Forum Polityka, aktualnościKraj

orange ma problemy?

orange ma problemy?

airbusa330 / 2013-03-01 08:50
Orange zapowiedział ze w firmie przez nich prowadzonej w latach 2014-2016 zostaanie zredukowana liczba pracownikow o okolo 4.5-5 tys, utrzymując srednio zakladane tempo okolo 1.7tys rocznie (zwalnianiach i dobrowolnie odchodzacych)
Wyświetlaj:
policman / 2013-06-18 12:58
problemem orange obecnie nie powinno byc zwalnianie ludzi tylko poprawa infrastruktury bo umowmy sie ale nie jest najlepszej jakosci i coraz czesciej pada ofiara awarii czy tez warunki atmosferyczne. ostatnio bardzo czesto mialem problem z wykonaniem jakiegokolwiek polaczenia z racji tego ze przez 2 dni uszkodzonu byl nadajnik, a inny nie byl w zasiegu wiec telefon automatycznie skazany na straty z powodu braku zasiegu a telefon jak sama nazwa wskazuje potrzebny jest do rozmow a nie do tego zeby tykko go miec
modeleczk211 / 2013-03-15 11:14 / Bywalec forum
orange to dziadowska siec komorkowa...mam z nimi same rpoblemy, oszukuja jak moga, zmieniam ich na play
nowa_praca / 2013-03-11 13:13
kryzys? czy wreszcie przetarli oczy i zobaczyli ze zatrudniaja szereg ludzi ktorzy nie sa tam potrzebni, wiem ze to dla wielu dramat ale co to za praca ktora nie przybosi korzysci firmie
aligatoreks / 2013-03-15 10:17
bardziej bylbym za tym ze redukuja zatrudnienie ze wzgledu na bardzo rozdrobniona strukture, i teraz dana sprawa moze sie zajac jedna osoba a nie jak to bylo wczesniej 3 inne. Napewno maja modernizacje systemu zarzadzania
eleeonora / 2013-03-01 10:37
wiem ze to nie jest dobre bo wielu ludzi straci prace, ale to ma jakis sens, teraz pracuje tam ogrom ludzi niekompetentnych i nie robiacych nic. Czasem zalatwic jakas sprawe w salonie czy tez przez inforlinie poowduje u mnie wzrost cisnienia i wzmozona agresje, Powinni bardziej dobierac personel obslugujacy klienta.

Najnowsze wpisy