ORCOGROUP

Money.pl / 2008-01-03 10:13
Komentarze do spółki: ORCOGROUP.
Wyświetlaj:
Jack from L / 87.204.243.* / 2009-07-02 15:00
Somentuję to co sie dzieje na orco tak.
Mam coraz większe zastrzeżenia, że cena orco z 2007r była znacząco zawyżona.
Tak samo jak napompowane były ceny biurowców, domów i mieszkań.
Wartość obecna 1 akcji całkiem możliwe, że właśnie odpowiada wartości ORCO z szeregiem długów jakie się ciągną za spółką, pomimo tak ciekawego wskaźnika wartości księgowej. Nie chce mi się wierzyć, że tak "dobra" spółka nie jest w kręgu zainteresowania (nawet spekuły) . Moje nadzieje i rozżalenie co do gwałtownych wzrostów maleje.
Coś poprostu śmierdzi w ORCO i jeszcze ten smród nie wyszedł, a mało chętnych jest aby w takich zapaszkach teraz mielić swoją kasę.
Jack.
Jack from L / 78.8.73.* / 2009-06-30 23:37
Witam jr968 ... kiedy to myśmy się ostatnio czytali - w lutym ? No chyba w marcu.
Szmat czasu. Nadal w ORCO ?
jr968 / 85.221.218.* / 2009-07-01 11:40
Ano nadal. Nie będę przecież sprzedawał dziesięciopiętrowego wieżowca za cenę jednego piętra :) Pan Rynek ma to do siebie, że od czasu do czasu rzuca absurdalne oferty kupna lub sprzedaży, ale trzeba mieć to w nosie. Dziś wszystko chciałby kupić bardzo tanio, ale przyjdzie jeszcze taki czas, że będzie kupował jak oszalały przepłacając w każdej transakcji. Wtedy sprzedam.
Jack from L / 62.87.215.* / 2009-07-01 21:02
Ja co prawda nie mam już orco, ale mam cash w pełnej gotowości do kupna. Czekam na odpał na orco i na immo , ale cały czas idą boczniaki tu i tu. Ukierunkowanie trendu jest tuż tuż i właściwie to siedzę jak na szpilkach z tego powodu.
Jest tylko jeden lęk przed ogólnoświatową korektą. Od lutego świat poszedł do góry i raczej powinien się skorekcić - tak dla zdrowotności.
Jack from L / 78.8.73.* / 2009-06-30 01:10
Forum na ORCO to już mamy na własność .
Zobaczysz Chet jak się zlecą, gdy ORCO pójdzie w górę.
Edyta Gontarz / 2009-06-30 13:40 / Bywalec forum
mam troche tego papieru ale zaczynam sie wkurzać bo na giełdzie odbicie a orco ciągle w dól.na innych spółeczkach nieżle a tu w plecy.Odbije się coś czy to będzie następna groszowa spóła.?
jr968 / 194.105.132.* / 2009-06-30 20:56
Bóg raczy wiedzieć. Nie, sorki, On się takimi p********* raczej nie zajmuje. Musimy liczyc na własne łepetyny. No to tak - jeśli żaden bank czy inny wierzyciel nie zażąda od spółki natychmiastowej spłaty wierzytelności (albo "quasi natychmiastowej"), to spółka za kilka lat będzie warta nawet dziesięć razy tyle, co dziś. Oczywiście, do tego czasu (czyt. w krótkim i średnim terminie), może fikać przedziwne, niczym nie uzasadnione i, co najważniejsze dla inwestorów, nieprzewidywalne fikołki (+/- 100%, to całkiem realny kanał do pofikania). I nikt nie wie, czy jakiś wierzyciel zechce spółke pogrążyć, czy też nie. Co z tego wynika? Nic wilkiego (no, może z wyjątkiem jakiejś tam szansy na wielki biznes). Niech każdy sam sobie wyjmie swoją własna kryształową kulę, niech doda do niej odrobinę zmodyfikowanego na potrzeby giełdy rachunku prawdopodobieństwa, i niech działa.
Jack from L / 78.8.73.* / 2009-06-30 23:34
A ja powiem tak...... ORCO stoi- to prawda. Nikt teraz nie jest nią zainteresowany. Wszystko pęcznieje, a ORCO nie, ale przyjdzie taki moment, że "inwestorzy" (spekuła oczywiście) popatrzą co tu jeszcze jest niedowartościowane i zobaczą ORCO. Rzucą się wszyscy: spekuła, spółdzielnie, fundusze a za nimi na końcu leszcze ... i podgonią spółkę na 100 % up. Nie widzę innej formy wzrostu ORCO przez następny rok. Chyba, że banki padną na konala i prosić będą, żeby brać kredyty hipoteczne na domy i biurowce. Ucho od śledzia.
Jack from L / 78.8.73.* / 2009-06-30 23:35
A Wy co sądzicie o powyższej wypowiedzi.
davidoffgold / 2009-07-01 07:23 / portfel
dla mnie raczej sie nie odbiją, szczególnie że chcą wrzucić dodatkowy pakiet akcji na rynek. Jeżeli akcje wejdą to cena spadnie o 50% min.
Tak jak to teraz będzie na PKOBP
kwiatek... / 2009-06-30 07:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Czas pokaże kierunek:))
Jack from L / 78.8.72.* / 2009-06-29 00:45
chet. Widzę że rozwinąłeś forum. Byłem na urlopie i nie uczestniczyłem w szeregu wypowiedzi. Trzymasz fason. Gratulacje.
chet / 2009-06-23 17:03 / Bywalec forum
Kurcze, szkoda,że zmniejszyłem zaangażowanie..Cóż - strach jestrzeczą ludzką..Jazda w góre i to mimo ogólnych spadków wokół..Umowa z Colomy..=cena emisyjna 7 Euro..Spółka poprawia swoją sytuację..CEna docelowa na ten rok 100plz..Colony wie co robi angażując się w Orco..
Jack from L / 78.8.72.* / 2009-06-29 00:46
Cilomy ma w tym interes
Jack from L / 78.8.72.* / 2009-06-29 00:47
Colony
chet / 2009-06-29 20:42 / Bywalec forum
Okazuje się,że jednak strach nie musi być złym doradcą, spadamy, a ruch sprężyny wydaje się być ruchem gasnącym o coraz mniejszej amplitudzie-ciekawe na jakim poziomie się ustali i na jak długo..
Jack from L / 78.8.73.* / 2009-06-30 01:08
na 28 zeta. Potem sygnał, koniecznie pozytywny i up up na 45 zeta
chet / 2009-06-23 02:36 / Bywalec forum
Dobra chet zrób co masz zrobić na jutro n 9..tą i spać..Znowu jak zwykle zarobisz na Orco więc śpij spokojnie iśnij kolorowo..
chet / 2009-06-23 02:31 / Bywalec forum
Spadki na świecie ale jest już i pozytywny news o Coloniy..Cudów nie oczekuję,ale może i tym razem będę na plusie mimo uśrednienia w górę po częściowym wysypaniu w ostatnich dwóch sesjach..
chet / 2009-06-22 22:59 / Bywalec forum
SYmbolicznie jak symbolicznie..Nadal mam w Orco Kwotę umożliwiającą generalny remont łazienki,,(a jest co robić bo grzyb się pojawił)..Chociaż zmniejszyłem 5-krotnie, bo Orco dość impulsywbie reagowało dotąd na wahania na giełdowych parkitach i to ryzyko wydawało mi się chwilowo zbyt duże.
chet / 2009-06-22 16:59 / Bywalec forum
Spada wszystko..Na wszelki wypadek asekuracyjnie zmniejszyłem zaangażowanie w Orco do symbolicznego..Tym razem nie wyszło..Czasem tak bywa.
chet / 2009-06-21 22:34 / Bywalec forum
I co chet ? - Przygotowany na spadki ? - Tak..ZApas gotówki jes w razie czego..
Przygotowany na wzrost y ? - Póki co nie zamierzam sprzedawać.przy tych poziomach cenowych i tak wysypałem trochę akcji ostatnio...To idż już spać..
chet / 2009-06-21 14:41 / Bywalec forum
O Immo też pisałeś ,że to bankrut gdy jego kurs był w okolicach 2 plz..Widzę pełną analogię Orco z Immo z jedną różnicą : największe wzrosty w krótkim czasie Orco ma jeszcze przed sobą..Atak wielkich misiów przychodzi w najmniej spodziewanym momencie : przyjdą pozamiatają, kurs sporo skoczy (kilkukrotnie) i pojawią się rekomendacje kupuj..
tele / 2009-06-21 10:19 / Zniesienie podatku od zysków kapit. to imperatyw aksjologicz
ORCO to bankrut, teraz czas na ucieczkę, jak ktoś chce znowu zarobić to niech kupuje ronson,polnord,gant,domdev,echo
chet / 2009-06-21 01:32 / Bywalec forum
WSpółczuję Marcie, jej partnerowi i ich problemom..NIe ma czego zazdrościć..Co do Orco to jestem spokojny..Najbardziej przeceniona spóka na giełdzie..Wszyscy się wystraszyli tej procedury ochrony przed wierzycielami,która jest standartową procedurą we Francji w trudnych warunkach rynkowych..PO emisji zapewniającej płynność zniką zagrożenia i gdy okaże się ,że idzie ku lepszemu - kierunek up-na północ najbardziej prawdopodobny,,,W tym roku cena docelowa 100plz,w dłuższej perspektywie może i ze dwa razy więcej..Wahania w przedziale 20-30 - wobec takiej persopektywy nie mają większego znaczenia..
chet / 2009-06-20 01:42 / Bywalec forum
A ze spółką nie jest chyba tak źle na przejór kasandrycznym wizjom..- we FRancji kurs sobie spokojnie (jak na Orco) rośnie..Nawet 30 to żadne odbicie tak patrząc w dłuższej perspektywie - to mniej niż jedna dziesiąta spadków z ostatmich dwóch lat..
chet / 2009-06-20 01:18 / Bywalec forum
Ja nie mam nic przeciwko, chociaż i na spadki też jestem przygotowany..Pojawiające się rekomendacje sprzedaj i podwyższanie ceny docelowej mogą sugerować chęć kupna przez podmioty rekmendujące bądż ich klientów..Większe roztrzygnięcia co do kierunku- up-czy down chyba dopiero po lipcowym WZA , a krótkoterminowo od zachowania się rynków,,
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy