OPTIMUS

Money.pl / 2007-07-13 09:28
Komentarze do spółki: OPTIMUS.
Wyświetlaj:
dr woyy / 79.186.238.* / 2011-06-10 01:23
Jeszcze jedna sprawa
pomyslcie:
Jak grali byscie na Optyku gdybyście posiadali 10-20 mil zl?

Ja chciałbym i zrobiłbym wszystko aby kupic papier jak najtaniej
dr woyy / 79.186.238.* / 2011-06-10 01:15
MOTTO NA KOLEJNA SESJE

KTO BOI SIE STRATY NIE OGLĄDA ZYSKU

pozdrawiam
AbdulWML / 83.29.4.* / 2011-06-10 01:20
kto ma nogi z waty ten ma same straty !!!

kto ma jaja jak melony ten wnet wpada w hossy szpony !!!!
dr woyy / 79.186.238.* / 2011-06-10 01:07
TROCHĘ INFORMACJI

http://www.gram.pl/tag/gog_com
ROLL / 79.186.238.* / 2011-06-10 01:03
### USA NA ZIELONO ### CZYLI ODKUPYWANIE OPTYKA NA WYŚCIGI JUTRO

coś mi się zdaje, że jutro będzie odkupywanie na wyścigi przez leszczy którzy dzisiaj sie wysypali, a było ich sporo, całkiem sporo! Po takiej ilości krwi należy nam się odreagowanie, a przynajmniej odbicie zdechłego kota! Dodatkowo przepowiednia BZWBK już się spełniła, a jak jeszcze przeprosicie publicznie na forum Panów w krawatach z BZWBK, to może w nagrodę zobaczycie zieleń na nieco dłużej niż tylko 1 dzień.

PS. 7.60 - bardzo mocne wsparcie psychologiczne potwierdzone rekomendajcą BZWBK
roll / 79.186.238.* / 2011-06-10 01:01
"Obecny kurs spolki optimus stworzyl w trendzie bocznym formacje odwroconego penisa. Zostala tym samym wywolany sygnal wzwod. Kurs spadajac na poziom 7.65 pozwolil zarysowac na wykresie dokladnego zoladzia, co daje podstawy to powstania zarysu lewej strony pracia oraz odbicie na wysokosc lewego jadra."

http://imageshack.us/photo/my-images/20/optt.jpg/

Swoją droga według mnie kurs moze spaść do 7,20zł.
dr woyy / 79.186.238.* / 2011-06-10 00:56
bzwbk osiagnal mistrzowstwo w dezinformacji i dlatego podejrzewam ze podzielil zangazowanie na subfundusze zeby nie musial ujawnic zaangazowania co koledzy na ten temat?
dr woyy / 79.186.238.* / 2011-06-10 00:53
"CD Projekt played through a demo of the game running on the 360 which looked absolutely gorgeous.
The PC game looked like it translated nicely to console."

http://www.escapistmagazine.com/news/view/110856-E3-Witcher-2-Xbox-360

http://www.gamezilla.pl/content/e3-tomasz-gop-o-konsolowych-wersjach-wiedzmina-2

E3 2011: The Witcher 2 Looks Great on Xbox 360
http://uk.xbox360.ign.com/articles/117/1174753p1.html

E3 2011: The Witcher 2 - Xbox 360 Preview Impressions
http://e3.gamespot.com/story/6318347/e3-2011-the-witcher-2-xbox-360-preview-impressions

E3: Wiedźmin 2 na xboksa 360? Tak, widzieliśmy
http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,9751639,E3__Wiedzmin_2_na_xboksa_360__Tak__widzielismy.html?bo=1

plus nominacja
Official XBOX Magazine Most Valuable Game Award powered by Future
Aliens: Colonial Marines
Assassin's Creed Revelations
Bastion
Battlefield 3
Batman: Arkham City
BioShock Infinite
Catherine
Dance Central 2
Elder Scrolls V: Skyrim
Gears of War 3
HALO: Anniversary
Hitman: Absolution
Mass Effect 3
Star Trek
The Witcher 2
dr woyy / 79.186.238.* / 2011-06-10 00:49
Czy wbk nie wiedzieli o wig 40 ? Oczywiście, że wiedzieli to jest ogromna instytucja bank.
Dlaczego korekta zbiegła się z rekomendacją na 1,5 miesiąca przed wigiem? Odpowiedzcie sobie sami
Przecież nie można zrobić z 9,81 zł na rekomendowane 7,6 zł w tydzień czasu. W ponad miesiąc już tak.

Przedstawię to za pomocą metafory:

Dobry zawodnik jest często narażony na ataki innych graczy. Boisko to GPW, graczami są grubasy, fundusz, drobnica i inni i walory. Więksi lubią faulować tak to ujmę. Bo większy może więcej.
dr woyy / 79.186.238.* / 2011-06-10 00:47
ZAPRASZAM DO RZECZOWEJ DYSKUSJI NA TEMAT OBECNEJ I RACZEJ CHWILOWEJ SYTUACJI OPT
Mam nadzieję, że ten post wniesie coś do tematu i będzie w pewnym sensie burzą mózgów.
Ja poruszę w tym poście aspekt psychologiczny, liczę, że każdy doda coś innego.

A więc mamy zejście na rekomendowany pułap 7,65. Uważam, że z Optimusem jest jak dobrym zawodnikiem w lidze, jest przyszłościowy ma talent, jest wartościowy i potrzebny. Co się robi z niewygodnym rywalem? Wykosić. Sądzę, że to samo zrobiono z Optykiem.
Mocny zawodnik rośnie 600% praktycznie, bardzo dużo drobnicy go skupuje bo moda bo duże wzrosty. Psychologia pędu na papier działa oczekujemy wiedźmina pięknie wszystko idzie do góry.
I nagle wytracamy pęd pojawia się rekomendacja w momencie gdy papier ewidentnie zwalnia. Panowie z WBK podając analizę na 7,6 na tak poważnych papierku wystawiliby się na pośmiewisko GPW, więc najlepiej dla domu maklerskiego aby rekomendacja się sprawdziła. Jedziemy dalej, akcjonariat wymieniony podczas korekty, dużo zawiedzionych inwestorów sprzedało powyżej 9 zł bo na premierę każdy liczył na więcej niż 10. Papier stał się celem większych bo wzrosty pokazały potencjał i siłę spółki. A ponieważ wg zasady gruby wie wiecej i chce mieć wiecej, tego typu zagrywka ma za zadanie przejąć jak najwięcej po jak najmniejszej cenie. Widocznie jest im mało to polecieli na pułap rekomendacji. Lecimy dalej.
Sądzę, że poziom 5 zł to już jest historia i nie wróci to raczej, no chyba, że będzie krach jak w 2008 roku ale jak na razie się to nie zanosi, no i firma ma mocniejszą pozycję niż 3 lata temu.
Papier zbyt szybko i efektownie zaczął rosnąć i gwarantuję, że zainteresowanie grubasków nie spadło. Pytanie, czy nie jest to efekt gry pod wejście do Wig 40 lub pod coś o czym wiedzą bardzo duzi gracze? Wig to już większe zainteresowanie spółką, a co za tym idzie trzeba pozbyć się zbędnego balastru - czyli małych graczy. Gruby zbierze i sprzeda po wyższym poziomie jego nie interesuje 10% jego interesuje 100 % i jeszcze więcej jeżeli to jest możliwe. Myślę, że grubi wiedzą, że mogą ugrać jeszcze znacznie wiecej niż 9,81. Sądzę, że teraz będzie zniechęcenie do papieru, żeby odwrócić tendencję owczego pędu na walor. Im większe będzie zniechęcenie tym szybciej nastąpi odbicie. I nie naganiam tu na wzrosty bo po spadkach musi kiedy być wzrost.
Dzisiejsza sesja zatrzęsła kursem ale trend wzrostowy jeszcze się nie odwrócił. Wejdą nowi gracze z chęcią zarobku a papier wzbudza duże zainteresowanie. Optimus to łakomy kąsek spółka przyszłościowa, wschodząca gwiazda branży IT w dziedzinie rozrywki. Jak dla mnie czarny koń firm tworzących gry komputerowe. Pisałe o tym zresztą w innych postach.
Jak dla mnie ta spółka jest nadal w trendzie wzrostowym i tego spodziewam się na przestrzeni kilku lat, różna będzie tylko dynamika tych wzrostów, będą też spadki i korekty bo to normalne ale podsumowując idziemy cały czas do góry. Powtarzam jakbym nie wierzył w sukces i rozwój tej spółki nie włożyłby ani grosza.

autor greg
dr woyy / 79.186.238.* / 2011-06-10 00:41
zachecam do zapoznania się z fantastyczna recenzją zagraniczną

http://www.joemonster.org/filmy/35812/Zagraniczna_videorecenzja_Wiedzmina_2_
Raisa / 2011-06-10 08:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Genialna... ;D
scarface___7 / 2011-06-10 00:32 / Bywalec forum
Cycu zmieniles ta taczke Audi na cos wyszukanego wreszce heh ..... ide spac .....
AbdulWML / 83.29.4.* / 2011-06-10 01:04
to nie ten :))
to "victory" przebieral w spawakach na allegro i sie podniecal jak szczerbaty sucharami za witryna skelpowa:)))
waldek kiepski / 188.33.232.* / 2011-06-10 00:00
wszyscy na zielono więc jutro zacisnąc jaja
scarface___7 / 2011-06-09 23:55 / Bywalec forum
Co koledze brak humoru i wyobrazni heh ..... Grad wywala 10% PZU sprzedawczyk heh ..... Gospodarka na wysokich obrotach moze sie jeszcze nie grzeje heh ..... Juz niebawem beda w cenie perspektywicznne spolki jak OPT ..... Ale to jest mala spolka i moga z nia zrobic co chca grubasy co widac heh ..... Jesli chodzi o rynek fundusze itp zalecam ostroznosc heh ..... Tak czy tak trzymam akcje OPT w tym momecie i dobiore heh .....
dr woyy / 79.186.238.* / 2011-06-09 23:45
Abdul dzieki za wczesniejsza odp.
Ja mam spory pakiet 120k i zaluje, ze nie mam srodków wolnych bo bym chetnie dokupil
Ewidentna walka o papier się toczy, szkoda, myslę, że to pod wejscie Opt na W40 i wyniki w lipcu.
AbdulWML / 83.29.4.* / 2011-06-09 23:33
ktos tu pisze o zwale, o bessie:))
zero wiedzy z zakresu podstaw ekonomii !!!! radze zaczac nauke, o polityce monetarnej, BC i calej reszcie !!!! takie teksty to sobie zostaw dla kumpli z monopola!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy