Forum Forum dla firmKsięgowość

Optymalizacja składek

Optymalizacja składek

Heniek12 / 2012-02-27 13:44
Czy jest jakiś sposób na to żeby skuteczne zająć się optymalizacją składek ZUS? Czy ktoś z Was już się tym zajmował? Możecie polecić jakąś firmę? Czy jest jakieś niebezpieczeństwo od strony prawnej?
Wyświetlaj:
artwebdesign / 2012-12-05 13:53
hey :)

a ja moge polecic firme z uk - Euro Lex and Partners, http://optymalizacja-zus.org, sam korzystam z ich uslug i chyba jako jedyna firma na rynku (a sprawdzilem chyba ze 20) oferuja faktyczne (a nie pozorne) zatrudnienie.

z jednej strony ja jako ich pracownik wykonuje dla nich konkretne zlecenie, z drugiej zas jako przedsiebiorca korzystam z programu optymalizacji zus, otrzymuje za swoja prace wynagrodzenie (jako pracownik, do tego 4 tygodnie urlopu w roku) a ja im place za wykonane uslugi.

podatek dochodowy za prace jest odprowadzany, skladki na ubezp. spol. rowniez, na kwote abonamentu 400 zl m-nie otrzymuje fakture i calosc ksieguje jako koszt uzyskania przychodu.

nie ma tutaj nic niezgodnego z prawem, zus lub jakiekolwiek organy kontrolne nie moga zakwestionowac umowy o prace poniewaz praca JEST WYKONYWANA :)

pozdrawiam wszystkich
eryc / 46.205.16.* / 2012-04-18 22:04
ja korzystam z oferty Emlo LTD uczciwie i bez problemow, jest w polsce koordynator zawsze mozna sie do niego zwrocic o pomoc- jest to normalna firma nie jakies polecanie i mls. Regularnie dostaje payslipy i pomagaja w zalatwieniu dodatku na dzieci tzw child benefit 20 funtow tygodniowo! POLECAM! strona www.optymalizacja-zus.pl
Gogumił12 / 2012-02-27 14:41
Jest masa firm zajmująca się tym zagadnieniem wystarczy poszperać w necie!!

Najnowsze wpisy