Forum Forum inwestycyjneFundusze

Opłaty za konwersję jednostek pod parasolem

Opłaty za konwersję jednostek pod parasolem

rafik1975 / 83.28.99.* / 2007-07-15 20:58
Czy będąc "pod parasolem" np Unikorona lub Skarbiec będę ponosił opłaty w przypadku konwersji jednostek pomiędzy subfunduszami np. akcji i pieniężnym. Czy istnieje limit ilości takich konwersji w ciągu roku. ? Pozdrawiam całe forum.
Rafał
Wyświetlaj:
nowicjusz1982 / 2007-07-16 21:11 / Dzieciak *€* forum
cos malo tu dzis nas spadki spore to nie ma nikt ochoty pisac :((
cortez / 2007-07-16 21:04 / Bywalec forum
z tego co wiem to w subfunduszach unikorony nadal obowiązuje opłata w przypadku, gdy przechodzisz z subfunduszu o niższej opłacie (np. pieniężny) do funduszu o wyższej opłacie manipulacyjnej (akcji). Jednak przy takiej zmianie subfunduszy nie jest potrącany podatek belki:) Dokładnie jednak radzę jeszcze sobie doczytać. Niestety ze skarbcem nie mam do czynienia i nie miałem, więc się nie interesowałem i nie orientuję.
TaS / 2007-07-15 23:07 / Tysiącznik na forum
opłat nie ponosisz w przypadku okreslonej ilosc konwersji - w ingu raz w roku, tak bylo jak jeszcze go mialem.

co do uni to bankowo jest tak samo, ale ile dokladnie razy robisz to za free musisz kogos innego spytać :)
jertom / 2007-07-16 18:23 / portfel / Bywalec forum
z tego co wiem to są limity 1-4 masz za darmo reszta nie więcej masz w skandi aegon po 12 w roku ale t mogło się zmienić
blazek999 / 2007-07-17 19:26 / Bywalec forum
Konwertowałem kilkakrotnie jednostki w union investment na SFI i nie skasowali mi ani grosza , być może po 10 razie .... ale przecież pod egidą mbanku zakupy i sprzedaż są bezpłatne więc dziwne by było gdyby konwersja była obciążona prowizją
Pzdr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy