oszust

d k / 83.23.159.* / 2009-09-16 21:45
witam .
w ubiegłym roku okazało się że mój agent ubezpieczeniowy jest zwykłym oszustem .
próbowałem wyjaśnić kilka spraw związanych z moimi polisami i innymi produktami finansowymi które prowadził dla mnie ten agent .
niestety ale spotkałem się z murem nie do przebicia .
postanowiłem napisać oficjalne pismo do firmy dla której pracował jak i tez złożyłem zawiadomienie do prokuratury .

firma dla której pracował zrezygnowała z jego usług .

ma dzień dzisiejszy panu agentowi policja przestawiła zarzuty ale z tego co wiem ten pan pracuje już dla innej firmy .
( kiedyś dostał tytuł " Diamentowy doradca " ) a więc długo pracy szukać nie musiał .

i teraz pytanko .

kiedy i w jakim przypadku taki osobnik może stracić prawo do wykonywania takiego zawodu ?
Wyświetlaj:
Marta Paciecha / 188.33.163.* / 2011-04-29 10:40
zobacz tutaj:

http://ubezpieczenie-na-zycie.blogspot.com
gfhfdghdf54 / 195.200.199.* / 2011-04-14 15:22
az dziwi fakt, ze poważny bank taki jak Nordea współpracuje z firmami pokroju Tacoma
Polska...............swojego czsu pracowałem dla Banku Handlowego z warszawy i nawet po
zerwaniu umowy, dwa, trzy miesiące wpływała mi należna wypłąta, nikt nic nie robił, by nie
wypłącić, żadnych przekrętów, natomiast firma w Tacoma POlska, którą (o dziwo) popiera bank
NORDEA i z którą na znak poparcia ściśle wspólpracuje, ma obsrraną opinię na internecie,
mało tego, ja jako menedżer nie otrzymałem wypłaty za uczciwie zarobione pieniądze.... mało
tego działanie firmy Taconma polska(ekspert emerytalny, elite investment sprowadza się, do
tego, ze przestali płacić pieniądze już pół rok temu na wiosne 2010r., a tym, którzy
przestali pracować, nie chcą wypłącić, bo ponoć, przez zerwanie umowy trzeba, czekać pół
roku za wypłątą, BZDURA, tym bardziej, ze nikt z nas z oddziału KONINSKIEGO nie zerwał umowy
z tą firmą, tylko to ta śmierdząca firma, złamała warunki umowy i przestałą płącić, MAŁO
TEGO, pamiętam jak zwalali wine na NORDEA, że jeden z prezesusów został usunięty przez CBA
czy CBŚ i dlatego nie dostaliśmy pieniędzy, ale później się wydało, że naewt z NORDEA
zapytali, czemu nam nie płacą pieniędzy ( było o tym w interwencji i na prawie każdym
poważnym forum) NORDEA WSTYD, AŻ WSTYD, ZE KALACIE SWOJĄ OPINIĘ WSPÓŁPRACUJĄC Z OSZUSTAMI,
na koniec podam jedno mądre powiedzenie " jak będziesz chadzać z dziwkami, to uznają cię
za dziwkę" i " jak zaczniesz podawać rękę złodzieją i oszustą , to uznają cię za
złodzieja i oszusta" GRATULUJE, ŻE JUŻ W KONINIE, NA FAKT KOJEŻAENIA NORDEA Z (TACOMA
POLSKA, EKSPERT EMERYTALNY I ELITE INVESTMENT) LUDZIOM PRZYCHODZI ZGORZKNIENIE NA USTA,
gratuluje, zę nie podjeła Nordea współpracy z uczciwą firmą, tylko z przekrentami
eme / 83.22.37.* / 2009-09-18 14:41
dk wyrok, zaloz sprawe

Najnowsze wpisy