Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Opłata audiowizualna wyniesie 12 zł. I będzie nowym parapodatkiem

Opłata audiowizualna wyniesie 12 zł. I będzie nowym parapodatkiem

Wyświetlaj:
ja120 / 46.231.85.* / 2015-07-01 13:49
Polacy placa srednio o.k 71% podatku rocznie wzgledem wlasnych dochodow.To moze starczy ju ztych podatkow.Na poczatek niech zlikwiduja o 60% administracji panstwowej.Pozniej niech zmiejsza ilosc poslow o co najmniej 300!Bo mamy wiecej niz nie jedne mocarstwa na swiecie.Zlikwidowac tez senat!
W telewizji nie powinno byc reklam i tak samo TVP nie powinna placic tym wszystkim kolesiom co maja prywatne firmy za tworzenie tych pseudo telenoweli.Powinny wrocic programy popularno naukowe.Prezenterzy powinni zarabiac srednia realna krajowa a nie wozic sie porsche.Pracownicy powinni byc wylaniani w drodze konkursu otwartego.A nie po lini kolesiostwa.Jest wiele wiele kwesti takich i dlatego nie zaplace ani grosz na ten klub kolejnych zlodzieji! Nie ma mowy!!!!Mam dosyc tego i szczeze to dziwie sie czemu polacy sa tacy glupui ze caly czas w balona sie daja robic.Realny zarobek w polsce to 300 do 500Euro.Ceny jak kazdym wysoko rowzinietytm kraju.Brak jakiejkolwiek opieki ze strony panstwa, szpitale szkoly kompletna lipa.Ciekawe jak niemcy by postapili gdyby od jutra mieli placic 6Euro za litr benzyny??No pytam sie??Albo 3 Euro za chleb!??Albo 1 euro za jeden KWH energi elektrycznej ze wszystkimi zlodziejskimi kosztami!!Mnie to juz nie interesuje bo wyprowadzilem sie z tego dziadostwa i z berobotnego z przed 8 lat w polsce bez szans na prace stala i szans zalozenia rodziny i normalnego zycia przygnebienia zyciowego odzylem bo chcialem pracowac.Teraz zarabiam po min 5 tys euroi na miesiac i zyje godnie.Polska jest ladnym ale strasznei zniszczonym krajem.Ale niestety kwestia gospodarczo polityczno spoleczna to katastrofa......pozdraiwm polakow
anty344 / 31.63.184.* / 2015-07-01 14:00
WIĘKSZY JEST KOSZT UTRZYMANIA TYCH BANDZIORÓW, NA KTÓRYCH Z RESZTĄ GŁOSOWALIŚMY NIŻ ADMINISTRACJA. W ADMINISTRACJI OPRÓCZ DYREKTORÓW, NACZELNIKÓW, RADCÓW,DORADCÓW ITP.LUDZIE NIE ZARABIAJĄ DUŻO. NA RĘKĘ W WARSZAWIE JEST TO OKOŁO 2600. NO SORRY
Celestyn Nr1 / 212.87.16.* / 2015-07-01 13:49
Opłata audiowizualna wyniesie 12 zł miesięcznie. To nowy parapodatek.

Jeszcze jedno pytanie do referendum: Czy chcesz likwidacji mediów publicznych.

Nic się nie stanie jak nie będzie mediów publicznych, nie są niezbędne do egzystencji.
Opłata audiowizualna wyniesie 12 zł miesięcznie. To nowy parapodatek
Floyd / 2015-07-01 14:20 / Tysiącznik na forum
Ty też nie jesteś mi potrzebny do egzystencji.
Celestyn Nr1 / 212.87.16.* / 2015-07-01 14:58
W takim razie płać i od.. pieprz się od tych co nie chcą mediów publicznych i nie chcą płacić na miernoty pokazywane w tv publicznej.
12 najpierwszy / 178.217.39.* / 2015-07-01 13:48
Codzienne, stałe oglądanie telewizji tzw publicznej, nieumiejętność życia bez telewizora to jest uzależnienie, tak jak układanie planu dnia z myślą o godzinie emisji serialu i wściekłość, gdy nagle wypada coś, co z tym koliduje.Pytam się dlaczego ktoś, kto nie ma tego urządzenia w domu, nie jest od niego uzależniony ma płacić pospołu z uzależnionymi. Czy mam płacić podatek alkoholowy, a nie cierpię na tego typu uzależnienie i od dziś może w Polsce zostać ogłoszona prohibicja,a tv tzw publiczna zamknięta na wieki.Czy oni nie rozumieją,że ja już nie potrzebuję misjonarzy z ich misją. Czy np ta Rogalska z TVP II to ja ją muszę utrzymywać i płacić na nią. Do Afryki się wybierzcie ze swoją misją
życie / 83.6.51.* / 2015-07-01 13:48
GDZIE WOLNOŚĆ I DEMOKRACJA ??? CO ZROBIONO Z POLSKI KRAJ DYKTATURY
I WPROWADZONO DOBROWOLNY PRZYMUS GDZIE RZĄDZĄCY WYŻYWAJĄ SIĘ DO WOLI NA OBYWATELACH !!! MARNUJĄ OGROMNE PIENIĄDZE ALE NIE SWOJE TYLKO Z GNĘBIENIA LUDZI !!! CZY CHCESZ DALEJ ABY MARNOWANO OGROMNE PIENIĄDZE 2 MILIARDY WCISKAJĄC
CIEMNOTĘ O JAKIEJŚ MISJI W OCEANIE POTRZEB A CIEBIE ŚWIADOMIE ZMUSZANO DO UCZESTNICZENIA W TYM PROCEDERZE I PŁACENIA NA MOLOCHA ZWANEGO
DALEJ RADIEM I TELEWIZJĄ PUBLICZNĄ GDZIE NIE MA PRACOWNIKÓW TYLKO PREZESI, ICH ZASTĘPCY, DYREKTORZY, ICH ZASTĘPCY,"GWIAZDY", GŁUPIE TASIEMCE ZWANE SERIALAMI
USTAWIANE PROGRAMY ??? CZY JESTEŚ NIEWOLNIKIEM WŁASNE ŻYCIA I PRZYSZEDŁEŚ NA ŚWIAT TYLKO PO TO ŻEBY PŁACIĆ HARACZ NA NIEUDOLNIE RZĄDZĄCYCH, KLER, BIUROKRATÓW, I "GWIAZDY Z MOLOCHA ZWANEGO DALEJ RADIEM I TELEWIZJĄ PUBLICZNĄ
GDZIE NA WYPŁATĘ DLA SAMEGO PREZESA JA MUSZĘ PRACOWAĆ DWA LATA.
NAJWYŻSZY CZAS W POLSCE ZROBIĆ PORZĄDEK Z TYMI CO MARNUJĄ OGROMNE
CIĘŻKO ZAPRACOWANE PIENIĄDZE INNYCH. PAMIĘTAJ O TYM PRZY WYBORACH
BO JAK WIDAĆ NIE MA WOLI POLITYCZNEJ OBECNIE RZĄDZĄCYCH UWOLNIENIA
LUDZI OD HARACZU NA MOLOCHA, LIKWIDACJĘ SENATU, LIKWIDACJĘ KRAJOWEJ
RADY RADIOFONII I TELEWIZJI, INSTYTUTU PAMIĘCI NARODOWEJ OGRANICZENIA
DO LICZBY POSŁÓW DO 101.
ololololololo / 212.160.117.* / 2015-07-01 13:47
Należ dodać że jest to nielegalne i sprzeczne z konstytucją. Wyborcy docenią te przepisy przy najbliższych wyborach wystawiając kandydatom czerwoną kartkę
belble / 145.237.2.* / 2015-07-01 13:47
Przypomnijmy, że dzisiejszy abonament to 21,5 zł miesięcznie.- KTOŚ TUTAJ MANIPULUJE MTEMATYKĄ- TERAZ gospodarstwo domowe placi miesięcznie 21,5 zł abonamentu - ale jak jest więcej osob w tym gospodarstwie pracujących to już to tak nie wygląda np. 3 osoby dorosłe- wtedy wychodzi po nowemu 36 zł miesięcznie -hashaha krwiopijcyyyyyyyy
elmi / 62.246.113.* / 2015-07-01 13:47
Biorac pod uwage, ze 4 mln Polakow, podobnie jak ja, ma dochod za granica to cieszy mnie to rozwiazanie.Urzednicy zza biurka oczywiscie wiedza lepiej, ze latwiej okrasc emerytow i rencistow, niz pobrac pieniadze od posiadaczy odbiornikow tv. Ciekawi mnie jeszcze to, ze "zniknac ma wiekszosc reklam". To pojecie jest tak nieprecyzyjne, ze gdyby nawet podwoili ilosc reklam, to nikt im nie udowodni, ze nie "zmniejszyli". Przeciez zawsze tv moze powiedziec, ze w szufladach maja dwa razy wiecej reiklam, ktorych nie puszczaja, a to co leci to wlasnie ta mniejszosc.
a.s.d / 81.15.209.* / 2015-07-01 13:47
Jeśli są nie rentowni to do kasacji.
Wszystkie prywatne stacje potrafia się utrzymać same a TVP nie, nasuwa sie jeden wniosek, są poprostu nie gospodarni. To kolejny skok na kase.
Zło...dzie...je!!! Zło...dzie...je!!! Zło...dzie...je!!! Zło...dzie...je!!!
Kevin917 / 188.146.79.* / 2015-07-01 13:46
Do referendum powinno być dodane pytanie czy Polacy chcą mediów publicznych, ja nie chcę.
Monia357 / 178.37.41.* / 2015-07-01 13:45
Gdy przychodzi do płacenia to nagle nikt nie ma Tv ani Radia żenada!!!!!!!!!!!!!Jakby trzeba było płacić za kibel w domu to oczywiście wszyscy by pow. ze d... wystawiają za okno
telefan / 83.6.194.* / 2015-07-01 13:45
dworak jestes tumanem ,podaj mnie do sadu kanalio a udowodnie to przed cala polska
beti233 / 93.105.181.* / 2015-07-01 13:44
A o ile w związku z tym wzrośnie zarobek Lisa lisicy i Zamachowskiej? Przecież to jedna rodzinka, której za nic z mediów nie można się pozbyć.Dlaczego mamy ich utrzymywać?
belebe / 83.7.221.* / 2015-07-01 13:43
już jest złodziejstwo w samym tytule a jak ktoś nie posiada TV czy radia to w imię czego ma płacić haracz lub jest nie widomy i to nazywa się państwo prawa złodziei

Najnowsze wpisy