Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Opozycja na Ukrainie. Zablokowali mównicę w parlamencie

Opozycja na Ukrainie. Zablokowali mównicę w parlamencie

Wyświetlaj:
MIchu141 / 81.219.255.* / 2013-12-17 16:57
Zamiast ciągłego nagłaśniania głosu opozycji, może warto by tez wspomnieć o konkretach załatwionych przez Janukowycza w Rosji? Zamiast mglistych obietnic i iluzorycznych korzyści płynących ze zjednoczenia z UE, prezydent Ukrainy załatwił gaz o 1/3 taniej (268,5 dol/1000 m3) oraz obietnicę zakupu przez Rosję Ukraińskich obligacji za kwotę 15 mld dolarów. I to jest konkret.
FSDA / 151.248.38.* / 2013-12-17 13:27
brawo tak nalezy postępować z tyranem , siła blokowaniem i niedopuszczeniem do wykonywania jakichkolwiek czynności - głodem!!!

albo zacznie działać ZGODNIE Z WOLĄ NARODU ALBO SIĘ PODA DO DYMISJI!!!

BRAWO POLACZKI UCZTA SIĘ JAK SIĘ WALCZY I BRONI SWOJEGO!!!
AUTHOR / 46.232.132.* / 2013-12-17 19:37
No tak , ale mam jedno ale :dla kfaju nie zaryzykuja obywatele Ukrainy Zyciem , pracowac na chleb trzeba , najlepsza droga beda niezalezne sondaze przygotowywane przez niezaleznych ludzi ktorych bedzie nadzorowac komisja 24 h na dobe ,, inaczej ich praca bedzie niekompetentna i straca dniowke . bez tych zasad bedzie samowolka . kazdy czlowiek lubi wiedziec co kto i gdzie przebywal , zrobmy w koncu totalna inwligacje , to wtedy bedziemy mogli popracowac na ustrojem panstwowym jako jedna gospodarka , jeden kraj razem na calym swiecie. W 2225roku moze tak bedzie , jak mam w marzeniach hahah...
wtedy wszystko bedziemozna unormowac , a pieniadze straca na wanosci , stana sie wazne tzw. tokeny za prace . calkiem ja nie wiem co o tym sadza internauci i astronauci lol
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
chichot dona / 5.60.197.* / 2013-12-17 15:36
Akurat .. Naród jest po stronie Janukowycza czyli "tyrana" wg. FSDA.
To nie Ukraina protestuje ale Majdan, czyli (zaledwie maleńki ułamek Ukraińców) w porywach około dwustu tysięcy ludzi pozwożonych z różnych miejscowości zachodniej Ukrainy oraz oczywiście z Kijowa. Ba sam Kijów jest wielomilionową metropolią i raptem tylko kilkadziesiąt tysięcy opozycjonistów z Kijowa jest na majdanie reszta to przyjezdni. Nawiasem obóz popierający Janukowycza w Kijowie jest podobny oraz tak samo jak opozycja zwozi swoich zwolenników do Kijowa tyle , że z Ukrainy Wschodniej.
Wynika z tego, że większość jest bierna i raczej po stronie Janukowycza.
Media ukraińskie podały do wiadomości warunki stowarzyszenia z UE. Po tym zapal Ukraińców do UE mocno ostygł. Nie mają ochoty na trudny wręcz dramatyczny okres przejściowy.
Propaganda Janukowycza w tej rozgrywce okazała się skuteczniejsza.
Ba najważniejszy jest głos Wschodniej Ukrainy a taj wybiera opcje rosyjską, czemu w istocie trudno się dziwić.
luiza sędziszka mała / 212.14.47.* / 2013-12-17 12:48
USA i UE chodzi o to aby na Ukrainie zapanował permanentny chaos podobnie jak w Egipcie. Oni nie chcą aby Ukraińcy mieli pełne michy i ciepło w chałupach. Oni chcą tam chłodu i głodu i niezadowolonego społeczeństwa które łatwo będzie szczuć przeciwko rządowi. Chaos, chaos i wojny = polityka Eurokolchozu i USA !!!!
AUTHOR / 46.232.132.* / 2013-12-17 19:25
Racja, jeszcze zaden kraj z rosyjkiej uni celnej nie zbankrutowal , ue miala juz 4 przypadki takich zagrozen , a moze nawet wiecej .
jakwiekzzosc ludzi pisze , ze UE to juz wypalona do cna instytucja . ja tam bym nie umial kierowac panstwem , ale moim zdaniem wystarczy troche pomyslec , tylko ze zawsze bedzie komus dogodzic , jak nie bedzie chetnych . samochud bez silnika nie pojedzie , tak i panstwo bez sily roboczej =nas obywateli nie pojedzie . Fanatyzm wszedzie sie rozwija , normy istnieja po to , aby ograniczac rozwoj zla , wexcie cos wymyslcie , wy dorosli i doswiadczeni ... potem bedzie za PÒŹNO ! BO TA WIEDZA PRZEPADNIE !!!
KRYTYKA WSKAZANA LUDZISKA ;))
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy