Forum Polityka, aktualnościKraj

Ostrzej z palaczami? Dziś głosowanie

Ostrzej z palaczami? Dziś głosowanie

Money.pl / 2010-03-26 07:39
Komentarze do wiadomości: Ostrzej z palaczami? Dziś głosowanie .
Wyświetlaj:
zbulwersowany / 78.8.17.* / 2010-03-28 19:16
Zakaz palenia przez kierowców podczas prowadzenia pojazdów powinien być wprowadzony ponieważ oni też, jak pijani kierowcy powodują wypadki zwłaszcza, kiedy papieros im wypada a rąk.
Sam byłem świadkiem takiego zdarzenia, tylko że kolega z którym jechałem po przyjechaniu policji do tego się nie przyznał. Teraz podczas jazdy nie pali, bo i tak dużo szkody - przez palenie - narobił.
NIEPALĄCY / 78.8.17.* / 2010-03-28 18:48
A JA I NIE TYLKO, MYŚLAŁEM, ŻE ZBIGNIEW ROMASZEWSKI JEST MĄDRZEJSZY - MYLIŁEM SIĘ...
JUŻ JA I MOJA RODZINA NIE BĘDZIEMY NA NIEGO GŁOSOWAĆ, BO MY NIE PALIMY I NIE ZNOŚIMY ŚMIERDZELI!!!
A TAK PRAWDĘ MÓWIĄC TO WYBORCY POWINNI BYĆ INFORMOWANI KOGO WYBIERAJĄ "NAŁOGA SŁABO MYŚLĄCEGO I ŹLE PRACUJĄCEO, BO MUSI ZAMIAST PRACOWAĆ ZACIĄGNĄĆ SIĘ SMRODEM" czy "NIEPALĄCEGO - MĄDREGO CZŁOWIEKA, KTÓRY UCZCIWIE PRACUJE".
Śmierdzący palacze nie tylko odbierają ludziom zdrowie, ale i pieniądze, bo na nich trzeba pracować.
Ja ostatnio wyrzuciłem czterech palaczy z pracy, bo w większości są to nieroby z wypalonym móżdżkiem. Inni ( trzech) przysięgli, że w pracy nie będą palić - na razie pracują, ale ślamazarnie im to idzie bez dymu. Niepalący pracują jednak i lepiej i szybciej, a palaczom (jeden się przyznał) brakuje dymu.
maxymili / 2010-03-26 10:10 / Tysiącznik na forum
Nie palę i STANOWCZO SPRZECIWIAM SIĘ!!!! Zaostrzaniu prawa wobec wolnych osób podejmujących świadome decyzje, co do swojego zdrowia. Obecna sytuacja w 100% zabezpiecza moje prawa i nie potrzebuję żadnej dodatkowej ochrony mojego powietrza przez dymem tytoniowym czy innym w szczególności ze strony durnego państwa które się narzuca bez sensu. Natomiast jedyne zanieczyszczenia, które mi faktycznie przeszkadzają to spaliny samochodowe. Tu był bym za zaostrzeniem norm, które muszą spełniać samochody do przedłużenia rejestracji. Zresztą mój wtedy też by się nie załapał, ale przynajmniej miał bym motywację by go zmienić.
Bankier_7 / 2010-03-26 09:57 / portfel / Punktator

Zakaz palenia w jednoizbowych lokalach gastronomiczno-rozrywkowych, handlu e-papierosami i możliwość tworzenia palarni w niektórych obiektach - to główne założenia poprawek zgłoszonych przez senatorów

Tym senatorom trzeba chyba pokazać gdzie ich miejsce... - a miejscem jest ..pole z wiatrakami na posesji po ustawionym przetargu razem z dziewczynakami i tonami kokainy w nozdrzach...
Właśnie tacy ludzie będą decydować o zdrowiu niepalących...
maxymili / 2010-03-26 10:14 / Tysiącznik na forum
A zakaz handlu epapierosami uważam za złamanie konstytucji i poprę pozew przeciwko Polsce do trybunału w Sztrazburgu.
ajjjj / 192.138.116.* / 2010-03-26 09:34
To jest zamach na wolność osobistą obywateli
niestety ani nie pierwszy ani nie ostatni - tylko jeden z bardzo, bardzo wielu
wszystko w imię troski o zdrowie/bezpieczeństwo
wszystko kosztem szczęścia i wolności wyboru
wszystko z naszych kieszeni do kieszeni urzędników
wszystko kosztem biedoty i klasy 'średniej' do kieszeni najbogatszych
wszystko zgodnie z wolą i głosami 90% społeczeństwa.
gaciorki / 193.109.225.* / 2010-03-26 07:39
ciekawe jak sprawdzą kierowcę . . .

Najnowsze wpisy