Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Opozycja ostro krytykuje rząd za MdM. "Młodzi pozostawieni sami sobie"

Opozycja ostro krytykuje rząd za MdM. "Młodzi pozostawieni sami sobie"

Wyświetlaj:
falker / 178.181.199.* / 2013-06-28 00:15
Lepiej teraz skorzystać z programu deweloperskiego - "Wsparcie na starcie" i tak dalej i nie czekać aż wprowadzą progi wkładu własnego i inne ograniczenia. Których w samym MdM-ie, podobnie jak wcześniej w RNS-ie, pewnie nie będzie brakowało.
danonnek / 89.68.142.* / 2013-05-29 17:22
Jak trafią młodzi na dobrego developera i dobrą ofertę to nie będą zostawieni sami sobie. www.wyprzedaz-mieszkania.pl/content/dlugi-weekend-wyprzedazy
ola z predszkola / 81.219.201.* / 2013-05-23 20:12
Ja nie czekałam na MdM od razu poleciałam do opena getina siadła za biurkiem przy kompie i cały czas w necie go reklamowałam ... i tak 8 godzin a klienta ni widu i słychu (nie życzę nikomu utraty pracy ale spekulacje rynkowe zawsze kończą się żle i ze szkodą dla ludzi ...)
Trzeżwy / 83.142.195.* / 2013-05-23 18:50
By wkurzyć młodych, deweloperów i budowlańców trzeba było skasować jeden program wspierający mieszkaniówkę, ogłosić że będzie nowy i go nie wprowadzić. Rozwiązanie modelowe! Jeden strzał - trzy grupy głosują na PiS. Może by PO i PSL ustaliło kto im tak pomaga!
KRZYSZTOF KORNATOWICZ / 89.71.191.* / 2013-05-23 18:38
PRZESTAŃCIE OKRADAĆ NARÓD , A NIE BĘDZIECIE MIELI POTRZEBY OBRABOWANYM POMAGAĆ !!!TERAZ , KIEDY CENY MIESZKAŃ OSTRO PIKUJĄ , WY CHCECIE ZATRZYMAĆ TE SPADAJĄCE CENY SWOJĄ MANIPULACJĄ . JEDNOCZEŚNIE NAPUSZCZACIE NIEŚWIADOMYCH , MŁODYCH NABYWCÓW , NA ICH ZAKUP PO TYCH CIĄGLE WYSOKICH CENACH , ABY ICH ZNIEWOLIĆ EKONOMICZNIE NA 30 LAT.POZA TYM POMAGAĆ MACIE WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM BEZDOMNYM NIE Z WŁASNEJ WINY POLAKOM, BEZ WYWYŻSZANIA JEDNYCH I ZAPOMINANIU O INNYCH . OFICJALNIE ŁAMIECIE PRAWO . CZY TO OZNACZA , ŻE RZĄD JEST PONAD PRAWEM ???!MIESZKANIA DLA MŁODYCH A NIE POTRZEBUJĄCYCH ? PRACA DLA MŁODYCH ,ZAMIAST BEZROBOTNYCH ?JEDYNE CO SIĘ NAUCZYLIŚCIE TO SŁOWO " INNOWACYJNOŚĆ ". WSZĘDZIE JE Z WASZYCH UST SŁYSZYMY . CHCECIE WPROWADZIĆ INNOWACYJNOŚĆ PRZY WYPIEKU DOBREGO , POLSKIEGO CHLEBA , PRZ PRODUKCJI TRADYCYJNEJ POLSKIEJ KIEŁBASY , W SKLEPIE Z BURAKAMI . WYSTARCZY TEGO BEŁKOTU . JUŻ SOBIE NAMI PORZĄDZILIŚCIE . 3 TYSIĄCE MILIARDÓW DŁUGU , WYSPRZEDANE 80 % MAJĄTKU NARODOWEGO , BEZROBOCIE , DROŻYZNA , BEZDOMNOŚĆ . WYSTARCZY . TERAZ BĘDZIECIE MIELI Z NZMI , Z NARODEM DO CZYNIENIA .
wroc / 87.105.139.* / 2013-05-23 18:17
Jestem młody. Nie chce dopłat. Sam sobie kupię mieszkanie za zarobione pieniądze po normalnych cenach a nie z łaską po zawyżonych!!!!!

Najnowsze wpisy