Forum Forum finansoweInne

Opodatkowanie dochodów SKOK zagrozi ich działalności

Opodatkowanie dochodów SKOK zagrozi ich działalności

Wyświetlaj:
Joanna / .* / 2003-10-17 20:05
Proste.Banki będą działały na szkodę SKOK-ów, bo wymyka im się spora ilość klientów, z których po prostu zdzierałyby dalej skórę. Zauważcie, że są to obce grupy kapitałowe - w zasadzie nie wiadomo czyją są własnością - niedawno dowiedziałam się, że np. bank Millenium ma grupa kapit.z Portugalii, ale jeden diabeł wie kto jest właścicielem. Ogromne zyski z ich działalności sa wyprowadzane z Polski, właściwie nieopodatkowane u nas.Może w jakimś raju podatkowym?W tej chwili nasz pożal się Boże rząd szuka wszystkich możliwości zgromadzenia nowych środków fin. na pokrycie składek unijnych, bo majątek narodowy do sprzedaży juz właściwie "wyparował", pytanie dokąd? Pomysł opodatkowania dochodów może pochodzić także z tego źródła."Lalamido"zawiadamiam, że wypraszam sobie, by nazywał moją Ojczyznę wulgarnie. Nie obrażaj się na Polskę, bo ona nie wychowywała tych sukinsynów rządzących nami. Nauki pobierali w Moskwie i w fundacjach fuulbrajtowych.
lalamido / .* / 2003-08-29 13:21
Zastanówcie się. Te kasy to w rzeczywistości parabanki. Korzystały do tej pory z wszelkich przywilejów a nie podlegały żadnym ograniczeniom jakie obarczały cały sektor bankowy. Gdzie więc zasada równości wobec prawa? Mam nadzieję, że ta nowa inicjatywa równouprawnienia SKOKów z bankami na płaszczyźnie prawnej będzie konsekwenta. Mam po prostu nadzieję, bo przyznaję, że jak się nie posmaruje w tym zasranym kraju jakieś grupie trzymającej władzę to i tak nic się nie wskóra...
RomeX / .* / 2003-08-29 11:26
Mam nadzieję, że nastąpi opamiętanie i skok nan SKOK się nie uda !
Madab / .* / 2003-08-28 20:00
Wiadomo, ktos chce przejąć klientów SKOKów i smaruje gdzie trzeba. Bo to nic innego jak likwidacja Kas, które nie będąc dochodowymi z natury nie powinny płacic żadnych podatków.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: