Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ostatnie kłótnie Sejmu V kadencji

Ostatnie kłótnie Sejmu V kadencji

Money.pl / 2007-09-07 21:21
Komentarze do wiadomości: Ostatnie kłótnie Sejmu V kadencji.
Wyświetlaj:
tomaldo / 2007-09-07 21:21
Czy zadamy sobie wreszcie to pytanie: po co nam ci pajace?
A może my Polacy lubimy tarzać się w pomyjach.

Mówią że demokracja polega na czynnym prawie wyborczym. Ale na kogo głosować?

Kończcie pajace. Wszyscy
omot / 84.201.219.* / 2007-09-07 22:08
z przykrością chyba się zgodzę:((( to jest naprawdę przykre! ktoś już dobrze napisał, że nie ma miejsca na koalicję..niech już wygra ktokolwiek ale niech wygra tak, żeby sam mógł coś zrobić..:/ inaczej się nie da
jahr / 91.94.140.* / 2007-09-08 09:32
żadna partia nie jest w stanie rządzić sama z braku właściwych fachowców. decyzje kadrowe pis to katastrofa (nazywana układem i walką z nim). dlatego potrzebna jest koalicja zgody, tak jak w Niemczech. Ale gdzie Rzym a gdzie Krym :-))))) od 2 lat wygrywają ludzie, którzy dzielą zamiast rządzić a "ciemny lud kupi wszystko" -J. Kurski
?! / 2007-09-08 16:14 / Tysiącznik na forum

"ciemny lud kupi wszystko" -J.
Kurski

Ta wypowiedź Jacka Kurskiego, wprawdzie nie z ostatniej debaty, to klasyczny przykład buty, zadufania w sobie i chamstwa nie tylko politycznego!
Na wczorajszej debacie natomiast Jacuś Kurski, reprezentując PiS zagalopował się w swych kłamstwach (najdelikatniej mówiąc), co wytknął mu niedawny koalicjant Roman Giertych. Chyba spaliłbym się ze wstydu, gdyby w Sejmie skandowano "KŁAMCA, KŁAMCA" (w stosunku do mnie, ale na szczęście nie jestem posłem). Można Giertycha nie lubić i takim uczuciem go darzę, ale nie mogżna odmówic mu pewnej błyskotliwości. Jacuś Kurski został wczoraj SKOMPROMITOWANY!!!
I pomyśleć, że ma tak bardzo NORMALNEGO brata Jarosława Kurskiego...
sierpowymwoko / 83.24.212.* / 2007-09-08 18:46
trafi i zabolało najwyraźniej, haa, haa!

Najnowsze wpisy