Open Finance

sabina / 84.40.231.* / 2006-08-07 00:09
Witam ! Czy ktoś może coś napisać o Open Finance
Wyświetlaj:
Emka / 93.154.250.* / 2013-01-21 15:15
Jakoś tak jest że jak ktoś jest zadowolony z usługi to o niej nie trąbi na cały świat, a ten co się sparzył wylewa pretensje w necie.To forum znalazłam po fakcie i ciesze sie że tak późno tu zajrzałam. Ja korzystałam z pomocy doradcy we Wrocławiu na Grunwaldzkim i jestem zadowolona. Brałam kredyt na mieszkanie i nawet mi nie zaproponowano Getinu do wyboru. Owszem próbowano mi wcisnąć jakieś lokaty i oszczedzianie ale odmówiłam i temat się skończył. Skupiliśmy się na kredycie. Po 2 tygodniach miałam decyzję z 3 banków, wybrałam dla mnie najlepszy i tyle w tym temacie. Zaoszczędzałam czas na chodzeniu po bankach. Pewnie zdarzają się niekompetentni doradcy ale w bankach to niby jest inaczej? Co chwila nowa załoga, paniusie nic nie wiedzą, pytają sie nawzajem...to dopiero irytujące. Wszystko zalezy na kogo sie trafi,instytucja nie ma znaczenia.
opa / 83.10.107.* / 2013-09-30 14:03
Uważam, że należy podzielić się swoja opinią i ta pozytywną jak i negatywną. Pozytywna to dobra reklama i pomaga szukającym dobrze wybrać, a ta zła wiadomo przestrzega przed oszustami. My skorzystaliśmy z usług doradcy we Wrocławiu na Grunwaldzkim i jesteśmy niezadowoleni. Pomimo przedstawienia naszych wymagań i oczekiwań względem ulokowania funduszy, doradca tak nam super doradził:(, że obecnie nie możemy zlikwidować inwestycji, ponieważ stracimy pieniądze:( oczywiście doradca zapewniał nas, że są to bezpieczne lokaty i zawsze można z nich zrezygnować. najgorsze jest to, że pomimo zapytań o jakieś dodatkowe opłaty związane z prowadzeniem lokat bezczelnie odpowiedział, że nic takiego nie ma!!! jakież było nasze zdziwienie w momencie chęci złożenia rezygnacji. LIKWIADACJA TO UTRATA ULOKOWANYCH PIENIĘDZY!!!!! Oczywiście istnieją ukryte koszty obsługi lokaty, o których nas nie poinformował, ups zapewne zapomniał, to taka drobnostka :( doradca ma oczywiście to gdzieś, telefony odbiera wybiórczo lub wcale, kierownik oddziału również nie zareagował na naszą interwencję. Zdaje sobie sprawę, że są lepsi i gorsi pracownicy, ale przydałoby się weryfikować wiedzę i kompetencje swoich pracowników. Jednym słowem jest to nabijanie ludzi w butelkę!!!!! oszustwo i przekazywanie niewiarygodnych informacji, ze startą dla naiwnego klienta:( a zyskiem dla doradcy!!!!!!!!!!!! CZŁOWIEK UCZY SIE NA BŁEDACH :(, I JUŻ WIEM, ŻE NIGDY NIE NABIORE SIE NA RZEKOMO WYKWALIFIOKOWANYCH DORADCÓW FINANSOWYCH.- DORADCA TO CHYBA OSOBA, KTORA MA DORADZAC A NIE DZIAŁAĆ NA SZKODĘ KLIENTA.
fredekzkk / 89.76.55.* / 2013-06-26 21:21
Zgadzam się w 100% Spotkałem się z bardzo kompetentnym doradcą w Warszawie w oddziale Opena obok Ronda Waszyngtona. Pamiętajcie - czytajcie umowy! ;)
Krakuska / 79.185.66.* / 2013-01-18 13:50
Wyglada na to iz nie najlepsze opinie o open finance! Ja tez jakos im nie ufalam jak szukalam hipotecznego w Krakowie. CHCIALAM RACZEJ SKOMENTOWAC OPEN ON LINE- serwis on, mam w nim rachunek.
-OD JAKIEGOS CZASU TOTALNA PORAZKA.
- CIAGLE PROBLEMY Z LOGOWANIEM, notoryczne blokowanie konta,wprowadzam login , haslo - wygenerowane przez nich- nie dziala - zablokowuje konto
- DZWONIE do serwisu telefonicznego-NIESKONCZONE OCZEKIWANIE nie ma doradcy, a ja place za telefon, w koncu wspolnie z nim po kolejnych zmianach hasel cudem sie loguje. PORAZKA. I jeszcze mowią ze innym sie to nie zdaza! TO SKAD TE CIAGLE KOLEJKI NA LINI?
TOTALNE NIEPOROZUMIENIE- jeden przelew wysylalam 4 dni zanim siew koncu dostalam do konta. I TAKA TO OSZCZEDNOSC CZSU I PIENIEDZY- NIE WYDALAM NA KONTO=wydalam na telefon

-
Prawda100 / 31.62.140.* / 2012-11-11 08:24
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Oszukana klientka / 156.17.227.* / 2012-10-28 17:57
Doradcy Open Finance celowo wprowadzają klientów w błąd, nie informują o prawdziwych kosztach i warunkach zawierania lokat. Liczy sie dla nich tylko własny zysk. W szczególności odradzam oddział Open Finance we Wrocławiu przy Placu Grunwaldzkim gdzie Pan Grzegorz D. -starszy doradca wcisnął mi lokatę kłamiac w żywe oczy na temat warunków a jak już zorientowałam się że coś nie gra i poszłam wyjasnić sprawę do zastepcy kierownika oddziału Bartosza W. ten przyznał że Pan Grzegorz rzeczywiscie udzielił mi nieprawdziwych informacji ale sprawy juz nie da się odkręcić, bo pieniądze juz zostały przelane na inną lokatę, odsetek które mi sie należały nie mogę odzyskać. W trakcie spotkania Pan Bartosz W. zachowywał się nieuprzejmie, zobowiazał się do wysłania maila z odpowiedziami na pytania na które odpowiedzi nie znał, mail co prawda przyszedł ale zdawkowy i nie rozwiązujacy żadnej z poruszonych kwestii.
ODRADZAM!
jojo773 / 188.47.164.* / 2012-04-04 08:26
Też osobiście ich odradzam. W Poznaniu na Świętym Marcinie panuje pełny gwar, trudno się skupić na tym co mają nam do zaoferowania a i tak wiedza "doradcy" jest mizerna. Przez ich opieszałość straciliśmy z żoną możliwość kredytu z dopłatami i będziemy musieli teraz płacić wyższe raty. Kompletny brak kontaktu telefonicznego z przypisanym do nas opiekunem. Straciliśmy tylko dużo czasu na załatwianie zaświadczeń i innych dokumentów a i tak nic z tego nie wyszło. Podsumowując, dla mnie nie jest to profesjonalna firma.
buzzy / 87.206.206.* / 2012-01-25 22:07
a ja tam jestem bardzo zadowolony, trafiłem na bardzo profesjonalnego i skutecznego doradcę w oddziale Złote Tarasy w Warszawie i chyba wszystko zależy od tego na kogo się trafi, a nie że firma jest be, a do tego mają tam naprawdę bardzo ładne asystentki - miło się czeka na spotkanie :)
hggff / 95.160.238.* / 2011-11-25 15:35
Dzisiaj umówiłam się na spotkanie i po bardzo miłym nieszczerym uśmiechu Pan się zapytał : "Czy możemy zawrzeć taką umowę, że zanim przejdziemy do omawiania ofert, Pani mi zagwarantuje, że biorąc kredyt hipoteczny weźmie go Pani u mnie" ? Roześmiałam się mu w twarz i zapytałam czy jak on idzie do sklepu pooglądać lodówki i chce o coś zapytać czy sprzedawca mu mówi, że mu powie, ale jak podpisze umowę, że kupi u niego. Żenada !
Pastez_Of_Muppets / 89.171.13.* / 2011-10-26 16:13
Kto się orientuje jak w Open Finance daje sie prowizje dla doradców? Który Bank płaci im najlepiej? Nie licząc oczywiście produktów Getina.. czy Deutsce Bank płaci im wyższe prowizje niż np. Kredyt Bank? pytam z ciekawości..
Lamaprd / 95.160.155.* / 2011-09-12 19:52
chyba lepszy jest expander
Jaro2010 / 89.231.180.* / 2011-09-12 13:58
Uwaga na lokaty z doradcą. To wielki KIT. Spotkałem się z doradcą i do dzisiaj nie otrzymałem tych 8,5 %. Pewnie dlatego ,że nie skorzystałem z planu oszczędnościowego na całe 15 lat. Niebawem zabieram swoje 40000 tys. złotych i ulokuję np. Meritum. Może poczyta to któryś z tych cwaniaków z Open Finnace i zacznie traktoac ludzi poważnie
były klient / 91.199.250.* / 2012-07-17 12:17
tak to prawda mnie wcisnął zamiast lokaty fundusze inwestycyjne TU Europa, Masters i Enterprise po roku miało być ponad 10% a jest - 30 a doradca juz niby nie pracuje , telefon milczy a przełozeni nie chca rozmawiać na ten temat!!, czy jest w tym naszym kraju jakas instytucja która ma jakis nadzór nad takimi przekretami, co innego mówia a co innego podsuwaja do [podpisu bez mozliwosci rezygnacji!!! sa bezkarni!!!!, a TY weż oszukaj bank lub inna instytucje finansowa , to zniknął bys z mapy!!!Ot taka Polska sprawiedliwość
ebebe / 89.78.177.* / 2012-03-27 17:30
nikt nie zacznie traktować ludzi poważnie, możesz zabierać swoje 40tyś - nikt nie będzie płakał - prowizję doradca już dostał:)
inny. / 87.205.192.* / 2011-09-08 22:26
Omijajcie tych niekompetentnych naciągaczy z daleka.
Ostatnio sporo nerwów kosztowało mnie u nich załozenie zwykłej lokaty z doradcą.
Robią klienów w jajo i tyle w temacie.
O mało nie wykiwany / 199.64.72.* / 2011-08-17 10:14
Tak, byłem niedawno na spotkaniu. Miałem do zainwestowania trochę gotówki. Skończyło się na drugim spotkaniu. Na pierwszym Pan zrobił wywiad i umówiliśmy się, że sprawdzi co da się zrobić. Na drugim spotkaniu nastąpiła chamska prezentacja opcji tylko dla mnie i namowa na szybkie załatwienie formalności bo promocja się kończy. Czysta akwizycja - dziękuje, nie skorzystam.
trudny / 46.113.226.* / 2011-08-14 13:36
Właśnie jestem po spotkaniu szkoda czasu całkowity brak pomocy w trudnych sytuacjach.Nękany codziennie telefonami zapewniany o profesjonalnym doradcy i co du.. zero.w trudnych sytuacjach nie mają doświadczenia dlatego odradzam a szczególnie odział w Warszawie ul.Stanów Zjednoczonych.
klient1234 / 188.121.28.* / 2011-08-12 22:23
porównywałem kilku pośredników we Wrocławiu open, expander, notus.
1. Open - strasznie nastawieni na wciśnięcie produktów Getinu - są od nich zależni, niestety oferta jedna z najgorszych.
2. Expander - pełna żenada chyba uczą się o kredytach, kiedyś byli liderami teraz daleko w tyle
3. Notus - tu miłe zaskoczenie, doradca profesjonalny, umie znaleźć właściwe rozwiązanie
antyopenfinance / 77.115.230.* / 2011-08-09 16:10
Ja tez sie zgadzam z negatywnymi opiniami. Sprzedawcy prowizyjni i tyle. Jak chca sprzedac produkt to wydzwaniaja po 10 razy dziennie nie infromują o wszystkim, zachęcają że na pewnos ie zarobi że nie wciskaja kitu ich jeden chrzaniony fundusz a tu własnie przez ich jeden chrzaniony fundusz straciłam i to nieźle..a jak chcesz szybko odsprzedac to musisz przyjść dopiero na kolejny dzień i dokonają transakcji. Kontakt utrudniony, ani email ani tel tylko infolinia czy inwestując duże pieniądze to jest dobrze szanowanie klienta , infilinia ze studentami.Ten co psrzedał juz się nie odzywa - zero kontaktu zero opiekuan indywidualnego a prowizja wzięta ODRADZAM!!!!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy