Otlentrend

Marek Rutkowski / 37.225.61.* / 2023-10-10 14:07
Kochani daje 4 gwiazdki bo inaczej od razu usuwają. Chciałbym podzielić się moim doświadczeniem związanym z nieuczciwym brokerem działającym pod nazwą Orlentrend. Trafiłem na nich poprzez sugestywną reklamę w sieci, obiecującą pomoc Tradera AI w pomnażaniu zysków. Sztuczna inteligencja to fikcja, nic takiego u nich nie istnieje. Jest za to doradca ze wschodnim akcentem który będzie was namawiał do instalowania Anydesk w celu przejęcia kontroli nad waszym komputerem. Próbują wykraść dane do logowania w banku lub na giełdzie. Strona zmieniła nazwę z .com na .net, jednak to to samo oszustwo. Niestety, uwierzyłem i wpłaciłem pewną sumę, a następnie zaczęły się problemy. Oszuści namówili mnie nawet do wzięcia kredytu, obiecując wysokie zyski. Jednak gdy próbowałem wypłacić moje pieniądze, sytuacja zaczęła komplikować się jeszcze bardziej. Co chwila nowe podatki i opłaty a pieniędzy jak nie było, tak nie ma. Straciłem 32 tysiące, a cała sytuacja była bardzo frustrująca. Po wielu długich tygodniach poszukiwaniach pomocy w sieci, w końcu trafiłem na kancelarię. Dzięki ich profesjonalizmowi i zaangażowaniu, udało mi się odzyskać po 3 miesiącach część moich środków. To było niesamowite uczucie -pierwszy przelew od brokera na kwotę 5.000 zł. Odzyskałem wiarę, wiedząc, że walka i czas poświęcony miał sens. Chciałbym zachęcić innych poszkodowanych do niepoddawania się. Wiem teraz, że nie warto odpuszczać i karmić złodziei. Zostawiam numer telefonu 507212284 dla innych osób, które padły ofiarą podobnych oszustw. Razem możemy udowodnić, że oszuści nie powinni czuć się bezkarni, i warto szukać pomocy. Kancelaria działa w trybie zbiorowym, im nas więcej tym lepiej dla wszystkich!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
adam7782 / 91.90.123.* / 2023-10-30 15:42
numer nie należy do kancelarii, to jest nieprawdą, to zwykła firma a pod telefonem windykator

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: