Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ostry atak na Komorowskiego. "Obiecał i oszukał"

Ostry atak na Komorowskiego. "Obiecał i oszukał"

Wyświetlaj:
andrzejbwawa / 94.42.51.* / 2015-05-17 14:26
Moja córka doskonale wykształcona za własne pieniądze, na prywatnych uczelniach, informatyk. Właśnie 30.04.2015 roku wyjechała na stałe na zachód. Praca w wyuczonym zawodzie czekała już tam na jej przyjazd. Pierwsza Polka w tej firmie. Na razie umowa próbna na trzy miesiące. Potem na stałe i żegnaj Polsko. Dziękuję Ci za to bardzo serdecznie, Szanowny Panie Prezydencie. Pamiętaj tylko, że jak ostatni Polak zgasi światło to, kto na Ciebie będzie pracował. Tak, ja na pewno pójdę głosować. Tylko czy na Ciebie? Jestem rocznik 1952, zacząłem pracować 07.03 1970 roku jeszcze w PRL-u. Żeby Pan mógł się wykształcić za darmo. Mam, więc ponad 45 lat pracy i tylko dwa do 65 lat. Potem to, co mi Pan Szanowny Prezydent dołożył, bo 47 lat pracy było mało. Podejmując pracę w 1970 roku Państwo Polskie zagwarantowało mi emeryturę w wieku 65 lat. RP jest spadkobierczynią PRL-u. Prawo nie powinno działać wstecz. Majątek przejęliście błyskawicznie. I w przeważającej większości już go sprzedaliście. Tylko zobowiązań nie dotrzymujecie. Przed poprzednimi wyborami obiecał Pan Polakom zawetowanie tej uchwały. A zaraz po wygraniu, bez walki o swoich wyborców ją podpisał. Czy Pan myśli, że Polacy maję sklerozę?? Może Pan znowu obieca nam coś zawetować?? Zamiast żebrać lepiej niech sobie Pan poszuka innej pracy..... A może czas nareszcie wnuki chować. Niestety na nasze nieszczęście i tak do końca życia. Ludzie na taką osobę jak Pan, będą mówić Panie Prezydencie.
zawiedziona / 178.235.45.* / 2015-05-30 09:20
i jeszcze jedno.Myślę że Pan wie że informatyk w Polsce zarabia bardzo dobrze.Najczęśćiej są to pieniądze z czterema zerami więc niech Pan nie narzeka.Córka wyjechała bo chciała.W dużych miastach informatycy mają się dobrze.Myślę też że P.w takim mieszka bo inaczej nie widzę możliwości kształcenia dzieci w prywatnych uczelniach.Jest pan jak wszyscy popierający PiS nastawiony jedynie na zysk.I wstyd pisać do Prezydenta ;,na Ciebie.jest P hejterem chyba opłacanym przez PiS.
Nie piszcie tylko o P.Niesiołowskim-bo i mnie wstyd jak go słyszę ale co powiecie o Brudzińskim ,kiedyś Hofmanie teraz Mastalerku i Pani Pawłowicz i jeszcze paru innych.PiS to partia gdzie większość jest rodzicem jednego dziecka.Kto będzie pracował na Pana?Bo w kraju nikt taki nie został.Co to znaczy bardzo dobrze wykształcona?Moje dzieci znają parę języków i są poza tym jeszcze po studiach p[odyplomowychalbo z dodatkowym kierunkiem za który trż płaca same.Takich narzekań jak od Pana słyszę tylko od tych co są popierani przez rydzyka.Celowo z małej litery.Obejrzyjcie film o nim to zobaczycie jaki z niego człowiek.WSTYD
zawiedziona / 178.235.45.* / 2015-05-30 09:03
Widocznie Panu się bardzo powodziło.Moje dzieci też są wykształcone i mimo że nie mieszkam w mieście gdzie są uniwersytety skończyły studia .Dla mnie na prywatnych uczelniach się nie dało bo jeszcze dojazdy i życie.Pracowałam od stycznia 70 r.Wychowałam czworo dzieci i uważam że mimo wszystko to były dobre lata.Chciałby Pan żeby córka pewnie tu w kraju zarobiła tyle co za granicą?Myśli Pan że polska taka bogata była?
Uważa Pan że P.Prezydent nie zasłużył na prezydenturę?Spłacił wszystko ma pięcioro dzieci i jego emerytura jest przez nich zabezpieczona.Gdyby Pan chciał mógłby Pan iść na emeryturę ale widocznie P.nie chce.Ci co mają jedno dziecko zwykle mają wszystkiego mało i chca jeszcze i jeszcze?Nie bardzo ma kto na P.emeryturę zapracować bo córka pracuje na obcych ludzi.I proszę nie mówić że wyjechała bo tu nie mogła pracować,wyjechała bo chciała.Moja w kraju zarabia 10000 bo jest bardzo dobrym fachowcem i nawet w kraju ma tyle propozycji że nie musi wyjeżdżać.najlepiej zwalić na innych wszystko.Nie dostaliśmy w latach powojennych nic od Niemiec bo Rosja tego pilnowała i nie jesteśmy bogatym krajem.Z powodu takich jak Pan możemy stać się drugą Grecją i tu Pan narozrabia a potem ucieknie do córki?Jeszcze jej nie zatrudnili.Takich roszczeniowych pracowników nawet na zachodzie nie chcą.
I niech mi Pan powie co zrobił Kaczyński przez dwa lata i nie było wtedy kryzysu
Barb / 83.26.255.* / 2015-05-29 23:32
Syn kolezanki, tez po informatyce wyjechal do Anglii. Praca miala na niego czekac, tymczasem po 2 mcach znalazl w sklepie. Jak mieszkal, lepiej nie mówic. Wrocil do PL, bez problemu znalazł prace w swoim zawodzie i za wiecej niz 1200 zł. No i ma normalne mieszkanie, nie tak zgrzybione, w jakim miezkal w Anglii. Takze moze i twoja córka zamiast szukac pracy w PL z góry założyła, że pracy nie ma.
fircyk / 62.122.234.* / 2015-05-17 13:55
Jak djametralnie role sie odwracaja PO p rzezcale swoje panowanie plulo na Pis Kaczynski wytrzymal a teraz PO POpuscilo w galoty radze jaknajszybciej wyjedzcie na zmywaki niczem dosiegnie was reka sprawiedliwosci.
Kleofas739 / 178.43.91.* / 2015-05-17 10:14
Bredzisław I padł w TV na kolana przed narodem: Ludzie nieodsuwajcie mnie od koryta - wezme się w końcu za robote. Już przecie żeśmy się dość z Anką samolotem nalatali i na Wasz koszt n********.......
Anna K. / 89.66.146.* / 2015-05-16 23:34
PIS już po raz kolejny rozpoczął swoją kampanię nienawiści, to potrafią robić najlepiej,
nie chcę tak negatywnego prezydenta
Alik65_162 / 86.63.121.* / 2015-05-16 18:57
Po za tym, że "nie bede premierem jak brat zostanie prezydentem" Prezes obiecał jako premier (ma większe możliwości):
Oto dorobek PiS :
1. " 3 mln mieszkań " obiecanki cacanki
2. 7,7 km odcinek autostrady A6 oddany do użytku w 2007r.Wstrzymanie na dwa lata rozpoczętej już budowy A1 i A2.
3. Zadłużenie zagraniczne w 2005 kiedy Pis objął władzę, wynosiło 132,927 mld.$. W roku 2007, kiedy PiS stracił władzę wynosiło 234,052 mld $.(rocznik statystyczny 2008 str. 606) Wzrost zadłużenia o 77% W dwa lata przy światowej koniunkturze ponad 100 mld. dolarów ( ok 320 mld zł przy obecnym kursie) zadłużenia więcej.
4. Obniżenie na odchodne składek ZUS i PIT (głównie dla najbogatszych) - budżet stracił na tym ok 150 mld zł a ludzie w swoich dochodach nawet tego nie zauważyli
5. Rodzina Na Swoim - kosztowała z budżetu dziesiątki mld ,a jedyny tego efekt to dwukrotny wzrost cen mieszkań.
6. Średnia płaca krajowa niższa o 40% od obecnej . Za PIS-u w 2007 - 2691 zł, na koniec 2011r - 3682 zł
7. Płaca minimalna niższa o 50% od obecnej. Za PIS-u w 2007 - 936 zł, obecnie 1600 zł
8. Zaszczuwanie niewygodnych oponentów politycznych co kończyło się ich śmiercią.
9. Zapaść służby zdrowia. Po aresztowaniu kilku wybitnych lekarzy liczba przeszczepów spadła do zera co kilkaset Polaków przypłaciło życiem.
10. 2 mln Polaków wyjechało za chlebem za granicę. Obecnie więcej wraca niż wyjeżdża.
11. Średnie bezrobocie wyższe niż obecnie choć gospodarka światowa była w szczycie koniunktury.
12. Grube miliony wyłożone na budowę świątyń i odwierty Rydzyka ( które okazały się kompletną klapą)
13. W aferach ekipa Kaczyńskiego pobiła wszelkie dotychczasowe rekordy.
14. Zakup rafinerii w Możejkach. Od początku przynosi tylko straty które przekładają się na wyższą cenę paliw w Polsce.
15. Embargo na eksport na wschód produktów roślinnych w tym z drzewa.Straty to dziesiątki mld.
16. Pośmiewisko z rządu Kaczyńskiego na arenie międzynarodowej.Przypominam "kartofle" w prasie zagranicznej i 3 min audiencję u prezydenta USA.
17. Wytropienie "UKŁADU". Jedyne co wytropił to układ we własnym rządzie ( Lepper, Kaczmarek, Netzel i Kornatowski)
18. Porażająca nieudolność. Pułapka zastawiona na koalicjanta okazała się kompletną klapą, a nikomu z WSI nie udało się postawić jakichkolwiek zarzutów.
Po dwóch latach tych pseudorządów Kaczyński skapitulował a następnie przez 7 kolejnych razy przegrał wybory.
19. Jedyny realny sukces - anulowanie milionowych długów Kaczyńskiego z czasów PC.
gall_anonim / 85.28.132.* / 2015-05-29 11:28
Wyssałeś to z szóstego palca u lewej nogi, czy widziałeś w pijanym widzie? Radzę ci przestań ćpać, albo przynajmniej zmień dilera. I kup sobie liczydło porównaj ceny z płacą minimalną to zauważysz (albo nie, lemingi są ślepe), że za tą rzekomo niższą płacę można było kupić więcej niż teraz.
dddddd / 80.53.253.* / 2015-05-18 12:33
To nie te wybory... Mówimy o prezydenturze, w parlamentarnych cały stary zgniły układ PO-PIS jest do wywalenia. Ale Bronek sobie już przechlapał i musi odejść.
emeryt jacek / 80.238.90.* / 2015-05-16 10:31
Okłamał i nie dotrzymał żadnej ale to żadnej obietnicy a tylko podpisywał to co p.o.przyniosło do podpisania bez konsultacji z innymi co o tym myślą
respect / 94.42.189.* / 2015-04-14 08:59
pierwszą decyzją pana Bronka było pobudowanie w trybie błyskawiczym pomnika ku czci sovieckim bandziorom z 1920r którzy napadli na Polskę.
W nieodległym Wołominie grupowo zgwałcili na śmieć pielęgniarki i siostry zakonne posługujące w szpitalu miejskim, 33 ofiary ich bestialstwa !
czy za to dostali pomnik ?
respect / 94.42.189.* / 2015-04-14 08:56
czy wiecie za jakie zasługi Komorowski odznaczył najwyższym odznaczeniem RP Aleksandra Hala Orderem Orła Białego z Szarfą ?

Doprowadził do kompletnej degrengolady to odznaczenie, nadawał jak leci swoim koleżkom.
respect / 94.42.189.* / 2015-04-14 08:48
dosyć już kłamstw Platformy w Polsce.
5 lat temu jak bronek protestował na tekst Jarka, że prywatyzuje szpitale, ba nawet w ramach procesu wyborczego kazał się przeprosić. A dzisiaj co ? wiadomo prywatyzują ile wlezie !

Jak najwięcej prawdy o tej ferajnie i jej kontaktach z WSI, niemiecką chadecją, gangiem pruszkowskim ( Miro Drzewiecki)]
Mirek na te oświadczenie Ziobry miał mu wytoczyć proces, a jednak przez 3 lata siedział cicho , nawet uciekła z kraju na Florydę do swojej rezydencji.
jajan / 62.182.213.* / 2015-04-14 06:24
pis nie będzie dyktował prezydentowi co ma robic
jak to było gdy prezydentem był l.kaczynski.
Bronisław Komorowski jest prezydentem wszystkich Polakow.gebelsowskie kłamstwa pisowcow nie działają bo ta zdegenerowana forma jest bardzo przestarzała i nie dziala na współczesnych ludzi.
Bolek223 / 83.5.125.* / 2015-05-15 15:29
Coś mi się wydaje, że pałasz nienawiścią do wszystkich bliźnich a w szczególności tych z PiSu. Popatrz na Bronka i zobacz co obiecał a co mamy? Niebój się nowego, Polacy tacy jak ja czekają na zmiany. Mamy dość wyjeżdżania za chlebem i słuchania o Prezydencie wszystkich Polaków. Widzimy jak dobrze mają się układy towarzyskie i kogo popiera Bronek. Jak mu konkurencja zapukała do drzwi wziął się do roboty, a tak liczył na pierwszą turę. Czas na zmiany!
koczis / 2015-04-13 11:30
Oj ma sie czym pochwalic - fakt. Gdyby jak u Pinokia nos rosl przy klamstwie bylaby most na Alaske
7uh / 112.198.77.* / 2015-04-13 04:10
A co z WSI, co ze Skokiem Wolomin, Amber Gold, Pro Civil, czyta kasa zostala przekazana ruskim?
Szogun do swoich won.
respect / 94.42.189.* / 2015-04-14 08:51
to jest właśnie dorobek Komorowskiego. Ale poza tym ma jeszcze więcej za kołnierzem.

a wiecie za co odznaczył Aleksandra Hala najwyższym odznaczeniem RP, Orderem Orła Białego z Szarfą ? czy za sukcesy w niszczeniu sstemu edukacji swojej żony ?
tr545545 / 31.0.1.* / 2015-04-13 00:10
NIE wybaczy Narod ci, zes agntem. w.S.I....
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Teddy / 130.255.156.* / 2015-04-12 22:43
o jednym Prezesie "Ten człowiek w życiu prawdy nie powiedział".
fsb / 31.0.1.* / 2015-04-13 00:13
Katastrofa Smolenska POzwolila niektorym osiagnac stanowiska, o ktorych w innej sytuacji mogliby tylko POmarzyc...tak, zamach stanu to POtwierdza..
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jajan / 62.182.213.* / 2015-04-14 06:28
bez przesady ,prezydent kaczyński w momencie katastrofy mial 12% poparcia społecznego i najmniejszych szans na reelekcję.wygrał by z nim wtedy nawet pani ogórek.
wojd / 164.127.173.* / 2015-04-12 22:26
Obiecanki-cacanki to główne narzędzie Platformy i Komorowskiego. Niestety, masa ludzi się na to nabiera.

Najnowsze wpisy