Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Oscar Pistorius zastrzelil swoja dziewczyne

Oscar Pistorius zastrzelil swoja dziewczyne

jakima / 2013-02-14 09:41
Biegajacy przy pomocy specjalnych protez lekkoatleta prawdopodobnie pomylil swoja dziewczyne z wlamywaczem i ja zabil... masakra same zle wiesci od samego rana, najpierw gudzowaty, a teraz to
Wyświetlaj:
emerytr / 2013-02-21 13:11
niema wgl o czym mowic, to nie byl wypadek tylko zabojstwo z premedytacja. przykra sprawa ale takie leki jakie on bral i przemoc jakiej sie dopuszczal w domu odplacily sie z nawiazka. szkoda ttlko ze musiala zginac piekna kobieta a znany sportowiec skonczy w wiezieniu (oby)
Cukierek11 / 2013-02-21 14:35
Nie ma litości takiego człowieka...z zimną krwią zabił kobietę i to swoją dziewczynę... moim zdaniem powinien siąść sobie na krzesełku pod napięciem.
kristal / 2013-02-21 11:10
wiecie moze czy pistorius wyjdzie za kaucja czy nie> mam andzieje, ze za zabicie swojej kobiety ebdzie siedzial do konca zycia za kratkami
ciekawy_swiata / 2013-02-15 13:27
dlaczego media uzywaja okreslenia postrzelil smiertelnie? jesli ofiara zmarla to nie zostala postrzelona tylko zastrzelona. to jest roznica przeciez. pozatym nie mozna kogos calkowicie przypadkiem zabic strzelajac do niego 3 razy,,, w glowe ramie i tulow...
kisorer / 2013-02-15 11:15
no to kariera sie skonczyla tego wielkiego sportowca, przez takie glupie cos, masakra jakas
animaczka / 2013-02-15 11:14 / Bywalec forum
jestem pewna, ze ja zabil, nikt odrazu nie strzela jak nie wie kto to jest, poza tym podobno dochodzilo miedzy nimi do roznych klotni
ginkaj / 2013-02-14 11:05
dziwne, jakos nie wierze, ze to rpzez przypadek, cos musialo byc na rzeczy i mysle, ze wczesniej czy pozniej wyjdzie to na jaw...

Najnowsze wpisy