Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Oto dlaczego Yahoo nie pozwala pracować z domu

Oto dlaczego Yahoo nie pozwala pracować z domu

Wyświetlaj:
ja334 / 195.254.232.* / 2013-12-10 22:11
najbardziej podoba mi się "najbardziej optymalny" tym samym autor zburzył swój wizerunek
yooooo / 213.5.45.* / 2014-01-31 00:09
to samo chcialem napisac - artykul ciekawy, ale takie kwiatki powoduja watpliwosci co do umiejetnosci logicznego myslenia autora
chcwd / 193.110.198.* / 2013-12-04 19:30
Chaos nie jest dobry. Ja lubię mieć swoje biurko uporządkowane pod mój własny gust. Wszystko ma swoje wady i zalety, ale zmiana codziennie miejsca pracy jest wg mnie złe.
obiektywny709 / 89.76.69.* / 2013-12-04 15:34
Co za głupie generalizowanie, no proszę... takie rozwiązania mogą być zastosowane tylko i wyłącznie w firmach/korporacjach o wysokim kapitale ludzkim i w działach wymagających mnóstwo ryzykownego, pod kątem produktywności, gdybania. Jeśli ktoś potrzebuje nieustannego skupienia i konsultacji ze specjalistami ze swojej dziedziny (bankowość, ubezpieczenia) to open space'y z boxami czy bez są katastrofalnym rozwiązaniem...
P. Wojtal / 81.190.211.* / 2013-12-05 11:37
Jestem menedżerem zespolu liczącego ok 25 osób. Pracuje w openspace, na którym znajdują sie jeszcze pracownicy jednego, podobnie duzego zespolu. Razem ok 50 - 60 osób. Brak możliwości przeorganizowania stanowisk, każde zunifikowane, kazdy zaglada mi zza pleców na monitor patrzac, co robie. Zazwyczaj nic poufnego, ale problem pojawia sie, gdy naprawdę w skupieniu i ciszy potrzebuje sam popracować, nie wspominajac o poufnych informacjach. Szukam wtedy zacisznego miejsca np. na paletach w magazynie i pracuje na prywatnym laptopie!!! Moj szef nie widzi problemu. Slowem - open space nie jest zly, ale popadanie w skrajności tak naprawdę nikomu nie służy. Open Space musi byc suplementowany dostępnymi biurami przeznaczonymi do pracy wymagającej ciszy i spokoju.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
yooooo / 213.5.45.* / 2014-01-31 00:16
sluszna uwaga - rozwiazania tego problemu sa juz wdrazane - tzw. smart working, gdzie do wyboru masz open space lub tez specjalne pokoje, w ktorych mozesz popracowac w ciszy i spokoju - w kazdej chwili wyjsc do np. "sztucznego" ogrodu czy tez do kantyny z laptopem - czego to teraz korporacje nie wymysla:P

Najnowsze wpisy