Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Opłaty za prąd. Uważaj, po zmianie dostawcy możesz płacić więcej

Opłaty za prąd. Uważaj, po zmianie dostawcy możesz płacić więcej

Wyświetlaj:
Antyfaszysta z wyższej szkoły hałasu / 83.30.246.* / 2015-10-24 14:58
Czyli oszuści to Enea -energetyczne centrum enea (grupa energetyczna), notowana na giełdzie grupa kapitałowa PSG -Polish Service Group(gdzie oprócz energetyki pro wchodzi min. telekomunikacja dla domu czyli kolejni oszuści) oraz Novum mały operator.
Antyidiota / 83.30.246.* / 2015-10-24 14:46
Ale musi mieć przy sobie legitymacje. Opozycja wspiera oszustów nie ładnie. Prawda jest taka że każda mała firma energetyczna która chce sprzedawać prąd klientom indywidualnym jest oszustem bo nie przyzna że jest drożej, bo zawsze jest drożej. Duzi zawsze są tańsi Niech więc lepiej splajtuje albo sprzedaje prąd firmą którym, ten deal się opłaci to jest baaardzo niszowy rynek. Co innego sprzedaż indywidualna prądu ekologicznego.
resman / 91.246.67.* / 2015-10-24 14:40
głupszego artykułu i jeszcze głupszych tzw. "porad" dawno już nie czytałem...I pomyśleć,że to strona Money.pl. Oczekuję więcej od portalu na którym jestem od początku jego istnienia. Poprosić Pana o legitymację służbową, upoważnienie...idiotyzm nie z tej ziemi. Proszę mi pokazać jednego pana czy panią z gazowni, energetyki czy nawet policjanta,który przychodzi lub wręcz nas zatrzymuje i pokazuje legitymacje służbową...litości. Co tu za dziennikarzy zatrudniają....
Antyidiota / 83.30.246.* / 2015-10-24 14:38
Chyba pokrzywdzeni oszuści !!!!!!
alladyn-solar-batt / 164.127.120.* / 2015-10-24 14:28
Bo ten ,,naród'' to w przeważającej większości ,,rogacze'' dbający się robić w bambuko. Gdyby ,,naród'' miał rozum, to poparłby ludzi od OZE i kiedy w lutym 2015 głosowano w Sejmie nad Ustawą o OZE poparłby oddanie w ręce mikroproducentów prawa do dystrybucji i bezpośredniej sprzedaży (dziś zmusza się mikroproducentów do oddania wytworzonej u nich energii do sieci tych, którzy Naród okradają w najrozmaitszy sposób-w tym wyżej opisany) nadwyżek, jakich sami nie zużyli w swoim gospodarstwie. Ja własne nadwyżki wyprodukowanej na moim dachu energii odsprzedałbym po 42 gr/kWh sąsiadowi, a On tylko na to czeka, kiedy mi będzie wolno. Ale nie - mafia polityków w zmowie z tzw. ,,energetykami'' rabuje naród rachunkami, publicznie utrzymuje, że mamy konkurencję (to czemu urzędowo URE ustala ceny ) a mój sąsiad (podobnie jak Naród) wisi na łasce i niełasce oraz cenach jedynego i wyłącznego dostawcy.....Ten od czasu do czasu tworzy spółki-córki i przysyła akwizytorów, aby jeszcze więcej wyssali, a wszyscy Oni (BigEnergy, energetycy, spółki-córki, prezesi, politycy to to kryją) żyją sobie na Twój koszt (Narodzie nieszczęsny). Mnie nie wolno sprzedać sąsiadowi po 42 gr, co w ustawach zagwarantowali sobie rekami polityków ,,energetycy'' (faktycznie to Oni rządza tym krajem- żaden polityk im się nie przeciwstawi). Narodzie, gdzie twoja rozumność? Gdzie Twoja niezależność w myśleniu i decyzjach? Latem 2015 mieliście powyłączany prąd w firmach, ale latem 2019 nie dopłynie także do Waszych domów (głównie i masowo na wsiach- miasta gdzie mieszka więcej wyborców są chronione - tam wyłącza się w ostatniej kolejności)
Antyfaszysta z wyższej szkoły hałasu / 83.30.246.* / 2015-10-24 14:32
Bo tego nie chce mafia węglowa czyli jednym słowem górnictwo.
jan731 / 159.205.70.* / 2015-10-24 14:27
powinni tak samo być karani zlecający i wykonujący reklamy ZA GADANIE BZDUR
jolks / 159.205.70.* / 2015-10-24 14:34
nawet tu po środku komentarzy z boku z góry ,reklamy -paranoja
mm52 / 78.88.96.* / 2015-10-24 14:23
Przed dwoma tygodniami miałem odwiedziny takiej nachalnej pani ponaglającej podpisanie ponoć wcześniej wysłanych dokumentów. Postanowiłem sprawdzić i sfotografować identyfikator , spowodowało to ... jej natychmiastową ucieczkę.
Uczciwy sprzedawca / 37.128.16.* / 2015-10-24 14:23
Pracowałem sprzedając prąd dla firm, bardzo mi tacy napsuli krwi. Wielu właścicieli mniejszych firm z góry traktuje na skutek działalności takich typów jak złodzieja. Przestroga dla indywidualnych klientów - Wasz rachunek przy zmianie dostawcy może spaść miesięcznie o kilka złotych dla mieszkania i kilkanaście dla dużego domu. W zamian macie dwie faktury zamiast jednej (bo dystrybutor się nie zmieni), często mętne zasady rozliczeń faktura przedpłatowa, normalna i korygująca - trudno się w tym połapać. Natomiast większe firmy mogą zaoszczędzić naprawdę sporo i korzystają z tego, mają to dobrze opanowane, porównują i analizują oferty i wybierają najlepszą. To jest rozwiązanie dla firm, urzędów itp jednostek, mniej dla zwykłych ludzi. Dlatego nigdy nie próbowałem sprzedać indywidualnemu klientowi, zresztą moja prowizja przy uczciwej cenie by starczyła na dwa średnie piwa. Jak płacicie miej niż 200 zł na miesiąc odradzam zawieranie jakichkolwiek umów, nie opłaca się.
Antyfaszysta z wyższej szkoły hałasu / 83.30.246.* / 2015-10-24 14:22
Czyli oszuści to Enea -energetyczne centrum enea (grupa energetyczna), notowana na giełdzie grupa kapitałowa PSG -Polish Service Group(gdzie oprócz energetyki pro wchodzi min. telekomunikacja dla domu czyli kolejni oszuści) oraz Novum mały operator.
dobrobyt / 159.205.70.* / 2015-10-24 14:19
co to zarząd co nie ukrócił takie praktyki -to nie był,,nasz rząd ,, teraz będzie dopiero nasz
uwaga!!! / 188.146.6.* / 2015-10-24 14:11
uważajcie na energię dla firm....
deeed / 88.156.134.* / 2015-10-24 14:10
Wszyscy dziś oszukują. Co za naród. Banki dały jako pierwsze przykład.
Hagan / 188.146.71.* / 2015-10-24 14:08
Liberalizm Donalda w czystej postaci.
Jan Paul III / 217.173.182.* / 2015-10-24 13:53
Ja czekam na takiego sk...na już ma ode mnie kose, jeśli będzie mnie oszukiwał!!!
Jan III / 78.28.22.* / 2015-10-24 13:47
największe, oszukańcze bydło jest z centrum z radomia...emerytce lat 75, poza nikczemnymi, dodatkowymi umowami - ubezpieczeniami na jakieś awarie i serwisy,w cisnęli ubezpieczenie od utraty pracy...ona ma lat 75...nędzna dziwka z centrum energetycznymi z radomia,

Najnowsze wpisy