Forum Forum finansoweKarty

"Operacja nie mogła zostać wykonana"

"Operacja nie mogła zostać wykonana"

pacibum / 2007-11-25 11:58
W sobotę poszedłem do bankomatu wypłacić pieniądze. Wszyscy ci którzy byli przede mną w kolejce normalnie wypłacali pieniądze. Jednak jak ja podszedłem do bankomatu i próbowałem włożyć to bankomat pokazał komunikat: "Bankomat czynny wkrótce" . Myślałem że to pech i po prostu kasa w bankomacie sie skonczyła. Po myślałem pójdę jutro. Poszedłem dzisiaj do innego bankomatu. Aby dostac sie do bankomatu trzeba bylo przejechać kartą po tym specjalnym urządzeniu. Dostałem sie do bankomatu. Włożyłem kartę. Bankomat myślał po włożeniu karty dłużej niż zwykle. Wrescie kazal mi wpisac pin. Wpisałem pin wszystko było w narazie w porządku. Więc wcisnąłem guzik aby sprawdzic stan konta no i wyświetlił mi się komunikat:"Operacja nie mogła zostać wykonana" . Pojechałem do innego bankomatu tego samego co w sobotę i pokazał to samo. Więc teraz martwię się co mogło się stać. Właśnie dlatego chciałem sie was spytać co to może znaczyć?? Zablokowanie karty?? Zablokowanie konta??? Padły servery bankowe??? Czy jeszcze co innego?? Dodam że kartę i konto mam w PKO BP.
majorka9 / 89.77.92.* / 2007-11-30 14:38
ojjjjjjjjjjj biedaku zmien bank od zaraz ja mialam z tym bankiem same klopoty zmienilam i jest o.kay

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: