Forum Polityka, aktualnościKraj

Otyłość w Polsce. Z nadwagą zmaga się 14 procent dzieci

Otyłość w Polsce. Z nadwagą zmaga się 14 procent dzieci

Wyświetlaj:
hobit / 91.238.254.* / 2012-12-26 23:24
a wystarczyloby aplikować dzieciom troche ruchu. Nawet teraz zimą. Wyjazd na narty można kupić w biurach podróży za kilkaset zł, jak tu http://www.whynotholidays.pl/pl/wczasy/zima-dla-narciarzy,36.html#nav
mamaWdomu / 2012-12-27 10:41 / Bywalec forum
no to ja zupełnie nie wiem gdzie, u mojego dziecka w klasie nie ma nawet jednego dziecka, u którego można by podejrzewać otyłość w ogóle
co to ostatnio akceptowaliśmy / 159.205.131.* / 2012-12-07 21:31
W Chinach, odwołany ze stanowiska urzędników odpowiedzialnych za testowanie genetycznie zmodyfikowanego ryżu z naruszeniem odpowiednich przepisów
07.12.2012 15:59:04 | Russian.News.Cn
Pekin, Dec 7 / Xinhua / - Trzy urzędnicy upoważnieni i przeprowadziła test kontrowersyjne tzw "Rice Golden" / genetycznie zmodyfikowany ryż studentów / na w Hunan / Central Chiny / usunięto z urzędu.

Zostali ukarani za "naruszenie odpowiednich przepisów, etyki i uczciwości naukowej akademickiej", według raportu opublikowanego w czwartek wspólnie chińskiego Centrum Kontroli Chorób i Prewencji / KTSKPZ / Akademii Medycznej prov. Zhejiang i Hunan Provincial Centrum Kontroli i Prewencji Chorób.

Wśród tych urzędników - od KTSKPZ Yin Shiang, Wang Yin Zhejiang Akademii Nauk Medycznych i Hu Yuming z Hunan Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób...Prawa autorskie należą do Xinhua News Agency
, w pełnym lub częściowym użyciu materiałów
odniesienia jest obowiązkowa webmaster@xinhua.org
k aczordonald / 92.20.8.* / 2012-12-07 20:34
w Polsce "dzieki" biedzie ten problem jeszcze nie istnieje.
Przyjedzcie do UK to zobaczycie co 3 dziecko otyle.
Bo bezrobotnych stac tutaj na to zeby odzywiac sie przez caly miesiac w Mcdonald i KFC.

Najnowsze wpisy