Forum Forum prawneZmiany w prawie

Oszustwo w internecie. Strona reklamowa zamieszczona na witrynie wyludza drobne kwoty.

Oszustwo w internecie. Strona reklamowa zamieszczona na witrynie wyludza drobne kwoty.

Adam1372 / 84.38.84.* / 2009-08-02 21:38
Ze strony http://www.lotto.csa.pl/ dwukrotnie probowalem pobrac plik programu (platny 1.22PLN) ale nie dal sie rospakowac, uszkodzony wiec na adres emailowy umieszczony na tej stronie zlozylem reklamacje. Ttego samego dnia otrzymalem uprzejma odpowiedz ze ta oferta nie jest ich, wiec za nia nie odpowiadaja. Podali mi adres gdzie mam zlozyc reklamacje.

Napisalem na wskazany email ale nie otrzymalem odpowiedzi. Mysle ze to celowy sposob wyludzania pieniedzy poniewaz rzadana oplata za program jest bardzo mala (1,22zl). Zakladam ze na tym bazuja, osiagajac duze zyski i zakladaja ze z powodu malych strat klienta nie bedzie dochodzil zwrotu kosztow. Mija trzeci dzien a ja nie otrzymalem od nich odpowiedzi na ponizszy email.

Ostrzegam przed ta strona i moze ktos wie jak taki proceder ukrucic.

Reklamacja na ktora nie otrzymalem odpowiedzi:
--------------------------------------------------------------------------
To: reklamacja@kfi.pl

Dzien dobry,

Dzisiaj (31.07.2009) przed 12:00 chcialem skorzystac z oferty "Chcesz
w koncu 6 w lotka" zamieszczonej na stronie http://www.lotto.csa.pl/ ,
pobralem dwukrotnie PIN (J5QWZH78 oraz 767HXUMG) i sciagnalem
dwukrotnie plik lotto.zip.
Proces sciagania przebiegal za kazdym razem prawidlowo.

Probowalem rozpakowac sciagniety plik ale za kazdym razem otrzymalem
taki komunikat:
C:\Documents and Settings\Adam\Local Settings\Temp\lotto.zip:
! Archiwum ma niewlasciwy format lub jest uszkodzone
! Nie moge wykonac
"C:\DOCUME~1\Adam\LOCALS~1\Temp\Rar$EX00.982\lo-v0.8-setup.exe"

Wyglada na to ze oferowany plik jest uszkodzony, poniewaz dwukrotnie
dal taki sam komunikat przy probie rozpakowania.

Zaplacilem dwukrotnie za towar oferowany na Waszej stronie, a nie
otrzymalem produktu.

W zalaczeniu plik lotto.zip ktory sciagnalem. Zmienilem rozszezenie
tego pliku z( .ZIP) na (.TXT) aby nie bylo problemu z przeslaniem tego
pliku za pomoca gmail.com.

Prosze o pomoc w rozwiazaniu tego problemu.

Z powazaniem,
---------------------------------------------------------
Wyświetlaj:
oszukany / 87.99.104.* / 2009-12-09 16:19
Dlaczego nikt Takich ofert nie kontroluje,to jest jawne oszustwo
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.78.185.* / 2010-01-02 03:22
OSZUSTWO trwa nadal. Jest 02.01.2010 i wciąż wyłudzają! SMS promocja zł.1,22 a pobierają zł.30,50 i nic w zamian.Wstyd mi przed samą sobą, że dałam się tak nabrać. Ratunku! Ludzie nie dajcie się wkręcać. Wszędzie czycha złodziejstwo. KODALOT to Wielkie Oszustwo do piątej potęgi.
Poprzedni temat / 89.78.185.* / 2010-01-02 11:57
Wciągnęli mnie do KODALOTU jak szukałam wyników "los milionos". i znalazly się dopiero po wysłani SMS, który miał kosztować zł.1.22, a tymczasem kosztowal zł.30.50. Jak mozna tak nabierac ludzi. Prosze zlikwidować @kif.pl KODALOT tą manipulację. To wielkie oszustwo i tym rozpoczęty został 2010 r.
jastakrakow / 89.79.88.* / 2009-11-08 21:54
Masz rację. Ja się też nabrałem, a kwota wcale niemała - przeczytaj uważnie. Piszę ten komentarz bo tak naprawdę to nie wiem gdzie się odwołac. Kod nie został wogóle przyjęty - strona nie istnieje lub błąd w numerze kodu - taka jest odpowiedz. Hmm
naiwny / 89.74.143.* / 2009-08-03 14:51
Male pieniadze to tylko przy skorzystaniu z promocji (platne karta) - uwaga zamieszczona drobnym drukiem na dole ogloszenia. W przypadku oplaty sms koszt tej operacji to 30,50 zl. Sytuacja analogiczna. Nie mozna rozpakowac pliku zip. W moim przypadku reklamacje uwzgledniono w ten sposob, ze podeslalo mi link do darmowego programu Lotto Organizer .
naiwny / 89.174.253.* / 2009-10-17 09:42
15 10 2009 też wysłałem przelew z komórki a więc 30.50 szkoda że nie przeczytałem tego prędzej czy ktoś wie co z tym zrobić
Adam1372 / 84.38.84.* / 2009-08-03 18:04
To jest przykad marketingu, tego ich ucza. A najwytrawniejsi oszusci bankowi (menagerowie ktorzy doprowadzili do kryzysu) maja sie dobrze. To jest przyklad dla polskich liberalow jak robic marketing, uczciwosc w biznesie to ich nie dotyczy. Cwaniactwo, oszustwo, itd

Do mnie tez sie w koncu odezwali, i laskawie umozliwili sciagniecie jednego pliku (zaplacilem za dwa). Nie otrzymalem od nich zadnego komentarza wyjasniajacego ich postepowanie. Na moja propozycje iz najchetniej odstapil bym od ich oferty skoro ten badziewiarski plik nie dal sie sciagnac az dwa razy, nie raczyli odpowiedziec.
Jedyny komentarz to: Dziekujemy za wiadomosc, plik jest do sciagniecia po tym linkiem (................) przez 24 godziny. Oraz ze trzeba sie zapoznac z regulaminem ktory jest na ich stronie.
Program jest denny "Lotto Organizer" i do niczego sie nie moze przydac.
To jest przyklad na nieuczciwe zarabianie pieniedzy.
1. Mamia niska cena, prawdziwa cena jest gdzies na 10 stronie regulaminu.
2. Na stronie umieszczaja uszkodzony plik zeby klient sciagal pare razy, po 30.5zl.
3. Nie mozna wycofac sie z tranzakcji ktora nie doszla do skutku.
Tranzakcje z Tirowkami sa bardziej uczciwe, bo towar widac i cena nie jest ukryta.
A na naszych liberalow po marketingu trzeba uwazac bo niektorzy chca szybko sie dorobic kosztem innych - naiwnych.

Najnowsze wpisy