OPTIMUS

Money.pl / 2007-07-13 09:28
Komentarze do spółki: OPTIMUS.
Wyświetlaj:
adz / 82.210.129.* / 2011-06-21 09:00
otwarcie 7,31
bladrish / 2011-06-21 09:00 / Bywalec forum
dzis zielen:) ....jeszcze jakis czas i bedzie "kupuj"
ktos tam / 2011-06-21 08:57 / Tysiącznik na forum
bzbwk wydało rek na trzymaj 7,70
Raisa / 2011-06-21 09:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
SUPER!!!!
samson09 / 2011-06-21 08:52 / Bywalec forum
Początek zaczynamy znów na czerwono. ehhhhhh
koligos / 83.4.192.* / 2011-06-21 08:49
Witam wszystkich.Czy dysponuje ktoś aktualnym AT? jeżeli tak to prosze o wklejenie. Dzięki i mam nadzieje że dzisiaj zobaczymy zielony:)
robert bizmesmen / 82.53.27.* / 2011-06-21 07:59
zgadzam się z wypowiedziami niżej ,dodam iż cała sytuacja w Grecji jest paranoidalna i ma np.tyle wspólnego z optykiem i wieloma spółkami na GPW ,co zeszłoroczny śnieg.państwo z kilkoma mln. ludzi nie ma znaczenia globalnego i zamieszanie wokół wytworzone to sztuczne gówno, które szkodzi całej europie.nie dajmy się zwariować i wciągnąć w te polityczne bagno ,ja akcje trzymam i postanowiłem przeczekać ,ewentualnie dokupię żeby uśrednić powodzenia dla wytrwałych
Good start / 94.125.39.* / 2011-06-21 09:05
No dobra. Ale to wiesz tylko ty, ja i jeszcze pare osob, a cala reszta jest pchnieta z tlumem w czerwien. Grecja jest bardzo waznym przypadkiem poniewaz jak sie z nia nie uda to za nia poleci reszta Hiszpania, Irlandia itd. Rozpocznie sie reakcja lancuchowa. Jesli Grecja padnie, Europa straci zaufanie i powazanie wsrod np Stanow. A one sa ostatnia deska ratunku. Unia niestety nie ma wystarczajacych funduszy na ratowanie wszystkich zagrozonych panstw i bedzie musiala sie zglosic o pomoc do USA. Lecz jak sie uda z Grecja to ten sam plan bedzie zastosowany w innych panstwach. Zaufanie USA - Bedzie kasa. Bo jak nie to du..a zbita.
pegazzz / 31.174.252.* / 2011-06-21 09:24
Wypowiadał sie dzis jakis prof z centrum im A.Smitha. Wg niego najlepszym rozwiazaniem jest upadek Grecji. Pompowanie kasy niestety jest bardzo niezdrowe,i niewiele da, wspolczesnie upadaly (bankrutowaly) takie panstwa jak Rosja, Meksyk, Argentyna. To nie Polacy wybierali rzad w Grecji i to nie my powinnismy ponosic konsekwencje ich marnego zarzadzania bo to jest powod ich upadku. Osobiscie jestem przeciw placeniu im kasy. Jak nie potrafia zaciskac pasa to ich sprawa. Nie po to pracujemy na swoj wzrost gospodarczy aby placic leniwym Grekom ktorzy siedza calymi dniami na tylkach i bawia sie koralikami;p
froyt / 79.186.245.* / 2011-06-21 07:48
Hallo Inwestorzy
POBUDKA!!!!!
DZISIAJ 8,XXXX :)
Życzę tago wszystkim
thallin / 79.186.245.* / 2011-06-21 07:35
at nie jest zle.
rozdaja po 10,00 zl - bedzie podbitka
zobaczycie
czekać!!!!!!!!!!!!
froyt / 79.186.245.* / 2011-06-21 07:31
Czy niektrporzy z Was na Optimusie zastanowili się nad komentarzami niektórych osób? złymi komentarzami? Czy zapytaliście siebie po co to robią? i po co , z jakiego powodu dalej sa na Optimusie? :)
dr woyy / 79.186.243.* / 2011-06-21 01:46
Najlepsze w tym założeniu jest to, że umiejętne analizowanie wykresów potrafi nam
dać sygnał o pozytywnej bądź negatywnej informacji fundamentalnej, która ma się
dopiero pojawić. Powszechnie wiadomo, że po rynku buszują inwestorzy którzy
wykorzystują poufne informacje i skupują albo sprzedają akcje przed przekazaniem
informacji do publicznej wiadomości.
Takie wychwytywanie dziwnych zachowań na rynku może być bardzo zyskowne. Nie
ukrywam, że jest to moje ulubione zajęcie w całym procesie analizowania wykresów.
Gruby leszcz / 83.25.157.* / 2011-06-21 08:16

Najlepsze w tym założeniu jest to, że umiejętne analizowanie wykresów potrafi nam
dać sygnał o pozytywnej bądź negatywnej informacji fundamentalnej

Fundamentalnej?
Na wykresie?:)
Bez komentarza.
I potem dziwisz się ,że ktoś nie traktuje Cię poważnie.
Raisa / 2011-06-21 08:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam :) Do "dr woyy" - dzięki- nie przestawaj! Wszystkim potrzeba takich postów;)))
dr woyy / 79.186.243.* / 2011-06-21 01:44
Biedrzycki - polecam, godne przeczytanie, zrozumiecie, dlaczego Abdulek, Płynacy i inni piszą to c o piszą....:)

Jeżeli zaczniesz patrzeć na wykresy jak na zachowanie tłumu i rozpoznawać jakie
emocje inwestorami w obecnej sytuacji szargają to właściwie nic Ci więcej nie jest
potrzebne. Temu właśnie ma służyć analiza techniczna wraz ze wszystkimi jej
narzędziami. Analizie tego, co czują teraz inwestorzy i dzięki temu określeniu, co
mają zamiar zrobić w przyszłości.
Wydaje się to bardzo proste, a jednak większość ludzi tej prostej rzeczy nie rozumie.
Zamiast sprzedawać na szczycie, kupują, a gdy kurs spada, czekają. W końcu
puszczają im nerwy i sprzedają praktycznie na samym dole korekty zaliczając
pokaźną stratę. Potem kurs jak na złość rusza w górę, ale inwestor już nie odkupuje
akcji bo czuje strach przed kolejną stratą i patrzy jak kurs akcji spółki rośnie,
przebija szczyt przy którym on kupował rosnąc dalej. Sam jednak pluje sobie
w brodę, że jednak nie odkupił akcji. Wiem coś o tym, ponieważ wiele razy to
przerobiłem we własnych inwestycjach.
Odkąd jednak zrozumiałem, że wykres to emocje ludzi, moja skuteczność znacznie
się poprawiła. Jeżeli Ty to zrozumiesz, w Twoim przypadku też tak będzie.
dr woyy / 79.186.243.* / 2011-06-21 01:37
Wiem, ze ludzie sa zmeczeni, tez jestem zmeczony... to nie sukces Wiedzmina zabil kurs, tylko paradoks tej sytuacji. To, ze ludzie teraz nie wiedzą w co inwestowac. Czyli ludzie sami zabijają ten kurs, ale co zrobic.. nic, czekac. Dlugoterminowo nic sie nie zmienilo i Optimus jest jedną z najbardziej perspektywicznych spółek GPW. A krótko terminowo trzeba zaciskac zęby i się nie przejmowac. Nie sądze, żeby spadlo nizej niz 7,20zl. A nawet jesli, to do ilu.. Na poziomie 6-7 zl popyt juz będzie gigantyczny, bo to akcje za darmo w stosunku do tego jak sie Wedzmin 2 sprzedał w pierwszym tygodniu i proporcji tego co będzie dalej, juz niedługo. Więc obecnie sprzedawac juz za bardzo nie ma sensu.. chyba, ze ktos widzi lepsza perełkę, lub po prostu chce odkupic taniej- co moze sie również nie udać.
Lukasz
dr woyy / 79.186.243.* / 2011-06-21 01:21
Aktualne spadki zatrzymają się na cztery tygodnie przed wynikami Q, potem przyjdzie ponowne odreagowanie w zależności od podanych wyników, kolejny ruch do góry zacznie się na dwa miesiące przed premierą gry na platformę. Na dzień dzisiejszy tylko jedna wiadomość może zatrzymać spadki -dodruk kolejnych płytek i nie ukrywam że na to czekam, obecnie mimo bardzo dobrych perspektyw spółki są również koszty gry na xboxa co właśnie wpływa na kurs, dlatego już się obsuwamy, ale potencjał spadków ma się ni jak do perspektyw Oprtimusa:) Marcoln
dr woyy / 79.186.243.* / 2011-06-21 01:04
Wskazówki prawdziwych i historycznie uznanych inwestorów: W. Bufet, Graham,
Kupujcie kiedy na rynku jest Panika
Sprzedajcie kiedy jest absolutna Euforia

nigdy nie sprzedałem akcji, kiedy na rynku była panika.......

LUDZI E troche optymizmu, RSI osiągnał poziom wskazujacy na wybicie....:) głowy do góry i nie słuchac durnowatych podjudzaczy
avocado20 / 2011-06-21 06:51 / Bywalec forum
myślą, że mnie złamią, niech się walą , i tak czeka 10 złotych, a ja jestem gotowy czekać nawet i rok
Agnesiaczek / 77.237.16.* / 2011-06-21 08:29
Zgadzam sie z tobą. Ja kupiłam pierwszy raz Optimusa po 2,30. Sprzedawałam go kilka razy i odkupywałam coraz więcej jak była korekta. Czasem wątpiłam ale ostatecznie jestem wierna - "wierny pies". Po cichu liczę na 45 zł pod koniec roku:) Owszem czytam forum, czasem coś wstawię swojego ale napewno nie kieruję się niektórymi wywodami "niektórych" osób:) wiadomo o kogo chodzi:) choć muszę przyznać że pojawiają sie rzeczowe wypowiedzi jak np twoja. Pozdrawiam
Gruby leszcz / 83.25.157.* / 2011-06-21 08:33

jestem wierna - "wierny pies". Po cichu liczę na 45 zł pod koniec roku:)

Powodzenia:)
froyt / 79.186.245.* / 2011-06-21 07:28
Tak trzymać, nie jesteś samotny. Ja kupowałem optimusa po 4,5,6,7,8 i 9 zł
i kiedy bedzie 10-20 zł również bedę kupował:)
Ta spółka ruszy, obecnie szykowane są kolejne wielkie akcje promocyjny , pod ten 2gi milion egzemplarzy:)
dr woyy / 79.186.243.* / 2011-06-21 01:01
Nie pytaj, co spółka może zrobić dla Ciebie - zapytaj, co Ty możesz zrobić dla spółki!

GŁOSUJEMY (każdy tylko jeden głos, żeby nie było jak w zeszłym roku ;)

http://e3.gamespot.com/special-feature/best-of-e3-2011/genre-awards/index.html?page=5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy