Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Opłata audiowizuala będzie obowiązkowa i powszechna

Opłata audiowizuala będzie obowiązkowa i powszechna

Wyświetlaj:
Ivv143 / 159.205.251.* / 2014-02-07 21:36
To się nadaje do trybunału konstytucyjnego. I co to za uzasadnienie ze składką zdrowotną. Leczyć się musimy, żeby żyć, a tego g... nie musimy oglądać, żeby żyć. Lepiej pooglądać na YouTubie Max TV czy Podziemną TV. Media publiczne kłamią i jeszcze bezczelnie każą sobie za to płacić.
obrażony uczuciowo religijnie / 89.68.104.* / 2014-02-06 15:54
to weźcie tę którą marnujecie finansując konkordat i religię w szkołach. Zamiast utrzymywać czarną [...] będzie na wielotysięczne gaże dla celebrytów.

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
Puk / 89.75.185.* / 2014-02-05 21:44
Przecież nie wszyscy mają telewizory. Nie wszyscy są spragnieni oglądania tego politycznego[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

s.o / 178.183.229.* / 2014-02-05 19:06
kolejny podatek od tego że żyje się w tym kraju a media to szara eminencja rządząca obywatelami w tym kraju
anallityk / 82.115.83.* / 2014-02-04 22:25
propaganda musi byc ogolnie dostepna, a gdy jeszcze obowiazkowa platna-szczyt sukcesu, strzyżenie baranów(lemingów) trwa mać!
KRÓL22 / 178.37.159.* / 2014-02-04 19:11
Teraz wiem co to znaczy że ryba się psuje od głowy. Podobno od pustej tak się nie psuje jak od mózgu mało używanego. A na początku to uwierzyłem
że będzie lepiej, a tu jest coraz śmieszniej.
Puk / 89.75.185.* / 2014-02-05 21:51
To nie jest śmieszne to początek absolutnej dyktatury ciemniaków. To ciąg dalszych zbrodni na narodzie.
KRÓL22 / 81.219.142.* / 2014-02-04 18:45
Zgadzam się tylko pod jednym warunkiem, że będzie pobierana z wypłaty osób mających pracę. Inaczej reszta tych co jeszcze mogą wyjedzie z kraju. No a wtedy to już RTV nam nie będzie potrzebna do niczego. No może tylko do zabicia czasu na bezrobociu.
Tuski tak trzymajta i dalej obiecujta te gruszki na wierzbie, na zielonej wyspie. Ja już tego słuchać nie mogę. To gorsze od propagandy Goebbelsa.
JOHN13 / 87.204.33.* / 2014-02-02 16:54
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
chmura3321 / 188.252.113.* / 2014-02-02 09:57
ja bym tego lepiej nie wymyślił....opłata audiowizualna....hahaha
nazwij to głupcze podatek od nierobów z bużdżetówki
phatbuster / 37.8.224.* / 2014-02-01 23:14
banda złodziei.. gorzej niż w PRL.. będę solą i nie zapłacę, mnie nikt nie dopłaca do działalności, a tzw. media TVP, TVN, Polsat to zwykłe spółki S.A. ... zupełnie jak moja Sp. z o.o..... a suma miesięcznych podatków które moja firma musi odprowadzić za możliwość wegetacji w tym kraju przekracza 50%.. ten ustrój rządzący z tymi ludźmi to rak toczący to społeczeństwo.. patrząc na tzw. TRZECI świat naprawdę zaczynam im zazdrościć...
zaxx321 / 82.115.83.* / 2014-02-04 22:32
lepiej nie będzie, a do rewolucji trochę czasu upłynie, możemy tego nie dożyć, ale jestem pewien że, dożyją resortowi emeryci,
Dojrzały / 91.196.10.* / 2014-02-01 20:05
Róbcie tą ustawę szybciej, to nie będę płacił takiego wysokiego abonamentu. Dla mnie korzyść ślizgacze niech płaczą.
Marek1128 / 89.75.151.* / 2014-02-01 13:07
A ja mam 3 mieszkania, to co? Mam płacić 3 abonamenty? Dlaczego?
Marek1128 / 89.75.151.* / 2014-02-01 12:47
TVP nie daje możliwości odbioru wszystkich swoich kanałów bez konieczności wykupu dodatkowego abonamentu. Część z nich jest tylko na platformach satelitarnych i jest zakodowana ich systemami. Kanałów tych nie ma w systemie naziemnych DVB-T a wiec nie będę płacił na programy za które TVP berze kase od ( NC+ CyfrowyPolsat)a ja nie mogę ich obejżeć ( w sumie i tak bym nie chciał ale chodzi o zasadę)
W Niemczech owszem płacą wszyscy ale jest tam klauzula że żaden kanał publiczny NIE MOŻE BYĆ KODOWANY NA ŻADNEJ PLATfORMIE DO ODBIORU TV. A nasza TVP bierze jeszcze za prawa do emisji np. TVP1 lub 2 od operatorów SAT.
motorek ma kaczorek / 2014-01-18 14:23
od kiedy jest prawnie zawrzeć umowę handlową nie pytając ani o zgodę drugą stronę i bez obowiązku składania podpisu pod stosowną umową żadnych ze stron. (dostarczanie usługi w postaci nadawania programów TV i odbioru ,bądź nie odbioru a same posiadanie urządzenia zdolnego do odbioru np telefon komórkowy zakupionego w innym celu ma niby kogoś zobowiązywać .
To powiem tak Panowie Posłowie puknijcie się mocno w główkę i zacznijcie trzeźwo myśleć . Za rządzenie się bierzecie a rozumem dorównujecie gówniarzom. To teraz pokarzcie gdzie w prawie w Polsce i w UNI dopuszcza się taką umowę handlową . Fundamentem prawa jest KC a wy uchwalacie coś co jest nienormalne , nie logiczne i nie posiada uzasadnienia w KC
Polskie prawo nie przewiduje aby taka umowa mogła być ważna , zresztą należymy do Unii z zgodnie z dyrektywą w tym zakresie prawo jest równe , czyli czegoś takiego głupiego niema.
Wpierw musieli by zmienić KC i KpC a później myśleć o zmianie ustawy. Nie odważycie się na takie zmiany bo w Unii pęki by ze śmiechu.
Jest jeszcze jedna rzecz dlaczego operatorzy sieci kablowej , satelitarnej itp. notorycznie łamią prawo i czerpią profity z tej nielegalnej procedury. Rozchodzi się oczywiści o nielegalną sprzedaż pakietową programów TV . Była by legalna wówczas kiedy kupujący mógł by nabyć każdy z produktów osobno (programów TV) Obecnie możliwości techniczne są i w zasadzie były od początku . W handlu obowiązuje zasada kupujący kupuje to co chce nabyć a nie zasada szantażu „bo Ci nie sprzedamy nic” Z jakie to okazji wyłudzają oni od nas pieniądze z zmuszają nas na finansowanie niechcianych programów wręcz znienawidzonych stacji telewizyjnych . Raban dopiero by się podniósł kiedy to kupujący chciał by kupić chleb a sprzedający mu odparł : chleb można nabyć jedynie z trzema starymi bułkami i np. dowolnym produktem którego ważność się kończy za trzy dni . Analogicznie sprzedaż pakietowa TV właśnie tak wygląda i dziwne że ludzie tego nie zauważają ,nie buntują się . Nie jest to jednak usprawiedliwienie ,przyzwolenie na najzwyklejsze naciąganie czyli oszustwo
Zniesmaczona / 188.146.30.* / 2014-02-15 06:37
"Nie odważycie się na takie zmiany ..." i tu możesz niestety się mylić. Zauważ, że w przypadku wyboru kilku możliwości najczęściej miłościwie nam panujący wybierają możliwość najgorszą i najczęściej najgłupszą.

Najnowsze wpisy