Forum Forum dla firmKsięgowość

Ordynacja podatkowa. "Klauzula przeciw unikaniu opodatkowania konieczna"

Ordynacja podatkowa. "Klauzula przeciw unikaniu opodatkowania konieczna"

Wyświetlaj:
serkoso / 89.74.58.* / 2014-08-28 02:20
Pracodawcy po raz kolejny mają rację w wytykaniu przygotowywanych przez państwo prawnych bubli. Niestety, chciałoby się powiedzieć, znów ją mają.
T.J. / 83.8.91.* / 2014-08-23 08:54
W Anglii jak i w wielu innych krajach może być ogólny zapis prawa bo tam są urzędnicy przyjaźni podatnikowi a nie hieny czekające na potknięcie się podatnika aby go wykończyć !
Co innego oszustwa podatkowe a co innego taka polityka przedsiębiorcy aby w ramach prawa płacić jak najmniejsze podatki, bo minimalizacja kosztów to podstawa prowadzenia firmy !!!
Jak ja czytam że jakiś urzędniczyna będzie dowolnie, na widzi mi się, decydował o tym co ja mogę kupić do prowadzenia firmy to mi się włosy jeżą na głowie.!!!!
Zaznaczam że prowadzę firmę 26 lat a mój ojciec prowadził przedtem inną firmę pewnie też 30 lat, więc mam doświadczenie w tym co "nasz" kraj i US mogą wyrabiać z interpretacjami przepisów. Nie na darmo młodzi prężni Polacy zakładają firmy na zachodzie. Tam jak już napisałem jest zupełnie inne podejście urzędników , i mimo tak dużej różnicy w sile nabywczej danej waluty, bardziej opłaca się płacić podatki w Anglii, Niemczech niż w Polsce !!!!
chory kraj / 31.61.131.* / 2014-08-18 19:33
chory kraj. Tu przedziebiorca jest traktowany jak oszust, ludzie nie zakladajcie firm bo was urzednicy puszcza w skarpetkach.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
md71 / 83.21.193.* / 2014-08-18 08:55
A kiedyż faktycznie wejdzie w życie (nie tylko na papierze) odpowiedzialność finansowa urzędników za błędne i nieracjonalne decyzje?
Waniek / 2014-08-18 10:29 / Bywalec forum
To co powyżej jest uzasadnieniem nic nie robimy ale na pokaz że jesteśmy potrzebni damy wam nadzieje na lepsze jutro.

Najnowsze wpisy