Paintball

splat007 / 2010-04-05 00:39
Witam,
Szykuję się na batalię paintballową lecz jeszcze w to nie grałem, jeżeli ktoś z was w to już grał może mi coś napisać o śladach, przebiegu gry itp. Pytam, iż dawniej na kompie pociągały mnie te klimaty, a teraz chciałbym się wybrać z paroma osobami na takie małe granie. Jeżeli ktoś byłby chętny proszę dać znać to się możemy umówić i wybrać (wstępnie już znalazłem dobrą miejscówkę i ok ceny na www.paintball-malopolska.pl ) z tego co wiem gdyby było nas więcej możemy jeszcze dostać rabat (tak jest napisane w ofercie). Chętni pisać bo nie ukrywam, że jestem napalony na małe granie w miłym towarzystwie
Wyświetlaj:
Bak / 193.243.147.* / 2010-04-12 11:48
Witam. Zalezy jaki to teren ? Hala, przyroda ? Na hali gra sie tak zwanego Speeda, i kluki nie sa z farba tylko gumowe tak zwane rebale.
domyslam sie ze chodzi o teren na powietrzu wiec tryb rozgrywek moze byc bardzo urozmaicony.. Dzielicie sie na dwie druzyny, jedna musi zdobyc jakis punkt druga go borni lub jedni musza ukrasc flage i zaniesc do swojego punktu, badz tak zwany "prezydent" Wybieracie jedna osobę, ktora ma tylko 30 kul w spłuczce, i ochraniace ja przed innymi aby ta mogla przedostac sie w okreslone miejsce, etc etc. Duzo opcji jest zalezy od waszej inwencji ;]

Co do sladow i uderzenia kulka z farba, boli tylko w momence uderzenia i tylko przez 2 sekundy. Siniaki sa zalezy w jakie miejsce dostales i z jakiej odleglosci.
Ja na ten przykład dostałem z 5 metrów w szyje(niestety nie posiadalem ochraniacza na ta czesc ciala) no i pusciła sie krew, a śliwa była taka jakby Ci dziewczyna 5 malinek naraz w jednym miejscu zrobiła :P zeszla po 3 tygodniach :P Ale to takie przypadki raczej sa. Czesto na nogach, plecach schodzi po paru dniach.

Zycze milego grania :)
Jermak / 2010-04-22 15:50
Grałem w painta kilka razy i było spoko, ale powiem szczerze, że dużo bardziej spodobał mi się ASG - jakoś klimacik bliższy memu sercu ;) I pykam już od dobrych kilku lat ze znajomymi po lasach i starych fabrykach. Ale w jednym i drugim przypadku sporą rolę odgrywa odpowiedni strój (w tym ochraniacze) i buty (przemoczone stopy już na początku rozgrywki to średnia zabawa). Według mnie jedna z najfajniejszych butów można kupić na bates.pl - dobra jakość przy rozsądnej cenie.
jeszczeniemilioner / 2010-05-18 16:29
Ja do tej pory miałem tylko styczność z paintballem. W ASG jeszcze nie grałem ,ale może spróbuję, bo w sumie klimaty podobne. Zgodzę się co do ciuchów i butów, które oprócz dobrego markera i maski na twarz są najważniejsze. Na początku grałem w zwykłych adikach i szybko sie to na mnie zemściło :/ potem zinwestowalem w buty wojskowe (batesy właśnie) i nie żałuję żadnej wydanej złotówki ;-)
enha / 2010-08-23 10:02
Parę bitew paintballowych przeżyłem, bardzo fajne doświadczenie, taka zabawa w wojnę. Uważam, że nikomu nie może się w tym sporcie stać krzywda. Siniaki, obicia ja i tak mam na co dzień trenując muay thai, więc mnie to w paintballu nie odrzucało.
Ale siniaki, siniakami, bezpieczeństwo stopy, kostki, ścięgna Achillesa jest dużo ważniejsze. Widziałem, że większość osób biegało w batesach, ja miałem jakieś obuwie trekkingowe, nadawało się w miarę, ale ci w batesach biegało dużo szybciej. Potem porównałem wagowo moje buty z ich, batesy były dużo lżejsze.

Najnowsze wpisy