Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

OSTRZEŻENIE serwis STOOQ

OSTRZEŻENIE serwis STOOQ

tomek11111 / 2011-04-21 11:11
Ostrzegam wszystkich którzy używają portalu STOOQ lub innych ogólnie dostępnych. Przekazywane informacje są mało wiarygodne i służą do manipulowania inwestorami.Analiza techniczna jest nie możliwa, ponieważ wykresy zmieniają swój kształt a linie trendów np. dwie równoległe po kilku dniach przestają takie być. Kursy zmieniają swoje wartości wraz z upływem czasu a co za tym idzie nie można wyznaczyć trendu. Jestem użytkownikiem notowań on-line bzwbk i tu też robią mi różne numery, volumen przedstawiany bardzo czesto rośnie przed zamknięciem notowań aby sie okazać że po zamknięciu jest niższy niż w trakcie sesji (zaawansowani chyba wiedzą dlaczego), żeby było śmieszniej
wykresy bzwbk mają czasami zupełnie inne wartości niż te z stooq. np. KGHM w 2007 miał szczyt na 106zł w stooq a bzwbk przedstawia ten szczyt na 144zł. Powiem wiecej, pewnie bym tego nie zauważył ale korzystam z dwóch żródeł internetu (inny dostawca) i zdarza się że porównując notowania na dwóch komputerach wykresy wyglądają zupelnie inaczej.Posiadam zdjęcia takich fenomenów.Jeśli ktoś ma podobne problemy to czekam na informację , może razem coś z tym zrobimy!
gjeju / 195.225.68.* / 2021-01-30 00:20
Dzięki, że podzieliłeś się tą informacją. Dodam jeszcze, że Ja dostałem od nich opóźnienie o 7 sek działania strony za to, że cookies mają 1 dzień, a mają być przechowywane na komputerze conajmniej 3 dni. Czyli zajmują się także szpiegostwem.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy