Pacjent woli prywatne

Money.pl / 2008-10-14 08:37
Komentarze do wiadomości: Pacjent woli prywatne.
Wyświetlaj:
JX / 212.191.170.* / 2008-10-14 18:54
Kolejna próba złodziejskiej prywatyzacji na ogromną skalę, jednak na tej rząd Tuska powinien wywrócić się. Kulisy tego procederu ujawniła swego czasu posłanka Sawicka, która bez skrupułów liczyła, ile na tym można będzie zarobić. A przecież Tusk publicznie zaprzeczył podczas debaty TV z Kwaśniewskim, że PO planuje prywatyzację służby zdrowia. I jego szykują mocodawcy na prezydenta RP?!
marek 19.53 / 83.24.11.* / 2008-10-14 08:37
1. sondaż w Warszawie ( na Placu Bankowym ??? )
2.
Ponad 71 procent pytanych uważa, że niepubliczne placówki służby zdrowia zapewniają łatwiejszy dostęp do lekarzy specjalistów.

3.
Większość ankietowanych jest zdania, ze działają one sprawniej - pisze


Z tego wcale nie wynika, że wolą prywatne - oceniono wyłącznie sprawność.
Pajchiwo / 2008-10-14 10:48 / Tysiącznik na forum
Heh - i tu widzę dwa problemy:
1. Zadane badanym pytania.
2. Wyciągnięte z nich wnioski.
Faktycznie, bez tych danych wyniki tychże badań o kand d...y można potłuc.
Spotkałem się na przykłąd z ankietą firmy, która pytając o terminowość dostaw dała do dyspozycji odpowiedzi:
a) zgodnie z umową
b) dostarczono w dni ustawowo pracujące
c) zapewniono kontakt z kurierem
Nie dano możliwości wyboru negatywnej odpowiedzi.
A w tym akurat przypadku czekałem 1,5 miesiąca na przesyłkę z miejscowości oddalonej o 20 km i po łaskawym dostarczeniu mi jej kurier był w ogóle zdziwiony, że mam jakieś pretensje...
A zachodni właściciel dostanie wyniki super ankiety i nie będzie miał pojęcia co jest naprawdę grane i czemu zyski spadają...
Jagwiga / 77.253.116.* / 2008-10-14 22:26
Chcialabym zeby wypowiedzieli sie pacjenci np onkologiczni czy bedzie ich mial kto leczyc - ci wlasnie kosztowni pacjenci beda najbardziej nieporzadani w prywatnych szpitalach a takich pacjentow jest coraz wicej .
cerawi / 2008-10-15 01:33 / Bywalec forum
siedem miesiecy od zapisu czekalam na badanie oczu w prywatnej przychodni okulistycznej w Legionowie. W efekcje badania otrzymalam recepte pelnoplatna na krople witaminowe do oczu. Plamka zolta nie do leczenia. Nie ma to jak prywatne leczenie, szybko sprawnie i bez efektow.
tara / 2008-10-20 08:18 / Tysiącznik na forum
Bzdura,znowu próbuje sie naród zrobic w konia i przez te metody PO zostaniemy bez pomocy lekarskiej bo nie bedzie nas stac na opłaty wizyty ,Tusk nam juz obiecał Irlandie i co mamy ,wszystko juz wysprzedali teraz maja ochote na szpitale za symboliczna złotówke,PRECZ Z TAKIMI POMYSŁAMI ,RZADAMY REFERENDUM W TEJ SPRAWIE !!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy