąś wartość. Ciężko jednak dyskutować z opinią pozbawioną argumentów.

Liczę na odpowiedź.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
investhelp / 2014-02-16 11:38
Proszę o argumenty przemawiające na niekorzyść tej firmy - generalizowanie i wrzucanie wszystkich do jednego koszyka jest wielce niesprawiedliwe. Proszę pamiętać, że pracują tam też ludzie, którzy mają ogromne doświadczenie i wiedzę związaną z inwestycjami. W celu nabycia wiedzy finansowej zapraszam do mnie
R.D / 83.26.188.* / 2014-01-01 19:10
Mam z nimi do czynienia od paru lat Założonych parę ubezpieczeń.Były to jednak małe kwoty. Kiedy wydawało się że znalazłem zaufaną firmę i zaufanego doradcę rąbnęli mnie na kikadziesiąt tysięcy a nawet sfałszowali umowę. Od dwu lat nie otrzymałem od nich dwu podpisanych umów . Sprawa musi trafić do prokuratury i do sądu. Uważajcie na odzdział we Wrocławiu na Piłsudskiego
Piotr Szymański / 159.205.215.* / 2014-03-11 23:53
Szanowny Panie,

proszę o wyjaśnienie jakie ubezpieczenia zakładał Pan rzekomo w Open Finance? Doradcy finansowi naszej firmy nie oferują bowiem żadnych ubezpieczeń świadczonych przez naszą firmę...

Liczę na odpowiedź.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
bodzio0077 / 62.29.178.* / 2013-09-30 21:09
Odradzam oddział na Placu Grunwaldzkim we Wrocławiu, banda sciemniaczy i oszustów, 3 miesiące załatwiają mi kredyt hipoteczny, dałem się namówic na niby fundusz inwestycyjny, tak naprawdę to słabej jakości ubezpieczenie na zycie, 200zł miesięcznie,niby będzie lepiej widziane w banku, a dzisiaj sie dowiedziałem od Pana kierownika że tak naprawdę jeszcze nigdzie nie złożyli wniosku,żenujące ODRADZAM I NIE POLECAM
Mamut Ela / 178.42.77.* / 2013-09-30 21:02
Dla mnie to specjaliści . Nie zawiodłam się . Sądzę że jeszcze nie raz skorzystam z ich usług
ambient182 / 89.76.55.* / 2014-03-20 21:19
Czy ich usługi są darmowe? Dzięki!
Piotr Szymański / 83.9.207.* / 2014-05-29 10:20
Szanowny Panie,

usługi naszych doradców finansowych świadczone w zakresie doradztwa kredytowego są dla naszych Klientów całkowicie darmowe.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Anna366 / 79.191.37.* / 2013-09-27 19:42
Przygotowywali dla mnie oferty z kilku bankow na kredyt hipoteczny . Muszę przyznać że jestem pod wrażeniem wiedzy doradcy, Oferty były przejrzyste i po dodatkowym omówieniu każdej . Bez problemu wybraliśmy z mężem kredyt na nasze gniazdko. Jednym słowem jestem zadowolona.
midaskkkk / 188.121.28.* / 2014-03-04 15:32
u nas podobnie, zamiast dwóch ofert zapoznano nas z dziesięcioma, do tego oferty lepsze od tych co nam poprzednio przedstawiano, warto pochodzić i posprawdzać doradzców - my trafiliśmy na 0pen Finance który polecamy!...
martinka378 / 89.76.55.* / 2013-09-27 20:03
A ile mieliście z nimi spotkań zanim dostałaś kredyt? Pytam, bo sama się staram o jeden. Dzięki! :)
loodwiczek / 94.254.145.* / 2013-09-09 23:20
w którym miejscu w Złotych Tarasach jest ten oddział, bo jakoś nie mogłem znaleźć... Dzięki!
Draga / 95.49.223.* / 2013-08-27 23:52
Jestem zadowolona z ich usług.Nie mogłam zdecydować się na kredyt. Przeglądałam oferty różnych banków i wydawały mi się wszystkie jednakowe. Dopiero po konsultacji z doradcom z Open finanse dostrzegłam różnice i zdecydowałam się na odpowiedni na moje warunki.
real / 89.79.58.* / 2014-02-12 23:41
Jeżeli wszystkie ci się wydały jednakowe, tzn. że masz problem z liczeniem. Ja skorzystałam z ich wyceen, po czym sama poszłam do banku i wynegocjowałam warunki pomniejszone o ich marżę, na dzień dobry zaoszczedziłam tys.
Piotr Szymański / 84.10.232.* / 2014-06-03 04:05
Szanowna Pani,

proszę o przytoczenie szczegółów: polecanej przez naszego doradcę finansowego oferty, nazwy banku, oferty banku, różnicy, a także daty zawarcia kredytu.

Wbrew temu, co była uprzejma Pani napisać nasze oferty są ofertami banków, nie doliczamy żadnej marży, prowizji, ani innych opłat niezależnie od ich nazwy.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Karolina1988. / 178.235.144.* / 2013-07-02 19:54
Mam dwie lokaty w Open Finance i jestem zadowolona z obsługi. Doradca bardzo dokładnie analizował ze mną procedury lokat i nie wiem, skąd takie opinie, że oni oszukują. Ja zostałam świetnie obsłużona, wybrałam fajne produkty za pomocą doradcy i jestem usatysfakcjonowana.
jorgos / 89.76.55.* / 2013-07-08 01:07
Jak to masz dwie lokaty w OF? Tzn. poprzez nich założyłaś 2 lokaty, tak? Co Ci polecili, Idea Bank? pzdr!
Karolina1988 / 178.235.144.* / 2013-08-28 20:02
Na razie pracuje zawodowo, ale w przeciągu trzech lat planuje założyć własny biznes, dlatego założyłam dwie lokaty. Jedna lokata zawarta na 36 m-cy, na której ulokowałam pieniądze odłożone do tej pory i pieniądze ze sprzedaży działki, a druga lokata to lokata stylowa na 6 m-cy na której lokuje pieniądze tak jakby na bieżąco i mogę o jej stanie decydować co pól roku. U mnie ten system bardzo dobrze sie sprawdza. doradca mi coś takiego zaproponował i nie żałuje
D o Karoliny1988 / 89.200.162.* / 2013-09-28 08:06

dlatego założyłam dwie lokaty

Pani Karolino1988 - Open Finance nie jest bankiem i lokat nie prowadzi. Może jedynie zaproponować lokaty w banku. Pytanie - w jakim banku Pani te lokaty ma założene? Pozdrawiam.
jorgos / 89.76.55.* / 2013-08-28 21:26
No dobra, ale jakie banki Ci polecili, to mnie właśnie ciekawi...
szonpen / 89.76.55.* / 2013-06-23 21:21
Doradcy bywają lepsi i gorsi, a ja powiem jedno, czytajcie umowy! ;D
Elżbieta010912 / 178.235.145.* / 2013-06-19 20:58
Ja korzystałam z Open Finance w sprawie wyboru lokaty i uważam, że doradcy są bardzo dobrze wykwalifikowani. ten, u którego ja byłam przedstawił mi wszystkie lokaty, które będą dla mnie korzystne, przedstawił wady i zalety, dokładnie opisał procedury, koszty, zysk, dalsze możliwości, dlatego ja jestem bardzo zadowolona z obsługi i uważam, że kompetentnie zostałam potraktowana. wybrałam dobra lokatę i jestem jak najbardziej zadowolona z usług Open Finance.
Magdalena39 / 31.182.161.* / 2013-06-19 19:39
Przeczytałam wszystkie opinie i aż nie mogę uwierzyć. Ja już kilka razy byłam w różnych oddziałach Open Finance (nie tylko w jednym mieście) i nigdy nie miałam żadnych problemów z obsługą. Wręcz przeciwnie, zawsze czułam, że jestem traktowana należycie, że obsługa jest fachowa i wie co mówi. Jestem trudnym klientem, dużo wymagam, dużo pytam, a mimo wszystko nigdy nie potraktowali mnie źle.
No i nigdy nie zostałam oszukana.
Izabela / 178.235.145.* / 2013-06-18 22:28
W moim mieście jest oddział Open Finance i ostatnio wybraliśmy się, bo mamy z mężem trochę pieniędzy z prezentów ślubnych i chcieliśmy je na razie jakoś ulokować.
Pierwsze wrażenie to bardzo wysoko wykwalifikowani pracownicy. Obsługiwał nas młody chłopak, ale niezwykle przygotowany do obsługi klienta. Już byłam mile zaskoczona. Przedstawił się, powiedzieliśmy w jakim przyszliśmy celu. Zrobił z nami dokładny wywiad, jakie są nasze potrzeby itp. Później przedstawił chyba trzy rodzaje lokat z różnym oprocentowaniem i okresem kapitalizacji. Dokładnie wyjaśnił wady i zalety każdego produktu, ile zyskamy, jakie mamy później możliwości. Zaznaczył, że nie musimy od razu wybierać oferty, możemy się na spokojnie zastanowić i umówić w dogodnym dla nas terminie. Spodobało mi się, że nie naprał na nas i tak nachalnie nie naciągał. W końcu umówiliśmy się na następny dzień. Godzinę przed spotkaniem zadzwonił upewnić się, że przyjdziemy, żeby mógł przygotować dokumenty. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Lokatę Szefa i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru, jak i z obsługi. w tej chwili zdecydowaliśmy się na kredyt hipoteczny i tez konsultujemy się z doradcą, który zakładał nam lokatę. Polecamy wszystkim znajomym, bo już sama jakość obsługi jest o niebo lepsza niż w naszym dotychczasowym banku, gdzie pani z okienka jest wręcz niezadowolona, że ktoś raczy jej przeszkadzać i powierzyć swoje pieniądze.
emi935 / 79.187.106.* / 2013-04-15 14:03
ja nie polecam oddziału OF w Szczecinie przy Wyzwolenia a dokładniej p. Artura - niby taki miły sympatyczny a kompletnie niekompetentny, nie odbiera telefonów (nagminnie!), nie udziela dokładnych informacji, wprowadza w błąd (podał nam inną wysokość raty kredytu mieszkaniowego niż wyszła w banku - oj zdziwiłam się baaaardzo), olewa totalnie klienta szczególnie jak już kredyt mamy uruchomiony to ma nas w d.... NIE POLECAM!
klient niezadowolony / 5.172.242.* / 2013-05-23 17:20
Witam wszystkich.
Nie polecam napewno Open Finance placówki w Gliwicach i ich pracowników ,bazują na niewiedzy klienta i wciskaja kity ludziom .Wielki stosy papierów ,aby pokazac ludziom jak wiele formalności jest do załatwienia w bankach kredytu a w żeczywistości wielki blew .problemy zaczeły mi się w trakcie budowy ,brakło kasy bo kosztory został zrobiony do D... ,Typek zadowolony że załatwił kredyt a ja muszę borykać się z problemem .
Polecam wszytkim,załatwiajcie na własną reke kredyt nie bójcie sie stosów papierów bo ich poprostu nie ma .W banku sami możecie wynegocjować warunki ,wysokość kredytu .
Ja osobiście żałuje że tam sie udałem ,teraz mam wielki problem z zakończeniem budowy ,brakło mi poprostu kasy a oni maja na to poprostu wyje.... .
Wyrak / 188.128.128.* / 2013-03-13 10:32
Nie polecam, przynajmniej oddziału w Szczecinie w Oxygenie, szczególnie Pana Piotra K.!!! Byliśmy na jednym spotkaniu, nasz błąd zostawiliśmy dokumenty i teraz nie możemy ich odzyskać. Doradca bez naszej zgody i upoważnienia biega po bankach. Nawet rozmowa z kierownikiem oddziału nie pomaga. Odradzam bo szkoda czasu i nerwów.
do początku nowsze
1 2 3 4
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy