Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Optymizm nie popłaca

Optymizm nie popłaca

Money.pl / 2008-06-18 11:51
Komentarze do wiadomości: Optymizm nie popłaca.
Wyświetlaj:
polaczek zarezerwowany? / 87.205.42.* / 2008-06-18 12:16
Niedługo pękną surowce, już napompowane do niebotycznych rozmiarów, ale to nie wystarczy.
Dopiero czas leczy rany, dalszy rozwój mozliwy jednak dopiero na przyszła wiosnę. wszyscy musz ochłonąć, a grupka zapaleńcówn nie natchnie większości do ryzyka.
Choc może tez być gorzej przy ewentualnej panice na rynkach po problemach Azji - Chiny też mają kłopoty tak jak odbiorcy petrodolarów. Ameryka od przyszłego roku na prostej.
Pilsener / 2008-06-18 11:51 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Co teraz? Myślę, że najbardziej prawdopodobny jest nowy trend boczny - jednak tym razem o jedno wsparcie niżej. Liczyłem, że chociaż porządnie spadnie - nic z tego.
Zeus52 / 2008-06-18 22:47 / 10-sięciotysiącznik na forum
Spadnie,spadnie...DJ tak do około 11700 i to niedługo...po prostu wróci do należnej mu wartości w trendzie głównym...A surowce? No cóż,oprócz ropy,która faktycznie jest niebezpiecznie wysoko,reszta,np złoto jest właśnie w boczniaku...też wrócą do głównego trendu,czyli...do góry
głos sumienia / 83.14.162.* / 2008-06-18 13:39
spokojnie do góry błyskawicznie też nie wyskoczy, bo każdy kto chociaż w czesci odrabia straty znika z parkietu, brak konkretnego ruchu powoduje tylko odciągniecie w czasie ewentualnego przyspieszenia. Minie czas zanim będzie można konkretnie zarobić !! ;-)
Borsuk Rudy / 2008-06-18 14:10 / Mohammad Ali Muamar Hakima Al Akbar
Ja też tak sobie myślę że długo będziemy czekać na konkretne wzrosty... myślę że tu potrzebna jest wiara tłumów że giełda znowu da zarobić albo zagraniczny kapitał...
kozyk / 77.112.19.* / 2008-06-18 22:14
Zagraniczny wróci jak złoty osłabnie bo wtedy za ta sama kase kupia wiecej akcji
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy