Forum Forum finansoweKredyty

Ostrzegam przed ślamazarnością GE Money Bank!!!

Ostrzegam przed ślamazarnością GE Money Bank!!!

zGEnerwowany / 87.96.43.* / 2006-08-30 16:48
Jak myślicie, ile może trwać rozpatrywanie wniosku kredytowego? Tydzień, miesiąc, dwa? Zła odpowiedź - w GE trwało to w moim przypadku 2,5 miesiąca! Bez żadnej zwłoki z mojej strony. Po 2 miesiącach (!!!) kapnęli się, że oprócz PITa potrzebują jeszcze zaświadczenia o dochodach z US. Zakładacie, że bank przestrzega zapisanego w umowie terminu wypłaty kredytu (5 dni roboczych)? Nic z tego! Po upływie 5 dni roboczych (i 3 miesiecy od momentu złożenia wniosku), na mój telefon obiecali potraktować mój wniosek jako priorytetowy!!! Uwaga: w GE Money Banku potrzebują więcej niż kwartał na wypłatę kredytu!
Wyświetlaj:
wielbiciel GM Money Bank / 93.105.143.* / 2009-10-17 10:07
ja też dałem sie złapać przez GE Money Bank, ale koleżanka z PKO BP powiedizała co zrobić. Nie aktywować karty i wysłać wypowiedzenie umowy. Dużo ludzi już tak robi. I omijają GM Money Bank szerokim łukiem.
cccccc / 89.72.67.* / 2010-11-17 23:12
tak to się nazywa lojalność, PKO BP - relikt przeszłości z kolejkami jak sprzed 20 lat i takimi samymi paniami z wąsami... pozdro dla koleżanki- polecamy nowy sposób pozyskiwania klienta. Mnie Pani w PKO powiedziała, że" bardzo mnie prosi o założenie tej karty" (kretytowej) i , "nie musi Pani jej uruchamiać. Mi do planu liczy się tylko sztuka a nikt nie chce karty" gratuluje profesjonalnej sprzedaży...
Oczywiście klientem tego Banku już nie jestem. Teraz przy prowadzeniu rachunku i wszelkich innych formalnościach sprawdzam przede wszystkim kompetencje doradcy . W GE miałam kilka kredytów ratalnych i gotówkowych- byłam bardzo zadowolona do momentu fuzji z BPH- teraz to faktycznie lepiej omijać tę instytucję
oszukiwana, oszukiwany / 89.72.44.* / 2009-11-11 11:13
moja znajoma brała kredyt poprzez ten bank w Media Markt i od razu doradca wciskał karte. znajoma odpowiedziała że nie chce żadnej karty. teraz najlepsze: karty nie otrzymała tak jak nie chciała ( kredyt spłaca już rok czasu). powtarzam - bank nie przysłał żadnej karty ! czyli klient żadnej karty nie aktywował !
jednakże opłaty za karte przychodzą i cały kredyt został potraktowany jak karta kredytowa !!!!
no i co myśleć o takim banku jeśli klient mówi ŻE NIE CHCE, po czym przysyła się umowe na KARTE KREDYTOWĄ, której nawet na oczy się nie widziało? i jeszcze bezczelnie pobiera sie za nia opłaty??? ZWYKŁE OSZUSTWO- NIEPRAWDAŻ! a potem taki pracownik wypisije na forach - że

bo jak siępodpisuje umowęto trzeba jączytac matołki!!nikt nikomu nie wmusza karty. na
umowie kredytowej

powiem tak: proszę nie obrażać uczciwych ludzi, bo sami najlepiej wiecie jakie praktyki stosujecie.
Bardzo niezadowolony / 178.42.67.* / 2011-03-13 12:09
Dziadostwo:

Wystąpiłem bo BPH/G o kredyt samochodowy 70 tyś. Poprosiłem o szybką decyzję - bo miałem ,,odstawiony,, na bok w salonie samochód. Zadzwonili następnego dnia że nie mam zdolności kredytowej. W innym dostałem kredyt ,,od ręki,, - zdolność kredytową wyliczyli na 210 tyś zł.. W dodatku niemiła obsługa. OMIJAĆ
zero % / 89.75.220.* / 2009-11-19 23:10
Czy była Pani przy podpisywaniu umowy nie!!! W umowie jest informacja o Karcie bo sama jestem klientką i wiem co podpisywałam w Media Znajoma poprostu nie przeczytała do końca umowy o ile wogóle ją przeczytała To przykre!!!!!
loki007 / 213.158.199.* / 2009-10-04 12:00
Mam podobne doświadczenie z tym bankiem. Całość załatwiania dokumentów podpisywania umów aż do wpłaty pieniędzy (w 9 transzach !!! - jak żaden inny bank) trwała 5 miesięcy i kilka dni. Zastanowiłbym się drugi raz na sensownością korzystania z tego banku. W między czasie załatwiłem umowę z Polbankiem i o dziwo coś mnie podkusiło, żeby jednak skorzystać z GE. GE natomiast przy podpisaniu umowy zaskoczyło mnie 9 transzami :-( - to była chyba nagroda za cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do urzędników. A ja myślałem że taka biurokracja (co chwila dodatkowe dokumenty itp) to tylko w budżetówce jeszcze ma miejsce. Historia w telegraficznym skrócie. Na koniec dodam, że napisałem do banku reklamację ale oczywiście daty, które podawałem w opisie nie zgadzały się o 2, 3 tygodnie z tymi w ich systemie (niby później docierały dokumenty). Więc ZASTANÓWCIE się nad kroczkami jakie ma w sobie jedna z bardziej atrakcyjnych ofert kredytów hipotecznych na rynku. Po prostu są nimi opieszałość urzędników, brak jednolitego wykazu dokumentów potrzebnych do kredytu (zawsze czegoś brakuje), długi okres oczekiwania na jakąkolwiek decyzję (nie mówiąc o decyzji kredytowej) oraz brak równoległego analizowania dokumentów (wszytko w kolejkowym systemie rozpatrywania i u każdego "specjalisty" po kilka tygodni). Skromnie napiszę: NIE POLECAM.
Grzes0 / 86.63.88.* / 2009-09-28 17:40
W 100% zgadzam się do tego dochodzi prawie nie możliwy kontakt z przedstawicielami banku. Współpraca polega nie nieustannym dobijaniu się do doradcy. Szczerze odradzam. Potrafią zniechęcić już na starcie. Jestem traktowany jak intruz już przy ubieganiu się o kredyt boje się pomyśleć co będzie później. Doradca nie jest mi w stanie poświecić nawet minuty rozmowy przez telefon. Umawia się na spotkanie po czym nie odbiera telefonów. W Polsce jest 55 Banków dziękuję wam Panowie z GE tak trzymać.
FARAŁ / 79.186.142.* / 2009-09-24 22:23
widze , że nie jestem jedną osobą któa ma problem z tym bankiem co chwile biegam z jakimiś dokumętami bo doradca nie może się zdecydować jakie chce i czy ma być to orginał czy ksero. kiedy złożyłem już wniosek to było ok do chwili kiedy zadzwoniłem do banku okazało się, żę jest kolejny problem z dokumętami no i nagle nie spełniam wymogów banku WSZYSTKICH!!!! wymogów sprawdzenie tego zajeło im miesiąc. polecam GE Money Bank dla tych którzy szukają problemów napewno będę je mieli
oszukany / 83.7.134.* / 2009-09-25 21:35
wziełem kredyt na 4,5 roku 7000 spłaciłem 20 rat po 250 zł gdybym chciał wpłacić pozostałą kwote tak bez odsetek to 7038 zł-jak to możliwe. ta firma ma coś z matematyką na bakier.po raz ostatni wziełem tam kredyt.uwarzajcie na umowy takie praktyki to złodziejstwo-chętnie pozwałbym ich do sądu.omijajcie ich z daleka to to samo co skoki biorące inspiracjie w prowident. a karta kredytowa?jeszcze lepsza impreza zwłaszcza gdy wydruk z minimalną wymaganą spłatą przyjdzie Ci po uzgodnionym terminie co kosztuje 40 zł kary oczywiście w konsekwencji plus odsetki
madziaalenka / 83.21.32.* / 2009-10-22 14:21
Zwróć uwagę na to, że w każdym banku spłacając raty spłacasz najpierw odsetki a później kapiatał, poza tym ta kwota jest liczona od kwoty brutto kredytu. To nic ze wziąłeś 7000 jeżeli brutto wyszło ci ponad 8000
NAtka1111 / 83.3.249.* / 2009-08-15 07:53
Ślamazarność to jedno ale umowy z nimi to masakra,rate mialam do 12 wiec 12 wplacilam pieniazki a oni doliczili sobie 45zl za spozniona zaplate,wysylaja po jednym swistku miesiecznie(raty) aby czasem nie musieli odsetek zwracac,ten bank to najgorszy syf na rynku!!!!!!ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!1
token / 77.253.157.* / 2009-12-24 10:10
tak swięta racja w całej rozciągłości . To jest złodziejski proceder , chwila spóźnienia i 45 pln , kapitalna forma zarobku . Ja napweno już nigdy nie dam sie złapać w tę najgorszą instytucję na polskim rynku . Żadnych GE MONEY BANK na przyszłośc , a oni pajace wysyłaja mi info o połączeniu z innym bankiem , pytam po co ?
aza25 / 89.74.42.* / 2009-11-17 00:01
w umowie jest pewnie zaznaczone ze liczy sie termin wplywu pieniedzy na konto!!! (przynajmniej w mojej bylo!!!) czyli jesli wplacilas 12 to pieniadze mogly nie dojsc w tym samym dniu, wiec naliczyli oplate za zwloke...
a jesli chodzi o to ze po jednym swistku przysylaja to pewnie masz kredyt w karcie kredytowej, dlatego nie moga przyslac wszystkich na raz, bo jesli dokonasz kolejnych transakcji to rata sie zwiekszy... ja tak wlasnie mialam, mimo to ze nie aktywowalam karty... a zeby bylo smieszniej to kredyt juz dawno splacony, z karty nie korzystam a wyciagi (zerowe) dalej przychodza... mnie to nie przeszkadza a dla nich to koszty...
ja zadnych klopotow z tym bankiem nie mialam, wiedzialam co podpisuje, pracownik o wszystkim mnie poinformowal, najwazniejsze rzeczy zaznaczyl, wiec wiedzialam czego mam sie spodziewac...
maryyy / 79.188.192.* / 2009-08-06 18:20
TEN CALY BANK TO JEDNA WIELKA KPINA!! NIE DAJCIE SIE WMANEWROWAC W RATY W SATURNIE, gdzie przy okazji dolaczaja karte kredytowa ge!!! a jak juz to zrobiliscie to pamietajcie, zeby w odpowiednim czasie wypowiedziec umowe karty kredytowej!!! splacicie raty ZERO % (oczywiscie) a chwile potem przyjdzie opłata roczna za karte
madrala / 77.253.6.* / 2009-09-22 21:20
bo jak siępodpisuje umowęto trzeba jączytac matołki!!nikt nikomu nie wmusza karty. na umowie kredytowej jest wyraźnie zaznaczone pole, wytłuszczonym drukiem które trzeba zaznaczy i karty nie dostanie się. ale tepy narod siedzi w saturnie widzi już plazme na raty i nawet cyrogra podpisze by juz z nim wyjsci. wszystko jest dla ludzi, nawet kredyty - ale trzeba miec mozg a nie kupe
oszukany / 83.7.134.* / 2009-09-25 21:44
czyżbyś pracował w punkcie udzielającym tych cud kredytów?
ludzie biorą kredyty gdy mają problemy więc niemyślisz co z czym sie je prędzej jaka rata i w ile czasu-reszta jest zręcznie wkąponowana w tło
kredyty się bierze napewno nie dla nie dla sportu
czytanie umów i to drobnym drukiem jest nieco kłopotliwe
izka30 / 89.74.42.* / 2009-11-17 00:09
zdziwilbys sie!!! jak ludzie widza raty 0% to biora, bez wzgledu na to czy maja problemy czy nie!!!!
jak jest promocja i widza ze raty sa niskie to leca bez opamietania, pozniej stoja w kolejce do punktu kredytowego czasami godzine albo i dluzej, a pozniej sie zastanawiaja po jaka cholere sie pakowali w kredyt za aparat fotograficzny na 30 miesiecy... aparat sie zdazy zepsuc a oni dalej splacaja raty.... osobiscie znam takie przypadki wiec wiem co mowie
gandzia / 193.26.131.* / 2009-09-10 10:05
opłata roczna za karte Ci nie przyjdzie jesli nieaktywujesz jejj trzeba czytać umowy
oszukiwana, oszukiwany / 89.72.44.* / 2009-11-11 10:51
hahaha, chyba nie w tym banku! w GE Mafia Bank mojemu mężowi skończyła się ważność karty, zadzwoniliście do niego czy chce następną; powiedział NIE DZIEKUJE. przysłaliście mu więc pismo, wktórym informujecie iż karta została zamknięta. po spłaceniu kredytu ( kilka miesięcy pożniej) dostalismy pismo z wezwaniem do sspłaty.....w sumie nawet nie wiadomo czego ( sami pracownicy GE MB nie byli w stanie stwierdzic za co jest ta opłata); jedna pani powiedziała ze to za opłatę karty****SORY ,ALE JAKIEJ??? za ta nieważna były już pobierane opłaty. Wiec inny pracownik baku nie mająć w zanadżu żadnej SENSOWNEJ ODPOWIEDZI powiedział: PRZYKRO MI TAKI MAMY SYSTEM......biedny niekompetetny chłoptaś. ŻENADA !!!
nastradamus / 79.187.54.* / 2009-11-20 14:48
To o czym tutaj piszesz, to żadna nowość...w każdym banku jest coś takiego jak opłata roczna za kartę kredytową. Najczęściej pierwszy rok jest bezpłatnie(tak też jest w GE Money Bank). Za każdy następny trzeba zapłacić kwotę, która jest jasno określona w cenniku(z małymi wyjątkami...opłaty rocznej można uniknać, ale nie tym teraz mowa). Zmierzam do tego, że w umowie wyraźnie zapisane jest, iż aby uniknąć opłaty rocznej za kartę należy wypowiedzieć umowę z miesięcznym wypowiedzeniem. W przeciwnym razie będzie opłata. WSZYSTKO JEST W UMOWIE JAK BYK!!! CZARNO NA BIAŁYM!!!
Buczer125 / 83.5.59.* / 2009-07-10 11:12
Jak słyszę o tym banku to aż mnie telepie. Przysyłają druki do wpłaty parę dni przed terminem wpłaty a potem naliczają odsetki karne. wystrzegajcie się tego czegoś bo to nie jest bank.
Paulina....... / 213.199.198.* / 2009-08-06 18:36
po pierwsze karty kredytowe są dołączane przy zakupach atalnych i to te głąby c wam je wcisnęły niech odpowiadają za niepoinformowanie Klintów jak z niej korzystać. Po drugie druki płatności raty można sobie wypisać samemu Wystarczy druk PRZELEWU! CO do Pana emeryta to wiadomo że jeżeli wpłaci w ostatnim dniu płatności raty to przelew na konto w ge zostanie przelany po kilku dniach a jeżeli sie biere kredyt to powinno sie przynajmniej 2 dni wczesniej niz ostatecznym terminem płacić rate! co do tych kosztów windykacji to są w umowie !
Piotyrek / 194.181.93.* / 2009-06-23 16:04
W 200% zgadzam się z wypowiedzą zGEnerwowanego - Tak skandalicznej obsługi w życiu nie widziałem i nie doświadczyłem.
Każdą sprawę muszę załatwiać przez Infolinię gdzie siedzą totalnie niekompetentni ludzie (bo to podnajęci studenci), którzy łżą na potęgę i mącą bez sensu proces realizacji.

Prosta sprawa (chciałem być fair w stosunku do Banku) związana z odbiorcą transzy zajeła 2,5 miesiąca po rozlicznych reklamacjach i pięciokrotnym nadawaniu sprawie priorytetów!!!

Nie wspomnę już o braku wymiany informacji - trzykrotnie pytali mnie o dane kontaktowe, które nie zmieniły się nigdy odkąd z nimi współpracuje!

STRZEŻCIE SIĘ GE MONEY!!!
tyskifan / 93.179.216.* / 2009-04-29 13:58
powiem Wam ,że miałem kredyt w PKO i przeniosłem do GM Banku-było to najlepsza rzecz jaką mogłem zrobić, bez problemu podnieśli mi wartość kredytu z 200 do 250 tyś, oczywiście we frankach , co trzy miesiące obniżają mi ratę w zwiazku ze spadkiem oprocentowania, mają kompetentną infolinie, i cały czas na necie mogę kontrolować moj kredyt, dlatego wszystkim polecam gm bank.Jacek Ewa z Tychów
emeryt11 / 2009-04-28 16:55
Ten Bank jest ekspresowy w naliczaniu kosztów windykacji!!!!W GE Money Bank wystarczy wysłać przelew w dniu podanym na umowie np.18.03.09, a okaże się że do raty 80 zł doliczą koszty windykacji 45 zł, bo u nich pieniądze nie zostały zaksięgowane do 22 danego miesiąca. (a była mikroskopijna gwiazdeczka) tylko dlaczego w innych bankach wystarczy przelać w dniu wystawionym na faktórze i pieniądze docierają w tym samym dniu????? ponad 50% raty za pierwszą wpłatę u każdego klienta wpłacającego u nich po raz pierwszy to się bank ma z czego utrzymywać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nabita w butelke / 77.91.24.* / 2009-06-24 19:37
zgadzam się z tym, zapłaciłam ratke w kwocie 59,30zl 3 dni po terminie i naliczono mi 45 zł kary, wielki minus dla tego banku nie polecam i nie bede nic u nich brała na raty
gość2 / 78.8.74.* / 2009-10-24 00:11
a do kogo te pretensje? dobrze brać, ale spłacić w terminie to już problem?
czarnainez75 / 83.26.64.* / 2009-07-16 20:48
Ludzie ja zapłaciłam ratkę o 5 dni za wcześnie i też mam karę ponieważ nie mogę puścić przelewu wcześniej niż 6 każdego miesiąca do 30 każdego miesiąca .Przelew poszedł 1 i co?Muszę zapłacić jeszcze raz tę samą ratkę = 45 zł kary czyli dwie ratki = kara.KOSZMAR TYLKO W POLSCE MOŻLIWE SĄ TAKIE RZECZY.Zastanawiam się czy nie zgłosić tej sprawy do Janusza Weissa.
a.malenka / 85.221.136.* / 2009-12-24 11:15
czesc czarnainez75. mam dokladnie taka sytuacje.kolejne naliczanie kosztow doprowadzilo do egzekucji komorniczej.mozesz napisac cos wiecej o podaniu sprawy do janusza weissa??pozdrawiam
Patrycja3110 / 83.16.100.* / 2009-07-09 15:30
Wszystkie opłaty ( w tym również z tytułu nie dotrzymania terminu płatności) określone są w tabeli opłat i prowizji, którą dołączana jest do każdej umowy kredytowej....zatem dla Kredytobiorcy nie powinna to być żadna nowość jeśli zapoznał się z treścia umowy.... niestety prawda jest taka, że nie płacąc rat w terminie to KLIENT łamie warunki umowy! Wymagamy przestrzegania umowy ze strony Banku - natomiast zapominamy, że my również deklarowaliśmy terminy płatności. Zdrzają się Banki, które proces windykacji uruchamiają później i taniej niż inne Banki, ale nad tym trzeba się zastanowić zanim podpiszemy umowę....

Wracając do głównego postu tego forum to cas oczekiwania na decyzję w przypadku tego Banku jest naprawdę bardzo szybki.... Podejrzewam, że opisywana sytuacja była wynikiem być może nie kompletnych dokumentów, nie ścisłości w dokumentacji bądź zawinił pracownik przygotowujący wniosek kredytowy...

Pozdrawiam
OSZLO / 83.25.148.* / 2009-09-25 23:41
widać czarno na białym że pracujesz w tym burdelu który z bankiem niema nic wspólnego
kamaaa86 / 84.10.103.* / 2009-10-23 23:21
burdel masz w głowie - czytaj umowe :P
nie doszły klient tego banku / 79.186.142.* / 2009-09-24 22:32
tak masz rację załatwiają w tym banku ekspresowo tj. 6 m-cy!!!!!! i jeszcze nie wiedzą czy już można przyznać kredyt czy jeszcze pomęczyć klienta.
Skąd ty się urwałaś że tak chwalisz ten bank, chyba masz tam wujka albo jesteś pracownikiem tego banku aby mu kadzić!!!!!!!!
kamil17 / 91.199.250.* / 2009-08-28 14:39
Mam inne doświadczenia z tym bankiem, i tak jak pracownik tego banku będzie Pani chwalić wszystko.
W zeszły wtorek tj 18.08 złożyłem wniosek o kredyt konsolidacyjny. Obiecano mi, że zgodnie z przepisami zostanie rozpatrzony w ciągu 72 godzin, dzisiaj jest 28 a na moje telefony jest tylko jedna odpowedz: jeszcze nie rozpatrzony.
A firma czeka z pracami i co im mam powiedzieć ?
Bardzo niesolidny bank
Gdybym wiedział, że tyle to potrwa to szukał bym gdzie indziej
darekgnd / 94.254.155.* / 2009-07-27 20:03
zapłaciłem rate zbyt wcześnie, została policzona za ostatnią a ja musiałem zapłacić ja jeszcze raz + koszty 45 zł żadnych opóżnień!!!!!!!!!
w100 / 85.222.86.* / 2009-04-25 14:54
Zgadzam się z tym całkowicie.Mam z moją małżonką dochód prawie 8 tys.netto?m-c i starałem się o kredyt od połowy grudnia 2008,oczywiście w CHF.Musiałem im dostarczyć około 90 dokumentów i ciągle coś wymyślali aż tydzień temu poinformowali mnie,że jek spłacę kartę kredytową i ją zlikwiduję a następnie pospłacam dwie pożyczki w firmie mojej żony to dostanę 220 tys.(nieruchomość nowa warta 350 tys.a oprócz tego mam mieszkanie warte 200 tys.,spłacam także 30 tys.kredyt w GE).Pożyczki spłaciłem a wczoraj mi powiedzieli,że mi kredytu nie dadzą,na pytanie dlaczego powiedzieli: bo nie.
Nie wierzcie,że przyznają Wam kredyt w CHF,będą was zwodzić tygodniami i w końcu się do czegoś dokopią i wykorzystają to.To najbardziej dziadowski bank w Polsce.Mam u nich nienaganną historię kredytową od 5 lat.
U-NeW / 77.112.208.* / 2009-04-20 19:25
Zamiast rat, które powinny do mnie dotrzeć, dostałem dwa ponaglenia do zapłaty, w tym jakąś karę a raty nie przyszły do dnia dzisiejszego. NIE UFAJCIE TEMU BANKOWI NIGDY!!!
Zamiast rat, które powinny do mnie dotrzeć, dostałem dwa ponaglenia do zapłaty, w tym jakąś karę a raty nie przyszły do dnia dzisiejszego. NIE UFAJCIE TEMU BANKOWI NIGDY!!!
errrror / 91.197.89.* / 2009-11-03 19:47
Ja miałem też nieprzyjemną sytuację z tym bankiem!!! Wziąłem na raty aparat fotograficzny.
Po trzech ratach wpłaconych regularnie spłaciłem kredyt w całości. Koniec kropka. Atu w 4 miesiącu dzwoni dział windykacji, że oddaje mnie do sądu za niespłacanie rat!!! Szok!!!
Na własny koszt wyjaśniłem sytuację!!!! Okazało się, że w ogóle kredytu nie uruchomili!!!! SZOK!
masalkowski / 83.31.105.* / 2009-04-08 00:22
Nie polecam tego banku . Rok czasu temu jak zmarła moja małżonka ,która zaciągneła kredyty w tym banku . Po śmierci mojej małżonki udałem sie do placówki banku w Żyrardowie . Od pracowników oddziału uzyskałem mylne informacje / kazano mnię spłacić kredyt , który moja zmarła małżonka miała ubezpieczony / . Do dnia dzisiejszego nie mogę odzyskać swoich pieniedzy . Bank nawet nie poczuwa się do zwrotu nienależnie pobranych pieniędzy .
Jeżeli bank nie wyjaśni w najbliższym okresię czasu zaistniałej sytuacji , to kieruję sprawę do prokuratury .
korepetytor / 82.160.51.* / 2011-01-02 20:56
jeżeli żona zmarła w wyniku choroby o której wiedziała w momencie podpisywania umowy, to kredyt spłaca mąż...., bo ubezpieczenie tego nie pokrywa
GEMBMAN / 89.75.221.* / 2009-11-10 19:18
Proszę dokładniej sprawdzić warunki ubezpieczenia. GEMB nie odpowiada za ubezpieczenie, tylko firma ubezpieczeniowa. Pan po śmierci żony zobowiązany jest do spłaty kredytu, który małżonka zaciągnęła. Mógł Pan odrzucić spadek i kredytów nie trzeba byłoby spłacać. Spadek to nie same plusy.
izka30 / 89.74.42.* / 2009-11-17 00:21
moze nie tak drastycznie zeby az odrzucac spadek... raty trzeba splacac, zeby pozniej nie naliczyli odsetek, natomiast od ubezpieczyciela trzeba dostarczyc wszystkie dokumenty, wraz z wypelnionym wnioskiem, ktory powinien pan otrzymac w oddziale banku lub punkcie kredytowym i wtedy powinni panu zwrocic raty zaplacone juz po smierci zony. (adres i warunki ubezpieczenia zawarte sa w regulaminie dolaczanym do umowy kredytowej)
dadadadadad / 91.197.89.* / 2009-11-03 19:44
www.sklepowicz.pl
Rejestr nieuczciwych banków!!!
piotr111333 / 193.138.110.* / 2009-03-19 16:15
GE Money Bank obecnie udziela najszybciej kredytów na rynku!!

Pozdro
Rozczarowany / 217.153.99.* / 2009-06-05 13:00
Strasznie się mylisz,to nie jest bank to instytucja finansowa i to w dodatku amerykańska a co się dzieje w Ameryce to widać . Uważam że przyjęli system argentyński co w naszym kraju jest zabronione .Ktoś w końcu dobierze im się do d........
były już pracownik / 89.72.67.* / 2010-11-17 23:30
człowieku a co ty wiesz o systemie argentyńskim... za przeproszeniem co ma pi...nik do wiatraka. A General Electric ma już ponad 100 lat to chyba troszkę więcej od ciebie i wszędzie tam gdzie nie ma Polaków ma się przyzwoicie a u nas jak zwykle każdy ma w d..pie idee i pracuje za karę, Pracownicy apeluję jeżeli pracujecie za karę to może zostawcie tą pracę i nie psujcie opinii świetnym instytucjom- bo to od was wychodzą te ilości niezadowolonych....
miranda / 2009-03-04 14:34
witam.nie polecam GE MONEY BANKU!!!BARDZO NIEMIŁA OBSŁUGA W WARSZAWIE W KREDYTACH HIPOTECZNYCH !!!ŻLE TRAKTUJA KLIENTA !!!ZAPŁACIŁAM 2 DNI PO TERMINIE RATE. CHCIAŁAM SIE WYTŁUMACZYC.NIESTETY JEST JEDEN PAN KTÓRY NIE POTRAFI NORMALNIE ROZMAWIAC TYLKO KRZYCZY PRZEZ TELEFON!!!!TO ZE BANKI MAJA KRYZYS TO NIE ZNACZY ZE PAN W BANKU BEDZIE SIE WYDZIERAŁ!!!A NAZWISKO PANA- JAK MNIE ZDENERUJE TO NAPISZE NA FORUM!!!!
BREdzisz / 94.42.35.* / 2009-04-28 18:26
mozesz pisac smialo, jako pracownik banku ma swiadomosc,z e jego dane moga zostac upublicznione, trzeba po nazwiskach takie szmaty traktowac!
........ / 83.6.83.* / 2009-03-14 16:08
Uważam, że nie jedna osoba, która przeczytała umowę kredytu i przede wszystkim ją zrozumiała cieszy się teraz, że ma kredyt właśnie w tym banku a nie innym.Czy zdajecie sobie sprawę, ze jest to jeden z nielicznych banków, który zmienia % zarówno w formie miesięcznej jak i kwartalnej?A jeśli chodzi o obsługę na infolinii to jest jedna z nielicznych infolinii, która potrafi pomóc i ludzie pracujący na niej są nad wyraz kompetentni.Jeszcze raz powrażam:LUDZIE ZACZNIJCIE CZYTAĆ TO CO PODPISUJECIE BO TO NIE JEST UMOWA NA ROK TYLKO NIEKIEDY NA 30-40 LAT!
emeryt11 / 2009-04-28 16:39
W GE Money Bank wystarczy wysłać przelew w dniu podanym na umowie np.18.03.09, a okaże się że do raty 80 zł doliczą koszty windykacji 45 zł, bo u nich pieniądze nie zostały zaksięgowane do 22 danego miesiąca. (a była mikroskopijna gwiazdeczka) tylko dlaczego w innych bankach wystarczy przelać w dniu wystawionym na faktórze i pieniądze docierają w tym samym dniu????? ponad 50% raty za pierwszą wpłatę u każdego klienta wpłacającego u nich po raz pierwszy to się bank ma z czego utrzymywać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
asiunia99 / 193.138.110.* / 2009-11-19 11:41
faktUrze a nie ó,

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: