Forum Forum pracyDokumenty

Oryginalny pomysł na CV

Oryginalny pomysł na CV

Edith_T / 2010-02-09 10:36
Sporo się ostatnio mówi o tym, że najbardziej poszukiwani pracownicy to ci, ktorzy wykazują sie kreatywnościa. Pytanie, jak tą kreatywność zaprezentować na rozmowie kwalifikacyjnej i w ogóle w jaki sposób i na ile można spróbować zaskoczyć i zaciekawić sobą przyszłego pracodawcę. Oczywiście, jeśli staramy się o pracę w urzędzie pocztowym nie wszystko będzie mile widziane, ale są takie stanowiska i takie zawody, gdzie żeby zwrócić na siebie uwagę, trzeba naprawdę się postarać, a jak już się to uda - to jest połowa sukcesu. Czytałam ostatnio o oryginalnym pomyśle na CV w gazecie. W postaci artykułu na pierwszej stronie. Ze zdjęciem kandydata i potrzebnymi danymi. Rozważam przygotowanie sobie na stronie gazetomania.pl CV w takiej postaci, zwłaszcza, że branża, w której chcę pracować znana jest z tego, że pracują w niej ludzie o dużej wyobraźni. Zastanawiam się jednak, czy takie CV w gazecie w treści powinno być takie, jak zwykłe CV, czy też skoro jest to artykuł niejako powinnam także w treści podejść do tematu bardziej innowacyjnie???
Wyświetlaj:
mbielu / 2010-12-06 20:41 / Bywalec forum
Dowiedz się w jaki sposób możesz zdobyć wymarzoną i w pełni satysfakcjonującą pracę.Jak wpłynąć na proces rekrutacyjny aby otrzymać wymarzone stanowisko i dobrze płatną pracę? Oferty pracy zawierają często olbrzymie wymagania. Chcesz wiedzieć jak im sprostać? CV nie jest najważniejsze tylko sposób "sprzedania" siebie.Czy to możliwe bez szczęścia i znajomości? :
Polecam:

http://praca.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

lub link do całego zagadnienia związanego z praca:

http://www.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/category/2115/

Pozdrawiam i sukcesów zawodowych zycze.
Bielu
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-02-17 10:32
z twoimi rozbieranymi zdjątkiami wplecionymi w tekst - na pewno wryje sie w pamięć.
anulka1997 / 2010-02-16 12:59
jesli chodzi o cv po englishu:)
kj90 / 178.73.49.* / 2010-12-10 19:14
Ja ostatnio korzystałam z pomocy tego serwisu
www.kariera.pl/cv
i tutaj eksperci równiez przetłumacza nasze CV na dowolny jezyk obcy-oczywiście wybrany przez nas.
Wujek Samo Zło / 213.158.199.* / 2010-02-16 12:57
Sam fakt, że o to pytasz, świadczy, że chcesz zaprezentować się jako ktoś, kim nie jesteś. Zrób to dla potencjalnego pracodawcy, jak ja, i oszczędź mi rozczarowania przy osobistym spotkaniu.
W CV interesują mnie konkretne osiągnięcia lub background merytoryczny, a nie graficzna oprawa. Jeśli Ty twierdzisz inaczej, sugeruje zamiast zwyczajnie wysyłać, włożyć cv do butelki i wrzucić do rzeki...

Najnowsze wpisy