Forum Forum finansoweKredyty

Ostrzegam przed ślamazarnością GE Money Bank!!!

Ostrzegam przed ślamazarnością GE Money Bank!!!

zGEnerwowany / 87.96.43.* / 2006-08-30 16:48
Jak myślicie, ile może trwać rozpatrywanie wniosku kredytowego? Tydzień, miesiąc, dwa? Zła odpowiedź - w GE trwało to w moim przypadku 2,5 miesiąca! Bez żadnej zwłoki z mojej strony. Po 2 miesiącach (!!!) kapnęli się, że oprócz PITa potrzebują jeszcze zaświadczenia o dochodach z US. Zakładacie, że bank przestrzega zapisanego w umowie terminu wypłaty kredytu (5 dni roboczych)? Nic z tego! Po upływie 5 dni roboczych (i 3 miesiecy od momentu złożenia wniosku), na mój telefon obiecali potraktować mój wniosek jako priorytetowy!!! Uwaga: w GE Money Banku potrzebują więcej niż kwartał na wypłatę kredytu!
Wyświetlaj:
pegi / 83.27.146.* / 2007-06-09 15:45
Ja równiez ostrzegam przed GE money Bank mój wniosek rozpatrywamo pół roku wydałam mnóstwo pieniędy na tłumaczenia papierów z zagranicy o zarobkach co miesiąc żądano odemnie wyciągów bankowych a w rezultacie telefonicznie poinfirmowano mnie że nie przyznano mi kredytu nie proponując innego rozwiązania ludzie nie dajcie sie tym ludziom co tam pracują to jest banda nie Bank
stanprzedzawałowy / 80.50.201.* / 2006-11-29 13:36
to najgorszy bank z jakim miałam do czynienia, w oststaniej chwili jak juz jest decyzja kredytowa na TAK umówona godina podpisania i godzina aktu notarialnego nagle okazuje się, że jeszzce jest milion spraw do załatwienia bo jakiś nieudaczny debilny analityk zobaczył, że trzeba spłacić kartę kredytową, raty kredytu konsumcyjnego (chociaz zostało pół roku) i kredyty na auto chociaż do terminu spłaty cały miesiąc!!!! i nie obchodzi banku to, ze połowa wartości mieszkania zostaje zapłacona GOTÓWKĄ, a zdolność kredytowa wystarczyłaby na całe takie mieszkanie i jeszcze pół - KOSZMAR, OSTRZEGAM
pitersen / 2006-11-19 15:08
Szczerze mogę pwoiedzieć że ja absolutnie nie miałem zadnych problemów z GE Money Bank , tj. gdy w poniedziałek o 16.30 zaniosłem komplet dokumentacji, już we środe o 12. 00 otrzymałem wstępną info o przyznaniu kredytu, a sama umowę podpisałem 10 dni po złożeniu owej dokumentacji. Prowizja 2% , oprocentowanie 2,75% w szwajcarach. Oddział w Toruniu. Ale jak widać oddział oddziałowi nie równy. Ja osobiście polecam.
marcin w / 81.190.219.* / 2006-10-31 17:39
Zgadzam sie w pełni ze zGEnerwowanym przedmówcą!!! To skandal żeby w dzisiejszych czasach gdy na rynku jest maksymalna konkurencja nie można było załatwić szybko kredytu. Tym bardziej że banki prześcigają sie w marketingowych hasłach zachwalających "kredyty od zaraz"... Pozdrawiamk wszystkich zGEnerowanych!!!
Piotr1 / 2006-11-17 08:43
Ja się nie zgadzam z Wami, dostałem kredyt w dwa tygodnie na dokończenie domu jednorodzinnego, nie mam żadnych problemów z tym bankiem. Może trafiacie na jakiś dziwny oddział banku, polecam oddział przy ul. Puławskiej.
rybka / 2006-08-30 18:22 / Tysiącznik na forum
To raczej analityk jakiś gamoniowaty. Procedury są bardzo podobne jak w Dom Banku, w którym jestem doradcą. Każego dnia widzę na monitorze komputera, co się dzieje z wysłanym przeze mnie wnioskiem i praktycznie każdego dnia idzie naprzód. Dokumenty wysyłam wg. listy i jak czegoś nie wysłałem, to tylko moja wina, ale od razu mam telefon i sprawa załatwiona.
alex311 / 2006-10-08 10:06
to ile to moze trwac to jeszcze moim zdaniem pol biedy. Gorsze jest to ile cie to bedzie kosztowac..



www.kredyt.civ.pl
Plantoff / 2006-09-05 21:21
"Każego dnia widzę na monitorze komputera, co się dzieje z wysłanym
przeze mnie wnioskiem i praktycznie każdego dnia idzie naprzód. "

A jak nie idzie naprzód, to dzwonisz i mnie popędzasz... :)

pozdrawiam serdecznie
rybka / 2006-09-06 07:25 / Tysiącznik na forum
Eeee, ja zawsze grzecznie proszę ;-)
ligia / 83.31.8.* / 2006-09-26 20:18
Kredyt wszędzie ale nie w GE mają bardzo wysoką marżę 2% do tego sami ustalają sobie kurs na dany dzień oczywiście on jest zawsze wyższy niż NBP. Miałam tam kredyt ale się wyniosłam na kwotę kredytu hipotecznego 47tyś dali mi oprocentowanie 4.36% w CHF! U nich co pół roku pisze się pismo z prośbą o dostosowanie kredytu do obecnie panującej oferty. Po takim piśmie czeka się 14 dni kiedy troszkę oprocentowanie zmnijszą aby zaraz podnieść! Dla mnie koszmar, Ja wzięłam kredyt w 2004 roku i teraz się od nich wyniosłam. Praca doradców polega na złapaniu klienta a następnie ograbienie go ze wszystkiego! Mówią, że nie biorą prowizji jest to bzdura kompletna do kwoty 100tyś doliczyli mi 1200zł i jak to nazwać mam na to całą grubą teczkę dokumentacji. Nie polecam tego banku bo to jak skok w przepaść!!!!!!
scooti / 84.10.102.* / 2006-10-05 20:06
Ge money bank wcześniej Ge Capital Bank
Ostrzegam przed tym bankiem to banda oszustów
Kredty samochodoway wziałem u nich 6 lat temu do dzisiaj spłacam go
Osoby na infolini informujące o kredycie są nie przygotowane do rozmowy
Nie poważny bank naciągający na wysokie % klientów
jop / 85.219.169.* / 2007-02-08 19:33
Jeżeli kredyt był uruchomiony 6 lat temu został uruchomiony wg obowiązujących wtedy stóp procentowych więc biorąc pod uwagę obecne fakt są one niższe, warunki umowy nie działają wstecz z obecnymi stawkami stóp procentowych, warunki finansowe określone są w umowie a jak wiadomo mało kto z klientów je czyta, sam jestem doradcą finansowym i krew mnie zalewa za tępotę naszego społeczeństwa, każdy chce szybko bo potrzebna na teraz i już a potem lament, bawi mnie to bo widząc ludzi wykształconych jak i nie wśród nas gdybym podał zamiast umowy do podpisania,może przesadzę wyrok śmierci nie byłoby z tym problemu
klient GE / 212.2.96.* / 2006-10-13 10:03
Potwierdzam to co napisano wyżej - GE bank to banda oszustów. Doradcy obiecują - i na ich stronie internetowej też jest podobna informacja - pewne warunki , takie a takie oprocentowanie, brak prowizji, brak za wcześniejszą spłatę, szybkie ropatrzenie wniosku - WSZYSTKO (!!!) jest kłamstwem, prowizje mi naliczyli, oprocentowanie o 0,5% wyzsze niż obiecali, jest opłata za wsześniejszą spłąte, wniosek rozpatwywali 20 razy dłużej niż obiecywali, do tego wypłaty transz w nie określonym terminie. Nigdy GE bank!
Maja / 83.168.96.* / 2006-11-17 18:06
do Klienta GE i scootki,
Jakie oszustwo?Na stronie internetowej sa podane prowizje i procenty ogólnie.Dopiero w realu są przedstawiane dokładne koszty(to zależy od wieku samochodu,wpłaty klienta, ilości rat itp).No i przede wszystkim pracownicy banku nie podpisali za was umowy, więc nie rozumiem dlaczego teraz nazywacie ich oszustami.Trzeba czytać umowy.
Pozdrawiam,
M
aks / 217.153.161.* / 2007-05-14 11:59
zgadzam się CZYTAJCIE UMOWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
renata314 / 83.28.168.* / 2007-05-16 20:39
Pytanie- czy ktoś z was pracuje w GE. Zależy mi na opinii jakiegoś pracownika oddziału.
GE Money / 193.138.110.* / 2007-05-25 18:25
Pracuję w placówce HSB Ge Money Bank w dużym mieście - teraz również jestem w pracy. Dziwią mnie opinie niektórych forumowiczów. Nie mają pojęcia jak to wygląda z drugiej strony. Owszem, czasem czeka się dłużej na decyzję jeżeli chodzi o kredyty hipo, natomiast jeżeli chodzi o gotówkę bądź samochodowy to decyzja jest w ciągu 30 minut nawet dla osób, które nogdy nie brały kredytów w GE lub do tej pory wogóle nie korzystały z jakiejkolwiek oferty kredytowej. Niestety, większość opóźnień wynika z braku potrzebnych dokumentów ze strony klienta. I proszę się nie dziwić, że kredyty hipoteczne mają aż tak długi proces weryfikacji - to są przecież znaczące kwoty i na bardzo dłyugi okres czasu. Jeżeli ktoś ma wątpliwości to odsyłam do ostatniego rankingu banków. Przeprowadzony na sposób tzw. "ukrytego klienta" w 30 największych bankach w polsce - miła lektura i mam nadzieję, że zweryfikuje zdanie niektórych forumowiczów. Dodam, że badanie zostało przeprowadzone przez niezależną, uznaną firmę specjalizującą sie w takich badaniach.
afera / 78.31.153.* / 2008-05-17 10:57
tez pracuje w GE... w siedzibie głównej... i jestem przerazona... ludzie w ogole nie wiedza co podpisuja... a pozniej pretensje do kazdego... zero pojecia o produkcie... wiedza swoje i jest im z tym wygodnie... porazka... zeby z czegos korzystac radzilabym najpierw sie z tym zapoznac... a nie brac i podpisywac w ciemno...
ttt / 80.244.128.* / 2007-07-26 19:15
Przypominam, że wszystkie badania są zawsze zlecane przez kogoś, a jeśli nie to ktoś za nie płaci (pośrednio lub bezpośrednio). Podobnie jest z rankingami. Dlatego czytanie tego typu "lektur" to tylko strata czasu.
Jedynym pewnym źródłem informacji jest własny wywiad w ofertach banków. A jeśli nie mamy na to czasu to polecam opinie znajomych.
Jeśli decydujemy się na kredyt to najlepiej umówić się z doradcą ale za pośrednictwem naszego polecającego (pozycja klienta poleconego jest zawsze mocniejsza w negocjacji warunków kredytowania)

Powodzenia
T
dawny pracownik GE Money / 67.187.108.* / 2007-07-25 02:38
a mnie wcale te opinie nie dziwia, pracowalam w GE i niestety czasami pracownicy sa poprostu za slabo wyszkoleni. Dobrzy pracownicy odchodza, bo widza jaka korupcja jest rowniez w tym banku, na ich miejsce zostaja zatrudnieni nowi, mlodzi, ktorzy nie maja pojecia o niczym..... ale mysle, ze tak jest wszedzie. Byc moze czas zainwestowac w pracownikow i pomyslec o potencjalnych klientach aby nie musieli sie denerwowac j/w.
AŻ / 62.218.146.* / 2008-04-17 19:48
no to chyba Ty byłaś tym źle wyszkolonym pracownikiem bo nie wiem czy wiesz ale szkolenie w GE trwa przynajmniej 3 tygodnie a potem i tak pracownicy sa nadzorowani przez miesiąc aby nie popełniać błędów i dobrze informować klientów. Co do pozostałycn opinii to czytajcie umowy bo nikt ich za was nie podpisuje, a w umowie jest wszystko o tych niby "ukrytych" oplatach i prowizjach jak również o terminach. A co do początkowych komentarzy o naliczaniu odsetek to naprawde niezle bzdury, w GE odsetki są naliczane dopiero po 3 dniach i nie są to jakieś kosmiczne kwoty a zaledwie pare groszy za dzien więc ludzie nie nakręcajcie się nawzajem jak nie wiecie o czym mówicie, to nie jest wina banku ze ktoś jest na tyle mało inteligentny że nie wie co podpisuje !!!!!
Przemo79 / 87.205.247.* / 2007-11-18 14:02
Hm na jakiej podstawie to mówisz? To jest ciekawe? I jeżeli wypowiadasz to na forum to może ktoś powinien się tym zainteresować? I korupcja, ja bym próbował to wyjaśnić, o co konkretnego chodziło? P.S. Nie pracuję w żadnym banku, ale takie tematy jak ten mnie bawią, zawsze znajdzie się klient, który będzie "jechał" na każdy banku... wiem bo mogę tu na tym forum znaleźć kilkanaście takich samych wątków na inne banki
pink80 / 2007-12-05 19:01 / Bywalec forum
ja bym moze propnowal zawiadomic jakies bankowe CBA :>
2 3 4 5 6 7
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: