Forum Forum finansoweInne

Optymalizacja Zus-u ?

Optymalizacja Zus-u ?

Wojtek565 / 87.99.46.* / 2013-03-22 12:16
Warto przenosić firmę za granicę w celu optymalizacji ZUSu? Jak wygląda sprawa z kontrolami? Jest sporo firm na rynku, które zajmują się przenoszeniem działalności. Jestem architektem zaqczynającym swoją karierę.
Wyświetlaj:
Konrad Gryczka / 31.63.196.* / 2013-04-25 13:44
Obecnie optymalizacja Zusu poprzez zatrudnienie jest ryzykowna. Najlepiej legalnie przenieść firme za granice np do Aglii. Jesli jest Pan architektem sprawa jest ułatwiona. Jesli są to usługi to nie trzeba nawet otwierać oddziału w Polsce. Do tego dochodzi angielska emerytura. Zapraszam na http://optymo.pl po wiecej informacji.
KacperWams / 2013-03-22 16:18
Są firmy działające podobnie jak akademickie inkubatory przedsiębiorczości ( np. Biznescare ). Nie korzystałem więc nie wiem jak to technicznie wygląda.
Kowalsky80 / 2013-03-26 11:13
Od dłuższego czasu ja rozważam przystąpienie do programu. Koszt 350 (składki ZUSowskie) pln w zamian za to co oferują wydaje się ok. Tak więc system pozwala zaoszczędzić parę stówek miesięcznie. Podobno 8tys. Miesięcznie. Na stronie mają pomoc techniczną, więc, jeśli opcja zaciekawi Cię to pytaj.
Sebo''88 / 79.141.160.* / 2013-03-22 14:20
Można przenieś firmę do kraju uni całkiem legalnie. Tylko rodzi się pewna nieścisłość gdy pracujesz w Polsce, a działalność jest w innym kraju. Urzędy są na nich uczulone, stosując coraz większe kary. Przemyśl opcję, ponieważ może okazać się stratna.
Romuś / 2013-03-22 14:48
Nie rozumiem dlaczego ZUS czepia się ludzi którzy legalnie potworzyli firmę za granicą... cały czas chcą okradać ludzi z ostatnich pieniędzy!!

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: