Forum Polityka, aktualnościKraj

Packlink rozpoczyna ekspansję w Polsce

Packlink rozpoczyna ekspansję w Polsce

Money.pl / 2014-05-23 15:52
Komentarze do wiadomości: Packlink rozpoczyna ekspansję w Polsce.
Wyświetlaj:
iz / 159.205.41.* / 2014-10-01 01:17
Beznadzieja. pobrali mi z karty dwukrotną opłatę. Brak kontaktu. Nie wiem, czy to nie jest jakieś naciągactwo. Do momentu zapłaty wszystko idzie gładko, a jak już zapłacisz wyskakuje okno: strona nie istnieje, nie martw się spróbuj jeszcze raz... i znowu pobiera opłatę z karty, i znowu błąd. Po 17 z nikim nie mozna się skontaktować. Ciekawe będzie z moją przesyłką i pieniędzmi...
Kurier Europa / 2014-08-18 22:32
Nie polecam tej firmy używa nazwy mojej firmy którą prowadzę od ponad 8 lat.Widząc tego typu reklamy i sposoby jakie stosuje mnóstwo firm kurierskich które na siłę chcą się wbić na rynek.Nie polecam oszukańczych firm.To jest typowe jeśli nie potrafi się zapracować na własną reklamę.UWAGA !!!TO nie fer...Kurier Europa jest tylko jeden a Packlink to nie kurier To nieuczciwy posrednik...
zxc12 / 83.31.207.* / 2014-05-23 15:52
dlaczego nie chcą sami obsługiwac klientów tworząc cenniki dla indywidualnego klienta z kosmosu.
Ten sam klient korzysta z pośrednictwa i płaci 1/4 ceny mając do wyboru kilka firm kurierskich
marketing młodych wilków
bonie / 31.2.56.* / 2014-05-26 16:54
To tak jakby zapytac: dlaczego agencja reklamowa nie sama nie zajmuje sie sprzedaza bezposrednia produktow przez nia reklamowanych. Albo dlaczego bank korzysta z doradcow/posrednikow finansowych?
Otoz dysstrybucja dobr czy uslug, to wiele kanalow dotarcia do klienta. Jedne sa bardziej oplacalne inne mniej, jedne mniej kosztowne inne bardziej, na innych jedni znaja sie bardziej inni mniej, itd. Strategie firm opieraja sie na kilku takich kanalach dystrybucji, ale nie zawsze na wszystkich, bo inaczej mielibysmy do czynienia z sytuacja kazdy oferuje wszystko, czyli zaden nie oferuje nic. Segmentacja i specjalizacja na rynku jest znacznie zdrowsza. Latwiej zbudowac wowczas zrownowazona wartosc firmy, ktora w jej otoczeniu odnosi wiekszy sukces poprzez wyrozniajace ja kompetencje.

Najnowsze wpisy