Forum Polityka, aktualnościKraj

Oświadczenie Owsiaka: Wszystkie wydatki Fundacji WOŚP są prawidłowe

Oświadczenie Owsiaka: Wszystkie wydatki Fundacji WOŚP są prawidłowe

Wyświetlaj:
ssw23 / 87.96.76.* / 2014-01-22 23:32
Ok, prosze powiedziec co znajduje sie w kosztach za 2009 rok w pozycji koszty inne - kwota 8 MM PLN ( i zaznaczam że nie jest to zakup nowej siedziby bo ta jest w inwestycjach )
grzesiek88888 / 37.209.133.* / 2014-01-22 21:27
ciekawy jestem jak ci wszyscy przeciwnicy WOŚP zareagują jak np. dziecko z ich rodziny trafi do inkubatora kupionego przez WOŚP, a w większości szpitali innych nie ma. Wyjmą te dzieciątko z inkubatora bo to ten wstrętny Owsiak maczał w tym palce? Moja roczna córeczka dzięki takiemu inkubatorowi żyje. Teraz znów jest w innym szpitalu i cała aparatura od wag elektronicznych do ważenia maluchów zaczynając przez aparaty do strzykawek na kombajnach do USG kończąc jest WOŚP-u. Ostatnio będąc z moją małą na USG spytałem się Pana obsługującego to urządzenie czy nasze Państwo z podatków, które przecież sięgają 80%, nie finansuje zakupów takich urządzeń powiedział : "Panie jak by nie WOŚP to by tu nic oprócz starych wag i krzeseł nie było"
lewicowe dylematy z logiką / 46.205.138.* / 2014-01-23 19:54
łojojoj. Jakby nie WOŚP, a co z kol. Tuskiem i jego planami uzdrowienia służby zdrowia. Czyżby brzydal skąpił na zakupy inkubatorów dla słodkich i ślicznych "małych". A fe.

Najnowsze wpisy