Forum Polityka, aktualnościKraj

Opłata z autostradę. Minister chce zmian przepisów

Opłata z autostradę. Minister chce zmian przepisów

Wyświetlaj:
MACIEJAXXX / 2012-02-28 22:07
Jak ja się cieszę jezdzac po po angielskich drogach 500 razy lepsze i jedyne platny odcinek ktory znam odcinek to do Birmingham 5 funtow skorzystalem moze ze dwa razy i do Brighton 1 funt... jak na polskie realia to powinni te ceny tutaj podniesc 100 krotnie w stosunku do zarobkow 200 krotnie racjonalnie do cen w Polsce.. Ciesze sie ze nie wruce juz do tego zascianka Europy jakim jest Polcka moj dziadek jakby wiedzial ze bedzie tak jak teraz to pewnie poddal by się szkopom bez wystrzału bo wiedzialby ze robi cos pozytecznego dla ojczyzny.. Jak ktos nie obali tego rządu-nierządu to dalej bedziecie brneli z patykiem w kiblu czekając na obiecane 100 mln Lecha i 300 Miliardów euro od Donka z Sikorą.. Proponuje wyzucic Polsat i inne dekodery i zobaczyc co naprawde dzieje sie na swiecie..Wizja PO.. POLSKA chinami europy..nie ze wzgledu na rozwój tylko na darmową siłe roboczą... W 18 wieku Niewolnicy mieli lepiej niz większość Polaków..mieli dach i miche zapewnioną..a oni równają akcyzę na paliwo do minimalnej w Uni Europejskiej wyrównują bo "Muszą"...Szkoda ze zarobków nie Muszą podnieśc- ..Trzeba pomoc grecji...heheh zeby wydali pieniadze na dodatki do pensji za mycie rąk 400 euro miesiecznie..banda Kretynów..a co gorsza robią to z nami..obnizaja Edukacje bo ciemną masą loatwiej bedzie kierowac..i .t .dalej moglbym Pisac..Mam nadzieje ze Palikot nie bedzie sie ukladal z Baranami..Pozdrawiam Money.pl
hss / 164.127.152.* / 2012-02-28 22:25
Jak Ci się nie podoba, to w najbliższych wyborach idź lewaku zagłosuj na SLD albo PiS. Pod warunkiem, że Ci Twój big chief pozwoli wyjść z pracy na zmywaku.
Arsen Lippen / 164.127.165.* / 2012-02-28 21:55
To nie autostrada tylko cyrk z dzirami. Nie wierzę ze coś wskóraja ale cieszy mni eto że wkońcu pokazuje sie winnego. Utrzymanie autostrady ani drogi expressowej bałwany ze Stel Exportu . Ja jeżdże lepsza droga z Olkusza do KTW

Najnowsze wpisy