Ostra Jazda

jacquesmayol / 2007-08-16 12:36
No Panowie, dzis juz chyba za pozno dla wszystkich zeby sie wycofac, dlatego proponuje zapiac pasy i wyrzucic kompa przez okno bo to bedzie ostra jazda bez trzymanki na ktora lepiej nie patrzec :) ja juz jestem 6,2k w plecy, po dzisiejszym i jutrzejszym bede jakies 10k i cos czuje ze z moim szczesciem w zyciu tego nie odrobie, ale nie wyplace tego przez najblizsze 5 lat i zobaczymy czy faktycznie moje szczescie jest takie piekne :) oby te indeksy nie byly na takiej gorce jak Nikkei w 89r. Bo inaczej zycia nam braknie na odrobienie :P
Wyświetlaj:
KoP / 2007-08-26 19:49 / Bywalec forum
nerwy zaczęły puszczać?? A co powiesz dzisiaj?? Mam nadzieję, że nie umorzyłeś, bo byłbyś podwójnie do tyłu. Giełda i fundusze to nie maszynka do robienia pieniędzy, tu też można stracić.
Przez taki porywczy charakter Polaków nasza giełda wygląda na najbardziej rozchwianą w Europie. Największe spadki i wzrosty przeważnie zdarzają się u nas.
jacquesmayol / 2007-08-17 13:05 / portfel / "How deep can you go?"
eh tak wlaczam onet i widze pogrubiony naglowek:
"Prasa: szok, największa panika od 2000 roku"

telewizji nie ogladam ale pewno tak sama sieja defetyzm, jak ludzie zaczna umazac masowo jednostki TFI to dopiero polecimy :/
Bigman / 87.206.119.* / 2007-08-16 15:46
Ja jestem w plecy juz jakies 20 tys ale sie nie przejmuje, gdyz moje inwestycje to okres ponad kilku(lub kilkunasto letni) :-)

Jak mialbym jeszcze wolna gotowke to teraz dokupilbym bez wahania
radziej / 2007-08-16 15:51 / Bywalec forum
słusznie.... możesz pożyczyć kasę z banku pod zastaw swoich inwestycji, zrób to bez wahania...
jacquesmayol / 2007-08-16 15:07 / portfel / "How deep can you go?"
oj tak patrze na waluty, jen japonski poszybowal w gore a kazdy wie co to oznacza dla gieldy, nic dobrego :/
dotta / 83.17.118.* / 2007-08-16 13:00
Czy jest szansa, że kiedykolwiek to odbije? Ja mam już dość - strata rzędu 3 tys. zł to dla mnie nie mało.
Ktoś z was "wsadził" kasę w Milleniu zrównoważony? Dlaczego takie spadki jeżeli inwestują tylko 50 % w akcje.
Czy mogłabym wycofać część pieniędzy? Z jakimi konsekwencjami muszę się liczyć?
blade / 157.25.9.* / 2007-08-16 13:05
ja tez zaiwestwoałem w millenium zrównoważony (super duet) i jetem podobnie w plecy jak ty ale czekam mam nadzieje ze przejdzie
dotta / 83.17.118.* / 2007-08-16 13:58
Czekasz? Masz nadzieję? Ja ją tracę i jestem gotowa wycofać co włożyłam i dać na lokatę progresywną - po 12 m-cach oprocentowanie może choć trochę zniweluje straty.
Wybrałam najgorszy z możliwych momentów nie spodziewając się że aż tak ruszy w dół - w końcu wyniki notwań przedstawiały się imponująco!!! To doświadczenie nauczyło mnie nie polegać na opinii bankowców - krętaczy.
klo / 149.156.37.* / 2007-08-22 14:42

Wybrałam najgorszy z możliwych momentów nie spodziewając się że aż tak ruszy w dół
- w końcu wyniki notwań przedstawiały się imponująco!!!


Ja ją tracę i jestem gotowa wycofać co włożyłam


kiedyś musiał przyjść korekta...wspaniałe wyniki w ostatnim okresie nie dają gwarancji że taka sytuacja będzie się utrzymywać w nieskończoność! drodzy państwo na funduszach nie zarabia się w krótkim okresie!!!
dotta,
jeżeli zamierzasz inwestować dłużej niż 2 lata nie ma co sie za bardzo przejmować tym spadkiem, że akurat zakup był w górce to już trudno teraz trzeba czekać a nie wypłacać i przeliczać straty, w długim okresie można odrobić i jeszcze być na plus, wszystko zależy od tego jak długi jest ten okres. wypłacać teraz, w dołku to ostatnia rzecz jaką bym polecał, moim skromnym zdaniem...
radziej / 2007-08-16 15:34 / Bywalec forum
bankowcy manipulują, a Ty zwyczajnie nie myślisz samodzielnie. w tej sytuacji nie mozesz polegac na ich zdaniu ani na wlasnych decyzjach...
Trade / 2007-08-16 12:44 / Bywalec forum
Jeżeli masz zamiar wypłacić za 5 lat to to co się teraz dzieje to dla ciebie nie powinno być tak straszne czas odrobi starty zobaczysz.
radziej / 2007-08-16 15:35 / Bywalec forum
czas leczy rany.... ale tak jest ponoć w nieszczęśliwej miłości, w biznesie nikt tego nie weryfikował.
malypiesek / 81.144.199.* / 2007-08-16 13:31
nie sprzedawac - kupowac ! pozdro all
radziej / 2007-08-16 15:36 / Bywalec forum
ostro...
kiler1 / 2007-08-26 20:31 / Bywalec forum
fundusze to fundusze, az dziw ze ludzie tak latwo ufaja marketingowi...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy