Forum Forum finansoweKredyty

Ostrzegam przed ślamazarnością GE Money Bank!!!

Ostrzegam przed ślamazarnością GE Money Bank!!!

zGEnerwowany / 87.96.43.* / 2006-08-30 16:48
Jak myślicie, ile może trwać rozpatrywanie wniosku kredytowego? Tydzień, miesiąc, dwa? Zła odpowiedź - w GE trwało to w moim przypadku 2,5 miesiąca! Bez żadnej zwłoki z mojej strony. Po 2 miesiącach (!!!) kapnęli się, że oprócz PITa potrzebują jeszcze zaświadczenia o dochodach z US. Zakładacie, że bank przestrzega zapisanego w umowie terminu wypłaty kredytu (5 dni roboczych)? Nic z tego! Po upływie 5 dni roboczych (i 3 miesiecy od momentu złożenia wniosku), na mój telefon obiecali potraktować mój wniosek jako priorytetowy!!! Uwaga: w GE Money Banku potrzebują więcej niż kwartał na wypłatę kredytu!
Wyświetlaj:
NIEZADOWOLONY KLIENT / 85.112.222.* / 2010-01-20 14:00
NIE POLECAM, ZŁODZIEJSKIE WARÓNKI - SPŁACIŁEM RATĘ PRZED TERMINEM - ZALICZONA ZOSTAŁA JAKO SPŁATA OSTATNIEJ RATY - DOLICZYLI 45 ZŁ ZA NIETERMINOWĄ SPŁATĘ - SPŁACIŁEM IM WSZYSTKO NIECH SIĘ WYPCHAJĄ. DODATKOWO PRZYZNALI MI LIMIT NA KARCIE 5000 ZŁ PO CZYM GDY POŁĄCZYLI SIĘ Z BPH ZMNIEJSZYLI LIMIT DO 2000 ZŁ - ŚMIECH
heff / 83.25.218.* / 2010-04-03 21:55
Niezadowolony klient to niekumaty klient - czlowieku w umowie masz napisane,ze dodatkowa spalata raty skara je od konca, a skoro zrobiles sobie przerwe w splacie kara zostala naliczona wedle warunkow. Jak sie nie czyta umow to ma sie problemy, Po to jest regulamin ktory otrzymujesz aby go przeczytac .
bogiman / 194.99.117.* / 2010-04-06 11:03
Chyba chciałeś napisać: Najlepszy Klient to niekumaty Klient
heff / 83.25.233.* / 2010-05-28 21:57
Nie przekrecaj moich slow, po to sa umowy zeby je czytac,a nie wrzucic do szafki, nie wywiazac sie z warunkow umowy i psioczyc na bank.
UWAGA NA BPH-ZŁODZIEJE!!! / 89.72.70.* / 2011-04-07 03:56
Góra!!
Zirytowana / 109.243.26.* / 2010-01-29 18:32
Spłacam kredyt na zakup konsumencki już od roku, zawsze przed terminem i nie było problemu...aż do dziś !!! Przyszło bowiem pismo z informacją, że mam zadłużenie na prawie 400 zł !!! Pomyślałam, że może coś przeoczyłam i nie zapłaciłam raty ale przejrzałam przelewy i miesiąc w miesiąc płaciłam. Skąd więc zadłużenie? Po telefonie do DOK okazało się, że wpłaciłam ratę 3 dni za wcześnie i zaczytała się na okres rozliczeniowy z poprzedniego miesiąca. Dzięki mojej sumienności otrzymałam karę za niezapłacenie raty w wysokości 45 zł i nakaz zapłacenia dwóch rat- tej niby zaległej zapłaconej za wcześnie i przyszłej. Jakaś paranoja !!! A co z tymi pieniędzmi, które wpłaciłam? Tak są na rachunku ale nie są traktowane jako zapłata raty. Teraz mam u nich zadłużenie a jednocześnie nadpłatę na plusie, której rzekomo nie da się przeksięgować. Przeczytałam umowę kredytową i nic nie znalazłam. 0 informacji o tym co się stanie jak ktoś wpłaci za wcześniej, na wyciągu też nic nie wyszczególnione. Sama pracuję w banku ale takie coś to już przegięcie. Chyba odwiedzę ich placówkę bo nie zamierzam dać się robić w bambuko !!! Nie rozumiem jak w jednym kredycie można być jednoczenie zadłużonym i mieć nadpłatę. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego Banku.
aniela120 / 85.221.167.* / 2010-03-31 20:49
Witam ! Też zapłaciłam wczesniej o jeden dzień pierwszą ratę ! Naliczyli kare za wcześniejszą wpłatę 45 pln dla mnie to jest zwykłe oszustwo ! Reklamowałam ..żadnej odpowiedzi tylko następne pogróżki . Może trzeba powiadomic sklepy które mają z nimi podpisane umowy o przydzielanie kredytów konsumenckich żeby znależli bank który nie jest takim ewidentnym złodziejem??
poszukuję / 178.73.63.* / 2011-01-27 20:12
Witajcie , poszukuje osób pracujących na infolinii w banku ( w różnych bankach) Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółowymi informacjami proszę o kontakt tel. 535-029-806
BPH-GE=ZŁODZIEJE,uważajcie!!! / 89.72.70.* / 2011-03-27 23:03
Zawsze na górze
olecka / 79.139.16.* / 2010-01-16 11:16
Czytam Państwa komentarze i nie mogę się nadziwić...
mam dwa kredyty ratalne w GE. Spłacam je oczywiście, choć zdarzy się poślizg niestety. Staram się robić to regularnie, ale odkąd jakiś czas temu straciłam płynność finansową bywa i tak, że się spóźnię. Ale to jeszcze nie koniec świata, nawet dla GE. Przede wszystkim bardzo wygodne jest korzystanie z GEM24, mam wszystko jak na dłoni, ile jest zaległości, ile wynosi zadłużenie, umawiam się na spłatę. Owszem, zdarzają się telefony z banku, ale dopiero po kilkunastu dniach od momentu upływu terminu płatności. W momencie umówienia się na spłatę poprzez serwis zaprzestają telefonów i czekają na wpłatę. Niejednokrotnie zdarzyło się, że dostałam maila z podziękowaniem za wpłatę, mimo, że była po terminie. Obsługa w banku jest miła, pomocna, bynajmniej ja się z inną nie spotkałam. Terminowe spłaty ponad wszystko, ale w momencie opóźnienia oni mimo wszystko zachowują człowieczeństwo.
Nie rozumiem więc wypowiedz niektórych z Państwa, np. że wysyłają sms'y o braku wpłaty jeszcze przed jej terminem. Bzdura.
Pozdrawiam,
O.
Anka Mal / 217.153.68.* / 2010-02-23 14:55
Do pozazdroszczenia ! My nie mamy takiego szczęścia. Spłacamy 20 - letni kredyt hipoteczny - już 7 lat za nami -systematycznych wpłat itp. Zwróciliśmy się do Banku GE z wnioskiem o zwolnienie jednej z nieruchomości ( nie tej głównej na którą wzięliśmy kredyt - tylko dodatkowej ). Od września 2009r do końca stycznia 2010r trwała zabawa "w kotka i myszkę" - aż GE - zwyczajnie odmówiło bez podania przyczyny ! Mamy do spłacenia jeszcze tylko 215 tyś.zł - nieruchomość która zostaje własnością banku warta jest 500 - 600 tyś. - ta dodatkowa - 300tyś. Może ktoś wie co robić z takim bezprawiem ??? Nie polecam tego banku nawet wrogowi ! Proszę uważać.A.M.
Agnieszka Ch. / 78.8.176.* / 2010-05-16 15:00
Jestem w bardzo podobnej sytuacji jak Anka Mal. od 3 miesięcy staram się zwolnić jedną
z hipotek, kredyt pozostał mi stosunkowo niewielki do wartości zabezpieczenia a dodatkowo chcę jeszcze obniżyć saldo kredytu spłacam oczywiści punktualnie od 5 lat.
GE-bph nie szanuje zupełnie swoich klientów ,wciąż uzupełniam nowe dokumenty a tu wychodzą kolejne bzdury, absurdalne sytuacje! Zabawa w kotka i myszkę! A dodatkowo udzielają mi wciąż sprzeczne informacje sprawa stoi w miejscu. Chyba poszukam innego banku i przeniosę się ze swoim kredytem. Swoją drogą ciekawa jestem jak skończyła sie
historia Anki?
niestety klient / 77.114.121.* / 2010-02-23 21:03
z tymi złodziejami z bph walczę już 3 miesiące. jest już półtora miesiąca po wycenie (pozytywnie) i końca nie widać. Analitycy są beznadziejnie głupi. Ich dewiza LUDZI MAMY GDZIEŚ
GE_OSZUŚCI / 89.79.24.* / 2010-02-23 21:12
Widzę, że wiele osób ma takie same kłopoty z tym pseudobanczkiem jak i ja. DOBRA RADA DLA WSZYSTKICH!!! OMIJAJCIE ODDZIAŁY GE SZEROKIM ŁUKIEM(W TYM SATURNA I MEDIA MARKT). Nie będę już opisywał swojego przypadku ale zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami o tym banku.... niestety :(
A.M / 212.106.18.* / 2010-07-08 08:01
Zgadzam się w 100 %. po 15 z 20 rat za laptopa, na które przychodziły druki do spłat, 16 już nie przyszła i przeoczyłem spłatę o 3 dni i już WIELKA AFERA i dzwonienie do klienta z wielkimi pretensjami dlaczego nie została wpłacona rata. Stać mnie zapłacić te 45 zeta za nieterminową spłatę, ale po co poinformować o tym klienta na początku rozmowy. W tak chamski sposób zostałem potraktowany tylko w tym banku.Nie bierzcie u nich kredytów na kartę kredytową w Media Markt. To wyłudzacze pieniędzy. Pozdrawiam wszystkich i UWAŻAJCIE NA TEN BANK.
przemo0906 / 77.112.45.* / 2010-02-02 16:30
Gratuluje jest Pani jedną z niewielu zadowolonych.Ale proszę sie nie dziwić innym już dużo o tym banku wiem mam nieszczęście mieć 2 kredyty u nich i nie zalegałem nigdy nawet sekundy ale powiem BZDURA kazdemu kto ten bank chwali poczekajcie dopieka i Wam. A odsetki karne to naliczaja do ostatniej raty. Dla mnie bezsensu jest to np że kilkakrotnie informowałem ten bank o zmianie adresu oficjalnie na piśmie poczta faksem przez placówki bezskutecznie, dalej każdy pracownik tego banku innych informacji udziela i to w błachych sprawach. Nie tylko wtym banku mam kredyty ale przed tym ostrzegam a jak napisałem spłacam zawsze na czas
bza / 77.45.6.* / 2010-07-03 08:24
pewnie pracujesz w tym banku ze tak go chwalisz, wlasnie chce napisac pismo do windykacji, wypowiedzialam umowe ubezpieczenia kredytu w maju zaplacilam rate w czerwcu pomniejszona o koszt ubezpieczenia napisalam w przelewie ze bez ubezpieczenai dlugo nie trwalo wrecz koszty slawne 45 zl naliczaj expresowo dostalam pismo o nie doplacie i kosztach 45zl za nieterminowa splate!! jak wplaci sie za wczesnie to tez zle jak na konto nie daj boze wplynie o dzien za pozno to kara, robia z ludzi glupkow nic dodac nic ujac, kiedys zdarzylo mi sie wplacac o dzien po terminie poprostu zapomnialam wpalcic a ze sobota i niedziele to wplacilam zamiast w piatek w poniedzialek, i jakze sie zdiwilam jak w niedzile odebralam tel od aroganckiego pana windylkatora ktory bezceremonialnie grozil mi sankcjami,i byl poprostu w swych wypowiedziach chamski umowilismy sie ze w pon wlplace i tak tez bylo srodki wplynely na konto tego smieszne banku ale za dwa dni list z kwota 45 zl i poprostu brak slow nie znam zadnego inne banku ktory w taki sposob dziala, a niestety z kredytow musze korzystac czesto, nie jest to tak ze zmienaim sobie banki, ale przy zakupie komputera sprzedawca poleca i sugeruje kredyt z tego banku potem straszy ze moga nie dac kredytu jesli nie wezme karty i bedzie szybciej pozniej ubezpieczenie znowu polecane, wiem ja podpisalam umowe ale jakies zasady obowiazuja, NIE BIERZCIE KREDYTU NIGDY W TYM STASZNYM BANKU!! BPH czy GE Money Bank to zlodzieje!! klientow traktuja jak idiotow ale od tego czasu ja sama z kazdy znajomym poruszam temat tego banku jak wszyscy pokrzywdzweni bedziemy opowiadac o tym banku jak tam traktuje sie klientow to beda mieli coraz mniej chetnych{ z takim kredytem w karcie ktora nie uaktywnilam a musze splacac i bule niebotyzne kwoty jak na mnie} to po prostu szlag mnie trafia ze nic nie moge zrobic OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYM BANKIEM I LUDZMI TAM PRACUJACYMI AROGANCKIMI NIE POTRAFIACZMI CELOWO UDZIELIC RZECZOWYCH INFORMACJI!! I ZNOWUKOLEJNE 45 Z ZA FRIKO
Ewa.P / 85.31.246.* / 2010-01-09 15:40
Czytam i naczytać się nie mogę...;)
Wszyscy narzekają na kwotę za nieterminową spłatę kredytu. Trzeba czytać umowę którą podpisujemy i tabelę opłat i prowizji, gdzie jest wyraźnie zaznaczone ile wynosi kwota za nieterminowe spłacenie. Jest też napisane wyraźnie, że liczy się data zaksięgowania na rachunku a nie data wpłaty.
I takie moje osobiste uwagi.
Po 1 wcale nie trzeba czekać na przysłanie blankietu z kwotą zapłaty. Na umowie jest napisany nr umowy - co staje się tytułem wpłaty i numer konta- na który trzeba wpłacić ratę. Dotyczy to jednak osób które nie aktywowały karty kredytowe GE i mają stałe raty. Osoby, które korzystają z tej karty ( co w prosty sposób rozumie się różna kwota minimalnej spłaty co miesiąc) mogą ta kwotę sprawdzić na indywidualnym koncie internetowym przydzielonym do każdego kredytu! Przynajmniej ja zostałam o tym poinformowana, że takie coś istnieje;) Innych zainteresowanych tym sposobem zapraszam na ich stronę ww.gem24.pl - znajdują się tam wskazówki jak te konto aktywować. będziecie mieli pełny wgląd do swoich transakcji ;) Takim o to sposobem blankiety mogą w ogólne nie przychodzić.
Po 2 poradzono mi nie aktywować karty bo wynikają z tego duże koszta m.in sprawdzenie stanu konta w bankomacie 1zł, wypłata z bankomatu ponad 10zł, koszty z używaniem karty oraz odsetki za skorzystanie gotówki z karty.
Po 3 zaraz po spłacie kredytu należy wypowiedzieć umowę o kartę - ja dostałam wzór razem z umową.
Po 4 jak wiadomo raty są ubezpieczone. Jednak z tego ubezpieczenia można zrezygnować wysyłając pismo o odstąpieniu od ubezpieczenia!!!!! Ja zaraz po podpisaniu umowy wysłałam swój wniosek i 1 ratę mam już naliczoną bez ubezpieczenia!
Po 5 jeśli w umowie jest napisane że należy wpłacać raty po jakimiś dniu np 8 każdego miesiąca to należy się tego trzymać. Nie wiem czemu tak jest ale doradca kładł silny nacisk na to żeby to było po tej określonej dacie. Po tej dacie także dopiero widoczna jest minimalna kwota spłaty na koncie internetowym, gdzie też bedzie widoczna data wpływu pieniędzy na ich konto.
Po 6 wpłacając ratę pamiętać należy o czasie jakim dochodzi przelew. Przelewając w banku najbezpieczniej robić to max 2 dni wczesniej przed upływającą datą. Tak naprawdę niektóre przelewy powinny dojść tego samego dnia, ale to tak dla bezpieczeństwa. Przelewając na poczcie lub płacąc np rachunki w sklepie radzę tydzień wcześniej....


Pozdrawiam;)
pafka / 87.204.26.* / 2010-02-23 15:18
kredyt hipoteczny od 5 lat, regularnie spłacany, i sprawa prosta... z pozory... przeniesienie zabezpieczenia na inną nieruchomość... komplet dokumentów złożony w połowie listopada 2009 po miesiącu prośba o uzupełnienie wniosku... uzupełnienie w parę dni... i cisza... jest 23 lutego 2010..... i nic... totalny brak jakiejkolwiek reakcji... nawet wyceny nieruchomości...
ba! nawet na skargi przestali odpowiadać!!!

GE Money Bank / BPH jest NAJGORSZYM BANKIEM NA ŚWIECIE!!!! jeżeli nie chcesz mieć kłopotów to omijaj ten BANK z daleka.... kredyt pewnie dostaniesz szybko i może nawet oprocentowanie niezłe ale cóż z tego jak... przewalutowanie... kilka miesięcy i nic.... przeniesienie zabezpieczenia.... kilka miesięcy i nic.... MASAKRA!!!
przemo0906 / 77.112.45.* / 2010-02-02 16:12
Chyba masz mało do czynienia z tym bankiem.To nie tylko o umowy chodzi niejasne i zagmatwane,pułapki nieprzestrzeganie terminów głównie o traktowanie klijenta ,klijent to dla nich śmieć. a jesli chodzi o umowy to miałem niejeden kredyt w innych bankach umowy jasne i zrozumiałe. a nie to co w tym tzw banku. A spłatę kredytu utrudniają jak mogą właściwie wszystko utrudniają nieważne jak uczciwie im spłacasz. No a najpiękniejsze to informacja każdy pracownik tego banku udziela innej często sprzecznej.A to dopiero góra piramidy.
zawziety / 83.6.146.* / 2010-01-03 13:30
powinni ich wszystkich aresztowac !!! ten caly banK !!!!!!!!!!!!!!! jak znajde prezesa to go ubije !!!!!!!!!!!!!! i skonczy sie mu jak mozecie to pomuzcie i podajcie jego adres >>>>;
fakfejs / 193.0.242.* / 2009-12-28 10:26
Czy tylko ja nie miałem problemu z tym bankiem ? Wziołem kredyt w MM, przeczytałem pobierznie umowę i spłaciłem do końca z lekką nadpłatą. Przysłali nadpłatę i kłopotu nie było.
kris77m / 2009-12-15 11:05
GE Money Bank poraszka od września staramy się o kredyt konsolidacyjny pod hipotekę spełniliśmy wszystkie wymagania!!! teraz od paru tygodni zwodzą nas i wymyślają że dokumenty są nie czytelne!! kolejny miesiąc mija a tu nic!! a kredyt nam przyznali. złamanie praw konsumenta!! szukamy już innego banku.
Olka225 / 79.187.229.* / 2010-01-05 12:03
Moze trafiliscie na złego doradzce, bo normalnie trwa to po skompletowaniu dokumentów jakies 3 tygodnie. Wiem, bo sama błyskawicznie skonsolidowałam pod hipoteke kredyty, za co dziekuje doradzcy, bo Pani w Ge wiedziała na czym to polega:)
en / 79.188.0.* / 2009-12-15 13:12
Ja chciałam wziąć kredyt na telewizor w Media Markt w tym banku na 1000, 00 bez ubezpieczenia kredytu dostałam odmowną decyzję bo jestem niewiarygodna przy dochodzie netto 3000, 00 ( a to jest różnica około 300,00 więcej), a starszy Pan który przede mną brał kredyt przy dochodach 1000,00 dostał bo ubezpieczył kredyt w taki sposób nabijają ludzi w butelkę.Są banki które ubezpieczenie zwracają.
arek28@o2.pl / 80.238.64.* / 2009-12-18 19:31
Mnie chyba ta sama "zmora" dopadła" Otóż mój dochód netto wynosi ok.6000 zł z czego część ( połowa) to emerytura- więc w razie zaprzestania spłacania, byłbym najlepszym klientem do ściągnięcia długu poprzez ZUS, ale nie będę wydawał pieniędzy na jakieś bzdurne ubezpieczenia. Więc co- otrzymuję odmowną decyzję kredytową a chciałem od nich 2000 zł. Już wiem, że , gdy w sklepie będzie obsługiwał kredyty GE Money to na dzień dobry pójdę do konkurencji CETELEM- jeszcze mnie nie spotkała żadna niespodzianka z ich strony.
edimakro / 83.16.117.* / 2009-12-10 14:54
Ja płace raty w terminie. Nie dostaje upomnień. Posiadam kartę gemoney-makro. Było dla mnie niespodzianką, gdy dowiedziałam się, że mam zmniejszony limit na karcie z 5500zł na 1400zł. Zapytałam dlaczego, przecież prawie nie korzystam z karty, a tym bardziej, że jak już jej używam to zaraz spłacam. Nikt nie udzielił mi żadnej odpowiedzi na moje pytanie. Pani z bok-u zasugerowała, że właśnie to, że mało korzystam z karty mogło spowodować obniżenie limitu. Po prostu skandal. Najgorsze jest to, że nikt mnie wcześniej nie poinformował, że ten limit zostaje obniżony. Informacja ma przyjść z wyciągiem, a to trwa ok 2 tygodni. Dziękuje za "szacunek" dla klienta. Złodziejski bank, zbójeckie metody
heff / 83.25.233.* / 2010-05-28 22:06
W umowie i regulaminie karty kredytowej jest napisane, ze bank bez wczesniejszego informowania ma prawo zmniejszyc kredyt. Prosze czytac to co sie dostaje
eak / 82.160.241.* / 2009-12-11 08:33
witam

ja rowniez zostałam zaskoczona zmniejszeniem limitu na karcie chodz od lat jestem ich dobrym klientem i wszystko spłacam regularnie z 6000 zmniejszyli mi na 4000 !. nikt wczesniej o tym mnie nie poinformowal. jakiez było moje zdiwienie gdy w okienku przy kasie otrzymalam informacje - transakcja odrzucona!!! Skladam wypowiedzenie umowy temu bankowi. tak nie traktuje sie klientów a zwlaszcza tych wieloletnich ktorzy dali im zarobic mase pieniedzy!!!
odka / 194.169.228.* / 2009-12-08 22:12
Ja dopiero zaczynam "przygodę" z tym bankiem. Pierwszą ratę miałam zapłacić do 08.12. Zapłaciłam w terminie u nich w banku, a pani powiedziała mi, że i tak naliczą mi opłatę za nieterminową spłatę kredytu bo oni księgowanie pieniędzy zlecają zewnętrznej firmie i potrwa to 2 dni. Rozumiem, że gdybym zapłaciła na poczcie lub w innym banku to wtedy moja wpłata może i faktycznie nie doszłaby do nich, ale poszłam do GE Money Banku i tam wpłaciłam. To już moja 3 karta i nigdy nie miałam takich problemów.
olka225 / 79.187.229.* / 2010-01-05 12:01
Pewnie nie była Pani W ge Money Banku a w Placówce Partnerskiej, więc to podobnie działa jak poczta czy inne punkty kasowe. Została Pani uprzedzona o tym fakcie, wiec nie rozumiem rozgoryczenia.
zenfr / 2009-12-09 20:21
Szanowna Pani. Ja właśnie dziś zakończyłem przygodę z tym bankiem, bo też mnie wkręcili z kredytem na sprzedaż ratalną.Mimo,że przeczytałem umowę"opłata windykacyjna wynosi 45 zł" ,czy można się domyślić , że dotyczy to jednego dnia zwłoki?A może specyjalnie księgują z opóżnieniem?Wniosek -z oszustami się nie handluje. Pozdrawiam wkręconych przez Money Bank, ale uwaga będą zmieniać szyld!
lulo / 89.72.202.* / 2009-12-10 10:16
Nie zmieniać szyld tylko będziemiała miejsce fuzja z Bankie BPH. od 1.01. 2010 r to Bank BPH- GE Capital
RULESIA / 89.73.85.* / 2010-07-16 12:51
JA,A RACZEJ MOJ MAZ W UBIEGLYM ROKU WZIOL KREDYT Z GE ,NIE MOGE NARZEKAC FORMALNOSCI BYLY ZALATWIONE W CIAGU GODZINY,MALO TEGO MIELISMY SUPER OBSLUGE W BANKU,WYDAJE MI SIE ZE PROBLEM TKWI NIE W BANKU ALE W ODDZIALACH JAKI PRACOWNIK TAKA OBSLUGA,BANK JEST BARDZO DOBRZE NASTAWIONY DO KLIENTA,PRZEKONALISMY SIE O TYM W MOMENCIE KIEDY WPADLISMY W DLUGI I NIE BYLISMY W STANIE SPLACAC KREDYTU MIELISMY SPORO ZALEGLYCH RAT,NIKT NAM NIE WYPOWIEDZIAL UMOWY ,NIKT NIE ODDAL SPRAWY DO KOMORNIKA,PRZYJECHAL PRZEDSTAWICIEL BANKU DO DOMU I WSPOLNIE SZUKALISMY ROZWIAZANIA ,DO DZIS SPLACAMY ZADLUZENIE PO ILE MOZEMY NIKT NAS NIE NACISKA NIE NACHODZI ,NAJWAZNIEJSZE JEST DLA NICH TO ZE CZLOWIEK MA CHEC DO SPLATY I SIE STARA W INNYM BANKU JUZ DAWNO MIELI BYSMY KOMORNIKA
eli216 / 37.225.220.* / 2012-11-26 22:57
rodzice wzieli kredyt konsolidacyjny do czego zostali namówieni w placówce banku, niestety tego co drobnym druczkiem nikt im nie przeczytał, potem tata zmarł a mama ciężko zachrowała. Ja w imieniu mamy próbowałam dogadac się z bankiem, wysyłałam pisma i co ? i nic nikt tych pism nie odbierał, wracały do adresata. przez 5 lat komornik pobierał ok 300zł z emerytury. myslałam że to koniec ale w zeszłym tygodniu przysłał następne pismo że gemoney żąda 10000 plus koszty egzekucyjne 2300plus odsetki 11zł za dzień. Ręce opadają, mama jest chora ale jato chyba do telewizji do Pani Jaworowicz pójdę bo już nie wiem co mam robić. Chyba do końca życia będzie ten bank i komornika płacić
piotrek1978 / 79.185.179.* / 2010-07-28 19:41
w którym oddziale banku pracujesz nie udawaj ten bank to jest pierwszy po eurobanku żeby człowieka załatwić
grzegorz wojciechowski / 88.156.186.* / 2010-07-18 11:07
gringer!ja mialem umowe zawarta na 20 miesiecy (do kwietnia) a faktory rat przysylali mi jeszcze przez dwa kolejne miesiace i je wplacałem (moje gafa oczywiscie),teraz walcze o zwrot nadpłat i jestem ciekawy ile to potrwa ?tematy z kara 45zł tez przez ten okres przerabiałem -pozdr GE
dyahha33 / 89.167.18.* / 2009-12-02 11:35
ha mam raty do zapłaty 40 zł miesiecznie płatne do 3 a oni mi juz wysylaja sms 1 ,2 ze niema wpłaty na ich koncie,Sami nierozumieją co to znaczy jak na rachunku jest napisane płatne do dnia .....Pozatym jak się spozniłam jeden dzień musze płacić kare 40 zł (tyle co moja miesieczna rata wynosi) smieszne to jest strasznie jacyś złodzieje to wymyslisli.W innych bankach leca odsetki od 2 zł ale nie tyle co moja rata wynosi .Niemozna się dodzwonic wogole do obslugi a jak idziesz do jakiegolokwiek banku to cie wysylaja bo to nie jest ten punky Smiechu warte !!!lepiej niebierzcie na razty nic w tym banku nic!!!bo bendziecie żalowac!!!!!!!!!!!padaka zodzieje ii zero korzysci dla klienta
effi / 89.72.202.* / 2009-12-10 10:12
witam!
w ramach wyjaśnienia
- płatne do dNia 3-go każdego m-ca oznacza,ze do 3 pieniądze powinny zostać zaksięgowane na koncie Banku.
-numery na call center : 0801889889 oraz 583008500
-aaa...odsetki za nieterminową spłatę nigdy ie wynoszą 100% kapitału(podobnie jak odsetki kapitałowe) wiec NIEWPROWADZAJ LUDZI W BŁĄD
za / 83.13.199.* / 2010-03-17 20:26
to nie jest wprowadzanie w blad ja mam podobnie tyle ze 52zl zaplacilem 2dni po terminie i kara 45zl
klintka / 80.238.64.* / 2009-11-16 18:28
Ge Money Bank to banda złodziei i nic wiecej. perwszych druków do zapłaty wogole nam nie przyslali jak juz sami zadzwonilismy co sie dzieje to poiformowali nas o zadluzeniu w kwocie 45 zł za nieterminowa splate, zeby bylo zabawniej to nie dostalismy zadnej umowy tylko potwierdzenie wydania towaru. podczas rozmowy tel. oplate ta anulowali wiec wplacilam "gołą" rate (kredyt byl na tzw. raty 0 %) po czym naliczyli kolejne 45 zł. i w taki sposob zamiast raty 97 zł mamy do zaplaty 217 poniewaz przypomnieli sobie o oplacie za karte. złozylismy reklamacje ale chociaz minelo juz 2 tyg nadal jest nie rozpatrzona a termin splaty zbliza sie duzymi krokami (wczesniej niz kaano nam dzwonic i pytac o wynik reklamacji) przy czym i tak musimy zaplacic tyle ile jest na druczku bo w przeciwnym razie dolicza kolejne 45 zł "i tak w kolko macieju"... jedno jest pewne: wole wziac w innym banku pozyczke na 15% niz kupowac na raty 0% za posrednictwem Ge Money Bank, za duzo mnie to kosztuje nerwow i czy sie okaze ze nie pieniedzy... unokajcie tego banku szerokim lukiem
pracownik.bankowy / 193.138.110.* / 2010-02-07 11:08
zastanawia mnie jak można kupić towar na raty w sklepie za pośrednictwem banku i wyjść z niego bez umowy kredytowej?....zapomniała Pani?więc prosze mieć pretensję do siebie że nie wie Pani jak spłacać.Najłatwiej coś wziąć a potem wieszać psy na na banku że nieuczciwy,ludzie,ogarnijcie się!zapraszam wszystkich ,,niezadowolonych,,klientów do lektury umowy kredytowej którą podpisujecie-i czytajcie ze zrozumieniem/dodam iż mam świadomość że nikt nie ma czasu zapoznawać sie z paragrafami w sklepie czy placówce,nie mniej można to zrobić w ciągu 14 dni od podpisania w domu i jeśli jakieś warunki nie odpowiadają-odstąpić od umowy bez żadnych kosztów(ustawa o kredycie konsumenckim)
klientka umów / 89.75.220.* / 2009-11-19 23:05
kto dokonuje zakupów na raty bez wzięcia jakiejkowiek umowy??!!!!!! ja bym w życiu nie wyszła ze sklepu bez tak ważnego dokumentu jakim jest umowa to na podstawie niej wiem jak spłacać jakie są warunki spłaty i jakie jest % i jakie są tzw drobnym drukiem kruczki. Przy podpisywaniu umowy nawet potrafię siedzieć godzinę przy Doradcy aby dokładnie umowę przeczytać niech wytłumaczy jak czegoś nierozumiem
(za to mu płacą) i dopiero podpisać LUDZIE CZYTAJCIE UMOWY WTEDY NIE BEDZIE NIEPOROZUMIEŃ a tak używacie wulgarnych słów za waszą tak naprawdę głupotę!!!!!
xyzż / 83.238.166.* / 2009-11-10 14:23
Przeczytalem cale forum, kazda wypowiedz... Z tego co widze, negatywne opinie w 90% maja "klienci" którzy: 1.nie pilnuja terminow splat 2.nie czytaja uwaznie umowy przed podpisaniem 3. nie uzywaja mozgow. Ludzie, w jakim swiecie zyjecie? Widze wszedzie obelgi typu zlodzieje bo naliczaja kary za nieterminowe splaty itp.. A jak nazwac "klientow" ktorzy najpierw biora pieniazki wszystko fajnie, potem (nawet swiadomie bo dokladnie znaja terminy spoznien) ciezko ze splatami? Bank jak kazda inna instytucja jest nastawiony na dochody i musi z jednej strony szanowac klientow oraz z drugiej strony dbac o swoje interesy. To nie jest instytucja charytatywna ktora daje pieniadze za darmo. Biorac kredyt nakladamy rowniez na siebie pewne zobowiazania. Jak sami do tego nie dorosniemy, dalej na tego typu forach beda sie pojawialy takie wypowiedzi. Wiadomo rowniez ze nie ma ideałow. Wszedzie zdazaja sie roznego rodzaju pomylki, niedopatrzenia, male spiecia miedzi obydwoma stronami. Do rozwiazywania tego typu problemow sluzy biuro obslugi klienta i dzial reklamacji. Aha i jeszcze w sprawie niemilej obslugi. To sa rowniez ludzie ktorzy maja lepsze i gorsze dni, a nie pionki siedzace na stolkach tylko po to aby sie na nich wyzywac za czesto wlasne pomylki. Pomyslcie o tym...
Chcialem dodac na koniec, ze w wypowiedzi nie chodzi mi konkretnie o obrone GE, ale jako byly pracownik obslugi klienta w roznych instytucjach, moge sie podzielic tego typu doswiadczeniami. Pozdrawiam!
andi1 / 213.31.11.* / 2010-04-21 17:35
Jak masz słaby dzień to weż wolne,a nie idziesz do pracy i wyładowujesz się na klientach.Jesteś tam jak du.a od srania,żeby być miła,a klient ma prawo skomentować że był w niemiły sposób obsłużony.Komuna się skończyła.
karolinasopieska / 78.8.194.* / 2010-04-21 10:14
hmm jest to najgorszy bank w ktorym miałam kredyt, dlaczego?
1.) chcąc spłacić i zamknąć kredyt zadzwonilam na info linie. po czym pani telefonistka namawiala mnie na zostawienie sobie karty 15 minut, przekraczajac w ten sposob granice mojej cierpliwosci.
2.) maz tkwil na poczcie bagatela godzine poniewaz faks zajety
3.) pani podala kwote splaty poinformowala mnie o dodatkowych odsetkach i oplacie rocznej, ktora przy zamknieciu trzeba bedzie wplacic ale dlaczego? zawsze rata do przodu wplacajac przelewem z konta nie aktywowana karta... nierozumiem...
4.) formalnosci mnie dobijaja, zamkniecie kredytu trwa ok 61 dni. halllo? a gdzie wygoda klienta. rozumiem gybym narobila zadłużenia nie spłacała w terminie ok... ale w moim przypadku jestem- rozczarowana....
Aniela120 / 85.221.167.* / 2010-03-31 21:01
Jak nazwac kare za wcześniejsze wpłacenie raty jak nie bezczelnym oszustwem w celu wyłudzenia kary za nie terminową wpłatę ?
wściekły i oszukany / 94.231.8.* / 2009-11-09 16:02
Dziadostwo straszne.nie mogę splacic kredytu w kwocie 2000zl poniewaz co wplace rate 200zl to znow jest tyle samo do splaty.takie odsetki naliczają!omijac szerokim łukiem te badziewie GE Money śmieszne.bez komentarza bo szkoda nerwów na złodziei!
okradziona i oszukiwana !!!!! / 89.72.44.* / 2009-11-09 21:13
dziadostwo to mało powiedziane! Ludzie OMIJAJCIE TEN BANK SZEROKIM ŁUKIEM !!!
G......no lepiej omijać! Ja tez nie mogę spłacić tam kredytu. Postanowiłam spłacić kredyt wcześniej-większą kwotą, dzwoniliśmy, chodziliśmy ,pytaliśmy z mężem czy jesli spłacimy wcześniej odzyskamy choć część odsetek. Jakś lumfra powiedziała że nie, bo odsetki wyliczane są na dzień zapłaty. całkowicie spłaciliśmy kredyt przed terminem uzgadniając kilkukrotnie ten fakt z jak sie okazuje niedouczonymi pracownikami banku !
na nasze nieszczęscie mieliśmy kilka małych kredytów w tym lichwiarskim banku! równiez nie mozemy spłacić tego gówna.pomimo iz dawno spłaciliśmy kredyt to ciagle przychodza jakieś kwoty do zapłaty.-i tak w nieskończoność. Oni maja tam taki bur.....że nawet nie mają połowy pism, które sami wysyłają do klienta!!! Jechałam kiedyś autobusem i dwóch chłopaków mówiło o tym jak ten własnie bank w biały dzień okradł jednego z nich! koleś wpłacił ratę i potem chciła wpłacic troszke wcześniej następną-bał się zę bedzie trochę wolnych dni i wlata dotrze mu po terminie......niestety okazało się ze był za uczciwy w tym momencie. pomimo iż w baku złożył adnotację że wlata jest na poczet przyszłej raty, bank mu tych pięniędzy nie uznał!!! mało tego zapłacił karę za to że nie wpłacił tej raty w pozniej!!! Moj mąż wcześniej miał taką samą sytuację- a ja mu nie wierzyłam!!! posumowując- NAJGORSZY BANK NA ŚWIECIE! MAFIA NORMALNIE !!! kto tam juz raz wziął kredyt, to się chyba nie uwolni. niedouczeni gówniarze, którzy tam pracują,albo śa bezczelni, albo robią machloje-takie mam właśnie wrażenie.
przemo0906 / 77.112.45.* / 2010-02-02 16:54

NAJGORSZY BANK NA ŚWIECIE! MAFIA NORMALNIE !!! kto tam
juz raz wziął kredyt, to się chyba nie uwolni. niedouczeni gówniarze, którzy tam
pracują,albo śa bezczelni, albo robią machloje-takie mam właśnie wrażenie.
skomentuj zgłoś do usunięcia

To delikatnie powiedziane.Myslę żę z mafią to mozna się dogadać z tym tzw bankiem nie. Bo nie ma z kim porozmawiać a to fakt ten bank to jeden wielki bałagan zgubili mi tyle dokumentów że to aż żałosne dobrze że pieniedzy nie gubią (chyba)
kioyyyu / 89.72.202.* / 2009-12-10 10:23
a wystapili Państwo z prośba ozamknięcę kredytówjuż spłaconych?

aa..w umowie kredytowej wraźnie jest zaznaczone w jakim terminie nalezy dokonywać wpłat- wwiększoścbanków-nie tylkow GE przedtermnowe wpłaty rozkładane sąw komponencie salda jako odsedki.
przemo0906 / 77.112.45.* / 2010-02-02 17:02
a wystapili Państwo z prośba ozamknięcę kredytówjuż spłaconych?

aa..w umowie kredytowej wraźnie jest zaznaczone w jakim terminie nalezy dokonywać
wpłat- wwiększoścbanków-nie tylkow GE przedtermnowe wpłaty rozkładane sąw
komponencie salda jako odsedki.
Samo to ciekawie brzmi prosic o zamknięcie spłaconych kredytów? jeden mi się udało temu durnemu bankowi spłacić nie prosiłem o zamknięcie kredytu tylko na kilka różnych sposobów powiadomiłem o zamiarze wczesniejszej spłaty.Oczywiscie na pismie ale i faks i tel bo to idioci raz nie wystarczy.No ale będę miał to na uwadze bo mam jeszcze dwa inne kredyty więc ich POPROSZĘ o zamknięcie kredytu. a w większosci banków wystarczy zadzwonić, wiem spłacałem inne banki
też oszukany / 78.30.96.* / 2009-11-16 10:46
To są ich stare metody rekompensowania kosztów kredytów tzw.0%.Najczęściej robią to w ten sposób, że nie wydają książeczki z blankietami do spłat całego kredytu,tylko wysyłają co miesiąc pojedyńczy druk do wpłaty.Wysyłają go z premedytacją w ostatniej chwili, tak, że nie ma żadnej szansy aby opłata doszła w wymaganym terminie, a to daje im podstawę do naliczania horrendalnych haraczy.Chcę dodać, że w każdej umowie jest klauzula cyt:"wpłat należy dokonywać w oparciu o otrzymywane blankiety..." , i takie późne wysyłanie tych blankietów daje pełne prawa do reklamacji.Ja oddałem sprawę do rzecznika praw konsumenta. Natomiast istnieje możliwość złożenia zbiorowego pozwu do UOKiK, ale musi być co najmniej kilka osób z podobnym problemem.Bezprawne kierowanie przez bank sprawy do sądu, egzekucje komornicze i umieszczanie w rejestrze dłużników daje podstawę do ubiegania się o wysokie odszkodowania. Czas najwyższy zjednoczyć się i dać im do wiwatu. Chętnie się przyłączę. Pozdrawiam.
allisson / 89.72.202.* / 2009-12-10 10:27
Ludzie, użyjcie mózgu- wpłat można dokonywać nie tylko w oparciu o owe blankiety- wystarczy, że w tytule przelewu podacie numer umowy kredytowej- a nr chyba każdy zna(wystarczy zapoznać sę z umową) inaczej niemożliwe byłyby przelewy internetowe!!!
Agnieszka Olszewska / 89.75.40.* / 2009-11-07 00:25
To standard.Do tego należy dodać,że GE Money Bank wiedzie prym w nieprzedłużaniu linii kredytowej.Pozdrawiam.Agnieszka Olszewska.www.businessteams.eu
mli / 193.138.110.* / 2009-11-03 19:25
Moi drodzy. Co powiecie na sytuacje która mnie spotkała. Poszliśmy do zaufanego pośredniak Open Finanse. Bajka. Jest zdolność. Pan wszystko załatwia. I było by pięknie gdyby nie to,że z trzech złożonych wniosków do banków trafiły tylko 2. Pan zarzekał się że najbardziej interesujący nas bank PKO pb ciągle nasz wniosek rozpatruje. Tylko,ze akurat w tym banku nie było żadnego wniosku. Ostrzegam Przed Tym doradztwem!!!
llo / 89.75.110.* / 2009-10-17 16:49
Słuchajcie nie ma takego Banku z którego wszyscy mogli by powiedzieć jesteśmy zadowoleni!!!!!!! To czy Bank nazywa się GE, Polbank, PKO nie ma znaczenia w każdym są klienci którym coś nie pasuje i niezwalajcie tego na kryzys bo jeden z komentarzy "jest kryzys więc kto by czytał umowy" nic mylnego zawsze należy czytać umowy choćby to miało trwać godzine warto się z nią zapoznać a osoby które wam wręczają niech sobie poczekają w końcu za coś kasę dostają
przemo0906 / 77.112.45.* / 2010-02-02 17:39

2009-10-17 16:49:07 | 89.75.110.* | llo
Re: Ostrzegam przed ślamazarnością GE Money Bank!!! [2]
Słuchajcie nie ma takego Banku z którego wszyscy mogli by powiedzieć jesteśmy
zadowoleni!!!!!!! To czy Bank nazywa się GE, Polbank, PKO nie ma znaczenia w każdym są
klienci którym coś nie pasuje i niezwalajcie tego na kryzys bo jeden z komentarzy "jest
kryzys więc kto by czytał umowy" nic mylnego zawsze należy czytać umowy choćby to miało
trwać godzine warto się z nią zapoznać a osoby które wam wręczają niech sobie poczekają w
końcu za coś kasę dostają

No ale są banki z których więcej jest tych zadowolonych niż niezadowolonych wystarczy poczytac fora. jak ludzie są zadowoleni to nie piszą więc jest mało komentarzy i więcej pozytywnych W tym banku zadowolonych jest bardzo mało jak widać. Co do umów to nie każdy potrafi zrozumieć to co oni wypisali. mam taką umowę odziedziczyłem ją koleżanka pracująca w banku stwierdziła że każdy punkt jest tak sformułowany żeby zgnoić klijenta i prawie książka. podpisywałem w ing 2 strony duzy druk jasne przejzyste zrozumiałe oni rozumieja że nie kazdy jest prawnikiem.
madziaalenka / 83.21.32.* / 2009-10-22 14:24
Zgadzam się! GDzie na jakie forum nie wejdzisz, nie znajdziesz banku na który nikt nie narzeka
oszukiwana,oszukiwany / 89.72.44.* / 2009-11-11 10:56
i ja się zgadzam ! tylko czy to PRZYPADEK że na większości forach średnio 50- 75%
NEGATYWNYCH WPISÓW DOTYCZY WŁAŚNIE

GE MONEY BANKU ??????????/
powtarzam: PRZYPADEK?????????
proste i logiczne / 89.72.67.* / 2010-11-17 23:02
a w takim układzie może dostanę od Ciebie info, gdzie mogę uzyskać kredyt ratalny przez np. ING lub ewentualnie PKO BP, .z tego co się orientuję po tych wpisach to większość ma zarzuty wobec kredytów ratalnych ewentualnie hipoteki a gdzie Ci wszyscy, którzy zaciągali duże kredyty gotówkowe. Ja ZAWSZE czytam co podpisuję nie tylko w Banku ale wszędzie nauczyłam się tego po doświadczeniach z Sygma Bankiem i dzięki temu w GE nie miałam żadnych problemów. Więcej powiem w kredytach ratalnych nigdy nie chcę karty a jeżeli nie mam wyboru to zmieniam sklep i to by było tyle...

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: