Forum Forum nieruchomościOferty

opinie o posrednikach nieruchomosci

opinie o posrednikach nieruchomosci

kunderczak / 2012-07-30 16:50
Witam Państwa, chciałbym sie podzielic moimi doswiadczeniami oraz opiniami na temet niektórych biur nieruchomosci.
Kupuje obecnie mieszkanie i nie ukrywam, ze korzystałem z wielu biur nieruchomosci typu home broker, biuro nieeruchomosci, oraz FENIX!!! własnie na temat tego ostatniego chcialbym dodoac kilka informacji.
Jakies dwa miesiace temu chciałem kupic mieszkanie trafiłem na to własnie biuro FENIX.mieszkanie byo wporzadku wiec sie na nie zdecydowałem, problem polegąl tylko na tym, że nie wiedizałem czy mama zdolnosc kredytowa w takiej wyskokosci.Biuro oczywiscie chciao wpłacenia zaliczki, w zwiazku z tym ze nie byłem pewien czy dostane kredyt, zaznaczyłem na umowie która podpisałem wraz ze sprzedajacym i posrednikiem z tego złodziejskiego biura, ze w przypadku i tylko w tym jedny, gdy nie bede miał zdolnosci-oddadza mi pieniadze z zaliczki.Pech chciał, ze nie stac mnie było aurat na to mieszkanie, wiec poinformoiwałem o tym sprzedajacego jak i biuro.Na pieniadze czekam juz prawie dwa miesiace i do dnia dzisiejszego nie dostałem nawet grosza!!! co dwa dni dzwonie i proszer sie o swoje pieniadze, które jak najbardziej mi sie naleza i powinny byc zwrócone.Złodzieje to chyba jedeyne słowo którym możan okreslic to biuro jak i sprzedajacych.Ale juz niedługo ost. termin maja do konca tygodnia i jesli nie zobacze kasy na koncie to sprawe kieruje do sadu.Wszystkie dokumenty swiadczace o mojej racji jak i zwrocie gotówki mam i sprawe ma wygrana.Żałuje jedynie tego ze nie zrobiłem tego wczesniej, a tym samym chciałbym ostrzec Was wszystkich przed tymi złodziejami.Nie korzystajcie z ich porad czy "fachowej obsługi". Pozdrawiam
amk1 / 195.85.199.* / 2012-12-05 10:59
Witam,
chcę zachęcić osoby poszukujące nieruchomości do skorzystania ze strony porównującej oferty portali:

|
|
|

www.portalenieruchomosci.pl

|
|
|

Można znaleźć na niej serwisy z ofertami, do których nie dotarlibyśmy przez samodzielne poszukiwania w internecie.

Pozdrawiam i zachęcam do korzystania.

Najnowsze wpisy