OPENNET

Wyświetlaj:
Kazik wiecie skad / 2012-11-20 19:00 / Tysiącznik na forum
No Panowie i Panie ,formacja ,,tasuki,, zwiastuje rychłe wybicie.
Czyżby jutro podejście (lub choćby próba) pod 4 pln?
Warto przyjrzeć się uważnie jutrzejszym notowaniom. Sam jestem ciekawy jak rozwinie się akcja na tym papierze.
Miejmy nadzieję ,że nie będzie rozczarowania i sesja zakńczy się wzrostem.
Raisa / 2012-11-26 08:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam. Spółka spadła w ciągu ostatnich sesji. Oczywiście to doskonała okazja do zakupów;) Zastanawiam się jednak jak teraz wygląda technicznie? Ktoś już przeanalizował? Proszę o komentarz. Pozdrawiam:)
Kazik wiecie skad / 2012-11-28 08:58 / Tysiącznik na forum

Oczywiście to doskonała okazja do zakupów;)


I jak?
Zarobiona?
zygal73 / 46.186.9.* / 2012-11-29 13:11
Kazik co sądzisz o spółce FLUID, wg mnie w najbliższym czasie powinno być cieawie
Raisa / 2012-11-28 22:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
TAK!Udało się! Przyznam,że to mój pierwszy raz ;D...na NewConnect i wielkie powodzenie. Póki co same pozytywne wrażenia (kupowałam w piątek). Zastanawiam się czy spółka wystartuje na GPW...jak sądzisz, realne?
zygal73 / 89.230.223.* / 2012-11-21 19:13
Jak Kazik myślisz jaki może być scenariusz jutrzejszej sesji po dzisiejszym dniu
Kazik wiecie skad / 2012-11-22 08:05 / Tysiącznik na forum
Nie jestem wróżką. Napisałem jedynie ,że ukształtowana została formacja ,,tasuki,,.
Nie można zapominać,że mamy do czynienia z NC i niemal wyłącznie kapitałem spekulacyjnym.
Jak zwykle należy ustawić SL i czekać na rozwój wydarzeń.
z.lenik@pollub.pl / 2012-11-21 15:55
Ataku na 4zł dziś raczej nie będzie
opennet / 89.69.126.* / 2012-11-16 17:03
Cieszcie się , ze jest ta czerwień. Ona pokazuje ze w przyszłym tygodniu cel jest dużo wyższy.
Kazik wiecie skad / 2012-11-16 17:51 / Tysiącznik na forum

Cieszcie się , ze jest ta czerwień. Ona pokazuje ze w przyszłym tygodniu cel jest dużo wyższy

Owszem, pod warunkiem ,że byczki podejdą technicznie do gry ( a nie panicznie) i zadziała tu zasada ,,tasuki powyżej luki cenowej,,.
Dla tych ,którzy nie wiedzą o co mi chodzi odsyłam na stronkę:

http://www.ingsecurities.pl/e-learning_formacje-kontynuacji-1.xml
opennet / 89.69.126.* / 2012-11-16 18:11
Trafna uwaga.Dziwne by było gdybyś nie miał akcji openneta, przecież dobrze się orientujesz ,że może mocno ruszyć na północ.
Nie wmówisz mi ,że nie skorzystałeś z dzisiejszej korekty.
A tak na marginesie jak myślisz do ilu może jeszcze wzrosnąć do końca roku?
Kazik wiecie skad / 2012-11-16 18:37 / Tysiącznik na forum

Nie wmówisz mi ,że nie skorzystałeś z dzisiejszej korekty.
A tak na marginesie jak myślisz do ilu może jeszcze wzrosnąć do końca roku?


Nic Tobie nie wmawiam.
Jeśli chodzi o to jaki wzrost może zanotować Opennet to powiem tak:
nikt nie wie.
opennet / 89.69.126.* / 2012-11-17 08:31
Ok. Ważne ,że w poniedziałek można liczyć na odbicie i dalszą jazdę w kierunku 10zł:-) Chociaż to NC a na nim wszystko możliwe hehe
inwestorpl / 2012-11-16 18:50 / Bywalec forum
Z tym Tasuki może się sprawdzić . Wygląda identycznie , może być ciekawie.Myślę ,że jak dobrze pójdzie to do końca roku zobaczymy dwucyfrówkę. Co Wy na to?
Kazik wiecie skad / 2012-11-18 09:13 / Tysiącznik na forum

Z tym Tasuki może się sprawdzić . Wygląda identycznie , może być ciekawie.Myślę ,że jak dobrze pójdzie to do końca roku zobaczymy dwucyfrówkę. Co Wy na to?


Wzrosty jak i spadki są pwodowane przez inwestorów/spekulantów/graczy. AT służy jedynie do przewidywania(!) kolejnych ruchów. Zawsze ktoś sprytny (tzw. gruby) może je wykorzystać do swoich planów dotyczących otwarcia lub zamknięcia pozycji. Radzę o tym pamiętać bo często kończy się lamentem drobnych graczy :
,,dlaczego spada (rośnie) , przecież AT wyraźnie wskazywało na coś zupełnie innego?,,
Kazik wiecie skad / 2012-11-15 20:48 / Tysiącznik na forum
Trochę bujało ale jest nieźle:).
Ostatnie dni to istne szaleństwo , widać wiara w słowa prezesa o przejściu na rynek główny i co za tym idzie zwiększeniem kapitalizacji (przy obecnej ilości akcji -to jakaś dwucyfrowa wartość) czyni cuda.
Jak na NC sporo się dzieje.
Kilku spółkom udało się przenieść na ,,dworzec główny,, .Czy ten pociąg na nim zawita - okaże się niedługo.
Póki co są powody do zadowolenia, to jakby taki ,,rajd św. Mikołaja:)
Święta za pasem , więc apetyty na zarobek ogromne. Jak zakończy się ten rajd?
Jak zwykle - ktoś będzie się cieszył a ktoś będzie się ...
inwestorpl / 2012-11-16 11:30 / Bywalec forum
No i mieliśmy intradejową korektę.
Czas na dalsze wzrosty:)
Siedzisz jeszcze na papierze czy już opchnąłeś?
Kazik wiecie skad / 2012-11-16 14:05 / Tysiącznik na forum

Siedzisz jeszcze na papierze czy już opchnąłeś?

Nie napisałem ,że mam lub nie mam akcji Opennet.
Nie piszę już o tym co mam lub mam zamiar mieć.
Za to czasem komentuję ciekawe sytuacje na niektórych papierach.
Tym razem jest podobnie.
Jak na tak wysokie wzrosty to śródsesyjne korekty są naprawdę niewielkie , co może (ale nie musi) świadczyć o sile trendu jaki obserwujemy w ostatnich trzech tygodniach.
Wczoraj popyt poradził sobie z oporem na sporym (jak na papier ) wolumenie . Dziś na zakńczeniu sesji okaże się czy wpomniany opór stanie się dość silnym wsparciem . Jeśli tak - to można liczyć ,że to nie koniec zabawy w skokowych wrostach. Cóż...
taki papier:)
inwestorpl / 2012-11-16 14:48 / Bywalec forum
Jeżeli interesujesz się danym papierem to pewnie masz go w swoim portfelu:)))
Jeszcze dziś będzie na sporym plusie.
Ty o tym wiesz i ja o tym wiem.
Kazik wiecie skad / 2012-11-16 16:12 / Tysiącznik na forum

Jeszcze dziś będzie na sporym plusie.
Ty o tym wiesz i ja o tym wiem.

Nie wiem jak to wydedukowałeś ale przyglądam się notowaniom i widzę zupełnie coś innego:)
Kazik wiecie skad / 2012-11-16 16:16 / Tysiącznik na forum
Teraz to można nazwać korektą:)
inwestorpl / 2012-10-31 13:56 / Bywalec forum
Zarząd Open-Net S.A. (\"Emitent\", \"Spółka\") informuje iż w dniu 22 października 2012 r. Emitent podpisał umowę nabycia 100 % udziałów Edukatix Sp. z o.o. za łączną kwotę
7 mln zł (słownie: siedem milionów złotych).
Edukatix Sp. z o.o. jest podmiotem teleinformatycznym działającym na rynku edukacyjnym na terenie całej Polski i operatorem aplikacji informatycznych przeznaczonych dla szkół, kadry nauczycielskiej, uczniów oraz ich rodziców i opiekunów prawnych.
Nabycie udziałów Edukatix Sp. z o.o. przełoży się na bezpośredni dostęp do rynku
z dużym potencjałem wzrostu, a w rezultacie na znaczne zwiększenie ilości abonentów Open-Net S.A.
inwestorpl / 2012-10-31 11:34 / Bywalec forum
Zabawne ale koleś może mieć rację:

to będzie dzień znikomych obrotów na całej GPW z wiadomych przyczyn
gwiazd mocno świecących nie będzie zbyt dużo
dlatego tą konkretną będzie widać z daleka
dzisiaj akcji pozbyli się wszyscy, którzy nie chcieli ryzykować i wiedzieli że będą zajęci i nie będą mieli po prosu czasu na obserwację rynku
do gry na open-net przyłączą się natomiast ci którzy jeszcze tego waloru nie mają
dzisiejsze wybicie z poziomu 2,19 (poziom wideł) daje naprawdę duży potencjalny zasięg, który najprawdopodobniej mocno będzie kontynuowany w piątek
jeszcze dziś powinniśmy być bardzo mile zaskoczeni

a więc:
mała lub znikoma podaż, popyt nowej grupy inwestorów
i wierze że dodatkowo stoicki spokój obecnych posiadaczy

4 miesiace temu kurs był po 15zł mamy przed sobą do odrobienia 1tys % !!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy