Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Opłata audiowizuala będzie obowiązkowa i powszechna

Opłata audiowizuala będzie obowiązkowa i powszechna

Wyświetlaj:
stoislaw14 / 79.184.14.* / 2014-02-19 13:30
Panie Zdrojewski Pańskie uzasadnienie to nieprawda,bo z energi elektrycznej też mam możliwość korzystania ale gdy nie korzystam to nikt nie nalicza mi opłat.
ROSHFOR / 79.185.228.* / 2014-02-18 17:47
A z pieniędzy publicznych nie może być stała kwota przekazywana na TV i radio publiczne? W czym problem? Odpadło by to całe naliczanie, ściganie, ściąganie , zarządzanie i inne p*******.
Dostają pulę pieniędzy i niech rozdysponują.
sadownik / 2014-02-17 21:01
Czy osobę niewidomą też opłata audiowizualna będzie obowiązywała????. To pytanie dotyczy też osoby niesłyszącej ?????? A może tylko 50 dla tej i tej ?????????????
Alik kot / 89.70.202.* / 2014-02-15 14:52
"Państwo zagwarantuje każdemu obywatelowi usługę, a to czy z niej skorzysta, zależy od niego"
Ha ha ha a ja gwarantuję, że każdy może się ze mną spotkać i porozmawiać. Koszt 10 zł rocznie od każdego obywatela naszego Państwa. Rozmowy nie są obowiązkowe ale gwarantowane.
starydziadek / 89.74.1.* / 2014-02-16 11:24
Brak słów, minister od kultury robi w Ministerstwie Skarbu ? geniusz !???
ekonom1313 / 77.253.183.* / 2014-02-14 18:13
Ja śnię czy krążę po jakieś orbicie wokół galaktykii? Co to za doniesłe stwierdzenia? "Opłata audiowizualna nie będzie pobierana za , ale za możliwość odbioru programów. Będzie obowiązkowa i powszechna. Państwo zagwarantuje każdemu obywatelowi usługę, a to czy z niej skorzysta, zależy od niego - mówi Bogdan Zdrojewski.
".
Czy teraz abonament płacę za "...faktyczne korzystanie z programów nadawców publicznych..."? Kupuje telewizor i powinienem go zarejstrować i nikogo nie interesuje, czy chociaż raz w ogóle podłączyłem do niego zasilanie, a tym bardziej jakiś kabel antenowwy. Kupiłem, bo nie chcę ucodzić przed sąsiadami za dinozaura. Czy obecny abonament nie jest obowiązkowy? To dlaczego przypomina się często o tej >przyjemności
doradca 001 / 37.47.34.* / 2014-02-13 00:32
Dla pewności i jasności w pobieraniu ustaliłbym, że płacą wszyscy pracujący bez względu na rodzaj umowy o pracę. Taki zapis spowodowałby troskę poważnej instytucji o zmniejszanie bezrobocia. Emeryci i renciści powinni mieć spokój z opłatami.
kolczyk / 78.8.219.* / 2014-02-12 19:39
Szanowni kandydaci na posłów. Niedługo wybory a ja zagłosują na tych, którzy się przeciwstawią powszechnej opłacie audiowizualnej.
assasas / 85.89.178.* / 2014-02-12 10:21
O podejściu TVP można było się przekonać, kiedy w niedzielne wieczory serial "Krew z krwi" rozpoczynał się z przynajamniej 5 minutowym opóźnieniem - z premedytacja, bez opamiętania wydłużano blok reklamowy.
R Bielańczyk 56 / 82.177.152.* / 2014-02-12 08:50
Jeżeli redaktor T.Lis i Jemu podobni ma zarabiać miesięcznie100.000 zł to kogoś trzeba golić. Nieważne, że w TV publicznej jest sam chłam, no ale gdzieś Zdrojewski i jego kolesi muszą się produkować. A może tak zrobić, że ten co zarabia 100.000 niech zapłaci za TV publiczna 40.000 a ten co zarabia 10.000 nie zapłaci 4000 a ten co zarabia 1800 nich zapłaci 5 zł, a od dzisiaj proszę mnie aresztować za gwałt bo mam przyrząd i możliwości gwałtu.
Zim / 58.9.199.* / 2014-02-12 04:37
1. zgodnie z danymi GUS 97,9 proc... Niestety nie produkują ekranów bez tunerów. O tym, że ludzie nie mają podłączonej anteny i używają odbiorników TV tylko do video GUS nie wiem.
2. O misji publicznej mediów dawno się wszyscy przekonali.
I to jest partia liberalna??????????????? PO VAT23% stracili moje poparcie. Chodzi o to tylko jak wydoić więcej kasy z obywateli.
kacccor / 194.78.2.* / 2014-02-11 20:31
Wspaniały Panie Bogdanie Zdrojewski.
Oczywiście, że zapłacę za ową usługę mimo, że nie korzystam. Osobiście mam tylko jedną małą prośbę.
Jeżeli ja mam płacić za możliwość oglądania telewizji i słuchania radia, to poproszę o pensję Pana pracowników. Dlaczego? To oczywiste, za możliwość zatrudnienia mnie. Prosta i uczciwa wymiana. Uzna to Pan pewnie za absurd, płacić za możliwość zatrudnienia... też wymyśliłem... no cóż, a dla mnie absurdem jest płacić za odbiór audiowizualny podczas gdy z niego nie korzystam...
Dziękuję i do widzenia.
Zniesmaczona / 188.146.30.* / 2014-02-15 06:30
Powiedzmy, że od roku jestem gotowa zostać zatrudniona jako np. prezes KGHM, więc zgodnie z proponowaną interpretacją Pana Zdrojewskiego proszę o natychmiastową wypłatę zaległego wynagrodzenia łącznie z powstałymi odsetkami !!!
Już jako prezydent Wrocławia Pan Zdrojewski wg różnych opinii nie wykazywał znamion geniuszu a jego wypowiedź tylko taką opinię potwierdza. Podobno uczymy się, aby wznieść się ponad poziomy. W tym przypadku, z głębokiej depresji nie widać od dołu nawet poziomu gruntu ...
TT677 / 77.253.253.* / 2014-02-11 12:32
Ciekawe czy ta opłata dotyczyć będzie gospodarstw księży? Czy trzeba im będzie płacić odszkodowanie za życie w smogu elektromagnetycznym ( np 6 mln zł. rocznie).
xfilet / 83.26.184.* / 2014-02-11 02:20
Potrzeba Pieniędzy ! Jak je zdobyć dla celów kultuty w tym p….nym kraju?
Przestańcie sponsorować Kościoły, Uczelnie Katolickie wypłaty dla Księży Kapelanów. Przestańcie zatrudniać klechów w szkołach. Przestańcie łożyć cięzkie miliony na remonty kościołów. Opodatkujcie ich dwory i rezydencje, wszystkie posiadane nieruchomości. Nich Klechy utrzymują się wyłącznie z tego co dadza wierni, Niech sami utrzymują swoje uczelnie. Tak w skrócie… a Polska stanie się bogatym krajem . obywatel bedzie zawsze syty i szczęśliwy. Amen !
xfilet / 83.26.184.* / 2014-02-11 02:00
Media Publiczne niech płacą mi opłatę za to, że mam możliwość ich oglądać (mam parę oczu i urodziłem się tu).
S72 / 159.205.122.* / 2014-02-10 08:16
Z jednej strony rozumiem iż jakaś opłata z tego tytułu powinna być ale dlaczego w formie następnego podatku. Czy nie płacimy już i tak zbyt dużo? Osobiście nie zamierzam płacić, obojętnie co wymyślą. Puki w niedzielę o 9, zamiast Teleranku jest Ziarno, albo Ministerstwo Kultury daje 6 milionów na budowę Świątyni Opatrzności. To jest jakaś chora sytuacja. Pytam się dlaczego nie dadzą na telewizję. Dlaczego publiczne pieniądze są przeznaczane na takie cele. Za jakiś czas okaże się, że część pieniędzy, które są ściągane w formie następnego haraczu znika nie wiadomo gdzie. Przecież przy takiej sumie to pożywi się masę opasów. Co do porównania z służbą zdrowia to z tych pieniędzy co na nią ściągają w formie składek to mają dobrze tylko ZUS i NFZ a normalni ludzie żeby się normalnie leczyć to i tak chodzą prywatnie bo ...
Zresztą sami wszyscy wiedzą jak to wygląda, afera goni aferę a biała mafia jest bezkarna i póki nie zaczną ich zamykać w więzieniach za błędy jakie popełniają albo za brak robienia czegokolwiek to nic się nie zmieni. Zresztą sądownictwo i prokuratura to następna klika. Przykład, chociażby umorzenie sprawy Macierewicza albo przeciągające się proste sprawy w sądach.
Dlaczego można bezkarnie wylewać pomyje na Jurka Owsiaka, przecież ten człowiek zrobił więcej niż wszystkie rządy od upadku komunizmu.
Tutaj też tak będzie tam gdzie jest duży pieniądz zawsze są przekręty. Za jakiś czas okaże się, że publiczna telewizja daje 10 milionów na budowę parkingu obok Świątyni Opatrzności.
No to się napisałem, tak trochę skrótowo no bo ciężko jest tak z rana wylać co w człowieku siedzi ale jak czytam o następnych opłatach to nie mogę przejść obojętnie, mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy