Forum Polityka, aktualnościKraj

Ostry atak na Kaczyńskiego. "Chyba czyta Mein Kampf"

Ostry atak na Kaczyńskiego. "Chyba czyta Mein Kampf"

Wyświetlaj:
tomcio_paluch / 2012-09-28 09:29 / Bywalec forum
Jutrzejszy przemarsz może być początkiem dużych zmian. Hasło jest rzeczywiście bardzo celne. OBUDŹ SIĘ POLSKO!
ignorantt / 2012-09-28 10:48
ten cały marsz zapowiada się na bardzo duży, tylko nie wiem na ile to wiarygodne w sumie wiadomości, bo wszytskie pzremarsze PiSu miały być olbrzymich rozmiarów a bywało bardzo, bardzo różnie
ździcho / 178.42.41.* / 2012-09-28 12:02
Cóż z tego czy ich dużo, czy ich mało? Oni tylko maszerują. A mówią o sobie: "Opozycja". Śmichu warta błazenada.
A czy Kaczyński czyta Mein Kampf? Przecież to jego Biblia.
bsf / 46.45.103.* / 2012-05-14 13:09
Kultura rodem z POdwórka czyli chamstwo arogancja i bezczelność kolejnego pOsła z PO.
1. Janusz Palikot (wtedy wiceszef PO): "Jarosława Kaczynskiego trzeba zastrzelic i wypatroszyc (…)
Bronislaw Komorowski pójdzie na polowanie na wilki i zastrzelimy Jaroslawa Kaczynskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaz w Europie".

2. Bronisław Komorowski (wtedy marszałek Sejmu, PO):
"Będziemy polować na kaczki tylko teraz jest okres ochronny".

3. Radosław Sikorski (minister w Rządzie Tuska):
"Jeszcze jedna bitwa, jeszcze dorżniemy watahy, wygramy tę batalię!" - na konwencji PO o członkach PiS.

Andrzej Wajda (reżyser, jawny zwolennik PO):
"Kiedy wreszcie z pomocą naszych przyjaciół odbierzemy TVP nie będzie litości dla partyjnych prawicowych dziennikarzy. Wystrzelamy jak psy."
ździcho / 178.42.41.* / 2012-05-14 14:34

Kultura rodem z POdwórka czyli chamstwo arogancja i bezczelność kolejnego pOsła z PO.

Tak jest. Bezczelnie mówi prawdę prosto w nos. Zero dyplomacji. Chamstwo!
w tył zwrot / 94.42.189.* / 2012-05-14 13:03
jak kopali modlących sie ludzi, jak szczali na zapalone znicze, jak z krzyzem z puszek obrazali katolików, ajk wulgarnie obrzucali wyzwiskami gomadzacych sie we wspólnej modlitwie żałobnej. Sa zrobione filmy trzeba im to kazac oglądać !

NAJWĄŻNIEJSZE ŻE PRZYWRÓCILIŚCIE BRAMIE 2 STOCZNI GDANSKIEJ DAWNY WIZERUNEK, ZNOWU MAMY LENINA W GDANSKU.

ZNOWU STOCZNIA JEST IM LENINA !!!!!!!
ajhbergen / 2012-05-14 13:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kto szczal? Kto szczal? Ludzie Dudy szczali na trawnik sejmowy, bili poslow, bezprawnie zatarasowali poslow w Sejmie. Za to powinni byli byc aresztowani, podobnie jak czern z Krakowskiego Przedmiecia.
fsafsasfas / 194.48.219.* / 2012-05-14 14:01
Ja widze roznice pomiedzy szczaniem na trawnik a znicz . Czyli jest zdolność obserwacji ale brak zdolności interpretacji.
Natomiast biorąc pod uwagę rozmiar tragedii jaki dotyka niektorych ludzi w Polsce i z drugiej strony grubiaństwo niesiolowskiego i innych z 'rzadu' to uwazam, ze posłowie powinni byc zadowoleni ,ze nie doszlo do czegos gorszego bo bylo widac ,ze wlasnie czegos gorszego sie obawiali.
Gdy ludzie sa zrozpaczeni to moze dojsc do tragedii. Tak samo jak doszło gdy czesc ludzi jest nakrecona 'jezykiem milosci' propagandy PO gdy doszlo do mordu w Lodzi posla pisu.
Antek 01 / 2012-05-14 14:31 / Bywalec forum
Nie rozumiem jak ludzie mogą jeszcze popierać PO... nie dotrzymali żadnych obietnic przed wyborowych...
@@@ / 89.68.238.* / 2012-05-14 20:16

nie dotrzymali żadnych obietnic przed wyborowych...

Nie tyko nie dotrzymali ale zwyczajnie klamali.
Mieli nie podnosic podatkow a podniesli.
Mieli nie wydluzac wieku emerytalnego a wydluzyli.
bsf / 46.45.103.* / 2012-05-14 13:34
(1) "Jeśli uważacie państwo, że J.Kaczyński i PiS w czasie kampanii wyborczej maja zamiar aresztować kandydatów innych partii, używać podsłuchów, to weźcie pochodnie w ręce i idźcie na Pałac Prezydencki..."
(2) "Jeśli nie zrozumiecie, że ta współpraca jest potrzebna, wyginiecie jak dinozaury"
(3) "Najlepsi i twardzi idą na wojnę z PiS-Do tej wojny potrzebuję ludzi najlepszych, twardych. Dlatego to otoczenie będzie teraz pomagało Grzegorzowi Schetynie bić się w Sejmie z PiS-em"
(4) "Ten atak nie zostanie jednak bez odpowiedzi" (reakcja na ujawnienie afery hazardowej.)

Donald Franciszek Tusk.
juju / 77.254.24.* / 2012-05-14 12:58
Halicki - nie pitol - głupków z nas czytelników robisz czy co? Językiem nienawiści gęby sobie nie wycieraj, tylko najpierw na swoją formację, której członkowie do zbrodni zabójstwa się posunęli, a potem umoralniaj. PO już zgniło, tylko jeszcze jak zbuk w skorupce siedzi, ale pęknie niedługo - a smród wtedy będzie!!! ojojoj!
JanuszPOlikot / 2012-05-14 12:57 / Tysiącznik na forum
Mam wrażenie, że główną lekturą prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego jest ostatnio Mein Kampf - powiedział Andrzej Halicki (PO)

A mnie twoje wrażenie nie obchodzi!!!! Do roboty POwskie POpaprańcy nieroby ....!!!!
SORGE POLONIA / 94.42.189.* / 2012-05-14 12:56
NIENAWIŚĆ PO DO PRAWDY I FAKTÓW JEST ODRAŻAJĄCA !
>>>
- Rosjanie porozumieli się z władzami Indonezji w sprawie wspólnej akcji ratunkowej i wspólnego wyjaśniania katastrofy samolotu testowego SSJ 100, który w środę rozbił się w tym kraju - podaje "Rzeczpospolita".
W Indonezji będzie pracować ok.100 Rosjan. Powołano kilka grup roboczych do badania spraw inżynieryjnych, przebiegu lotu, współpracy załogi statku powietrznego i służb naziemnych oraz zbadania miejsca katastrofy.
w tył zwrot / 94.42.189.* / 2012-05-14 12:58
a naszym rosjanie w Smoleńsku pozwolili popatrzec sobie z odległości na wrak TU i zbadac kilka fragmantów.

ale t już sprawa godności elektoratu tuskowego.
Ostrovsky / 194.48.219.* / 2012-05-14 12:54
hehehe dobrze ,że niesiołowski nie eskaluje nienawiści :) i ,że radzio gdy mowil o dożynaniu watah itd....

edukacja idzie na psy teraz ,ze ludzie maja problemy ze zrozumieniem tekstu ktory czytaja.
mysle ,ze ten ignorant nie przeczytal nawet Main Kampf a uzywa tej ksiazki jako manipulacji bo jest zle kojarzona i chce to skojarzenie podczepic pod kaczora.
nic co mowi kaczor (oprocz tego ,ze wypowiedzial nazisko autora ksiazki) nie jest zwiazane z trescia Mein Kampf.
No ale przecież propaganda w stylu Goebelsowskim (zachecam do przeczytania na czym to poelga) wlasnie tak dziala - pieprzona miernota .

załosne to co mówi ten pajac, a jeszcze bardziej zalosne ,ze za duzo ludzi lyka to jako prawde
konserwa / 2012-05-14 12:51 / Tysiącznik na forum
Jeżeli teraz Kaczyński da się sprowokować takiemu nic jak Halicki to będzie dalej tracił na rzecz SP Ziobry i Kurskiego. Jeśli jest się politykiem to trzeba się przyzwyczaić to takiego opluwania i wyjść z tego z twarzą co prawda oplutą, ale zwycięską - udowodnić bezsens reformy w takim kształcie jaki zaprezentowała PO i poparły ją PSL i Palikot.
Ta reforma pewno razem na ulicy zgromadzi wszystkie związki od Solidarności po OPZZ bo jak długo można dokopywać zwykłemu szaremu człowiekowi?? Z drugiej strony pewno na Euro będzie gorąco bo ludzie są wkurzeni i już same igrzyska nie wystarczą.
ździcho / 178.42.41.* / 2012-05-14 12:49

Mam wrażenie, że główną lekturą prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego jest ostatnio Mein Kampf

Wrażenie?! Ostatnio?! Przecież on jest tym przesiąknięty na wskroś i jest to jego ideologia od lat jezeli nie od dekad. Fascynację obu Kaczyńskich Hitlerem było widać jak na widelcu już w 20005 roku, kiedy to sę dorwali do władzy!
konserwa / 2012-05-14 12:53 / Tysiącznik na forum
Oj źle życzysz Kaczyńskim skoro chcesz ich u władzy w 20005 roku.
ździcho / 178.42.41.* / 2012-05-14 14:33
Przeliczyłem się :) Poza tym wiem co mówię, bo przeczytałem Mein Kampf od deski do deski. Dawno, ale dużo pamiętam i dużo pasuje do sposobu myślenia bliźniaków, choć nigdy do fascynacji hitlerem oficjalnie nie przyznawali się.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-05-14 20:25

przeczytałem Mein Kampf od deski do deski

Oj cyganisz Ździchu cyganisz.
rozbawiony / 178.182.218.* / 2012-05-14 19:55
zamiast cynować dziurawe kotły? Cóż za poświęcenie
KLD3 / 89.78.177.* / 2012-05-14 12:41
Halicki nie odwracaj kota ogonem i nie ośmieszaj się. Rozumiem nerwy
ale opanuj się bo zdefekujesz i będzie smród jaki panuje rozprzestrzenia się z twojej partii. Nie pomoga wam koledzy z SLD (PZPR)
ANTYRAS / 78.9.146.* / 2012-05-14 12:41
(Loża prasowa) wypomniał przew. Solidarności p. Dudzie, że ... "za czasów komuny służył jako komandos w Syrii". To jest stary, komunistyczny chwyt propagandowy (szostkiewicz to przecież stajnia post-komunistycznej "Polityki"). Mamy zatem kolejną ikonę "elity dziennikarstwa PRL i III RP". W tym samym programie wraz z red. BLUMSZTAJNEM (GW), NIE WIDZĄ NIC GODNEGO POTĘPIENIA W ATAKU NIESIOŁOWSKIEGO na dziennikarkę Stankiewicz (walenie w kamerę, okrzyki "marszałka Sejmu" WON!). Moim zdaniem, nie powinno zatem nikogo dziwić, że NIENAWIŚĆ i CHAMSTWO NIESIOŁOWSKIEGO i PALIKOTA, usprawiedliwiane przez "elity dziennikarstwa" z Trybuny, Polityki i GW, i propagowane latami przez tzw. "wolne media" owocują polskimi BREVIKAMI w postaci r. cyby! De facto mentalnymi rodzicami r. cyby są: niesiołowski, palikot, szostkiewicz, blumszatajn, wołek (dziękczynna wyprawa do Londynu ws. poparcia gen. Pinocheta), lis, stasiński, adam m., jakub wojewódzki (rasistowskie napaści na obywateli Polski o ciemnym kolorze skóry) i im podobni. Nie można zapomnieć też o innych – np. taka „profesor” pietrzyk-zienewicz w TVP3 kwituje prośbę o ocenę napaści niesiołowskiego na dziennikarkę Stankiewicz słowami „nie mi doradzać PO” – jedynie tyle ma do powiedzenia nt. CHAMSKIEGO ATAKU na dziennikarza. Analizując historię zauważam, że podobne PRZYZWOLENIE DLA ANTYDEMOKRATYCZNYCH ZACHOWAŃ miało miejsce w III Rzeszy – i czym się to skończyło. Ale prof. zieniewicz woli „RŻĄĆ GŁUPA” żeby tylko utrzymać się przy korycie. Podobnie jak funkcjonariusz „wolnych mediów” red. maziarski – on wręcz jawnie popiera zachowanie niesiołowskiego (w TOK FM). A pytanie jest takie, czy człowiek niezrównoważony jakim jest s. niesiołowski może być przewodniczącym parlamentarnej komisji nadzoru nad armią? Czy z takim pajacem aby na pewno Polska jest bezpieczna?
dupek / 178.42.255.* / 2012-05-14 12:47
a co w tym zlego , tepak typu Duda powinien sie wstydzic swoich zachowan , jesli nie to to jest zwyklym pisowskim gnojem.
dupek / 178.42.255.* / 2012-05-14 12:40
a ja mysle, ba wiem ze oszolomem jest niestety twoj guru Jarukowycz.
herr flick / 193.200.47.* / 2012-05-14 12:36
aby słupki choć trochę drgnęły,prymitywy
Magda S / 2012-05-14 12:39 / Bywalec forum
on zawasze był jakoś naładowany negatywna energią i złymi emocjami, odkąd pamiętam jego działania na scenie politycznej, zawsze to samo go wyróżniało - język nienawiści. Chwilowo tylko złagodniał i wykreował się na mniej agresywnego, ale długo to nie tyrwało jednak. Prawdziwe oblicze wraca zawsze
pajchiw / 2012-05-14 12:54 / Tysiącznik na forum
No pewnie - medialnie tak go wykreowano przed wyborami w 2005. Już zapomniałaś, że pierwsze zdjęcia jego brata, na których nie wyglądał jak idiota zalały media dopiero jak zmarł? Jakby nie było normalnych zdjęć to by ich nie publikowali post mortem, no bo jak? - po prostu wcześniej te normalne by się nie "sprzedały". Chciałaś w to wierzyć co przekazały Ci media, a przekazywały, że to, że jest źle (chociaż w wersji by Mr. Rostowski raz jest, a innym razem broń Boże nie jest :) ) to wina Kaczyńskich. A prawda jest taka, ze to wina ich wszystkich, Tych, którzy trzymają łapę na jakichkolwiek zmianach na lepsze w naszym kraju. I PO i PiS, i popłuczyn po PZPR. To im pasuje bieżący układ - tylko oni na nim wygrywają. Myślę, że - niestety - kiedyś zgodzisz się ze mną zaglądając do swojego portfela po wypłacie...
konserwa / 2012-05-14 12:58 / Tysiącznik na forum
Dodaj do tego Palikota bo on jest mieszanka popłuczyn po komunie i lewackiego skrzydła PO. Tyle lat mu nie przeszkadzało klepać Donalda po plecach i mówić dobrze Donek.
pajchiw / 2012-05-14 13:12 / Tysiącznik na forum
Zgadza się.
Że tak powiem:
ci, których pominąłem niech się nie obrażają, nie chciałem ich pominąć, po prostu są mało ważni na dzisiejszej arenie politycznej. Ale fakt - cała paczka z UW - świetny przykład.

Najnowsze wpisy