Forum Forum inwestycyjneFundusze

Opera Substantia.pl

Opera Substantia.pl

fronczak.michal / 2008-07-06 09:56
Witam. Co myślicie o tym subfunduszu?.
Jest to fundusz surowcowy - tak przynajhmniej piszą w statucie funduszu.
Tylko czy to nie będzie następny typu Skarbiec Rynków Surowcowych ??.
Czy może ktoś w niego zainwestował ??
Chciałbym go na chwile obecną włozyć aby troche zrównoważyć potfel bo na chwile obecna mam tylko hedingowego Subfundusza Trend Plus B.
Jakieś wasze opinie ??
Wyświetlaj:
fronczak.michal / 2008-07-15 17:21 / portfel / Bywalec forum
No cóz obkupiłem sie trochę w ten subfundusz. Narazie jestem 6 % do przodu. Ciekawe jak dalej sobie bedzie radził , szczególnie że dzis ropa pikuje w dół. Jak bedzie dobrze to może jeszcze troche dokupie.
Ireq / 89.174.100.* / 2008-07-18 08:16
Witam, chciałem nabyć nieco jednostek funduszu Substanita.pl. Jednak na stronie tego fudnszu nie znalazłem informacji ani poprzez kontakt e-mail nikt nie udzielił mi informacji w jaki sposób mogę je nabyc. Mam konto w mBanku lecz spis funduszy które mogę zakupić jest ubogi. Proszę o pomoc.
animalsek1 / 2008-07-18 12:06
aby nabyc j.u. tego subfunduszu musisz podpisac z Operą umowę. Wejdź na trone www.fundusz.pl i tam jest co trzeba wypełnic aby załozyc konto. Potem czekasz na kuriera podpisujesz umowe papierkowa i aktywują Ci konto. Tworza dla ciebie osobny nr konta bankowego na który wpłacasz pieniążki przelewem. A na w/w stronie sobie potem sprawdzasz jak wyglada twój fundusz.
Ireq / 83.4.66.* / 2008-07-18 15:56
dzięki wielkie. :)
liberal_conservatist / 2008-07-06 10:16 / portfel / GREEN CHIP
lepiej trzymać kasę na gotówkowym
fronczak.michal / 2008-07-06 10:02 / portfel / Bywalec forum
Sorry miało być Superfund-a a nie Subfundusza. Chyba jeszcze śpie :)
liberal_conservatist / 2008-07-06 10:06 / portfel / GREEN CHIP
stanoczo odradzam, teraz to już po ptakach na takie inwestycje, z tymi funduszami będzie tak jak z TFI pod koniec czerwca 2007 wszyscy wpłacali na górce a potem tracili po 50%, ceny surowców będą wysokie ale oscylujące wokół obecnego poziomu już lepiej wejdź na fundusz gotówkowy i czekaj na hossę na giełdzie wtedy wejdź na akcje ale obecnie odradzam kupowania trzech rzeczy: akcji wig20,funduszy surowcowych i lokat bankowych
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy